• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
درباره ما

 

       از روزی که چشم واقع بینی و بصیرت را با وجود هجوم جبهه ی تاریکی و ظلماتِ شیطانی به مدد انوار الهی گشودیم و هدف خلقت از ازل تا ابد را درک کردیم ، خود را وارث انقلابی عظیم و به نوعی بی همتا یافتیم و به این نتیجه رسیدیم که دِینی به این حرکت عظیم تاریخی داریم که اگر در قبال آن کوتاهی کنیم ، روز لقای محبوب همیشه جاودان، سر شرم و ندامت را باید پایین بگیریم و سر در گریبان، نوکِ پاهایمان را خیره شویم که چرا قدم از قدم بر نداشتیم . از این رو با تحلیل فضای حاکم بر جهان و جامعه و خیره ساختن چشم مان بر لب های دلربا و بیداری بخش راهنما و رهبر حکیم خود که پرچم دار زعامت ولایت آمیخته با فقاهت و سکان دار انقلاب اسلامی که آرزوی همه انبیا بوده؛جبهه ی خزنده ی غیر سخت دشمن علیه خود را از تهاجم و شبیخون فرهنگی تا ناتوی فرهنگی و ... هر روز برای خود مشق کردیم تا به درک اصل و معنای جنگ نرم رسیدیم و هرگاه امری بر انسان مشتبه شود چاره ای نمی ماند جز عمل به تکلیف . حال در این جنگ نابرابر نرم فرهنگی، خط مقدم را در رسانه و تبلیغات بی وقفه ی شبانه روزی اش علیه همه ی مردم جهان خصوصاً مردم با فرهنگ غنی اسلامی کشورمان یافتیم . چرا که چندی است گروهی به اصطلاح اربابان سری و نامشهود جهان (البته به زعم خودشان) با پروپاگاندای تبلیغاتی و سیطره ی رسانه ای بر اذهان و افکار مردم جهان غلبه یافته و بر آن حکومت می کنند . حق را باطل و باطل را به سود خود به حق جلوه داده و به خورد مردم می دهند.

 

       اما امروز ما فرزندان در گهواره خفته ی بیست و اندی سال پیش رهبر امروزمان، عمار گونه عرصه را شناسایی کرده و نه تنها سلاح قلم را زمین نگذاشته ایم بلکه با بروز کردن اطلاعات و تجهیزات خود قصد هجمه به خط مقدم جبهه ی نبرد نرم دشمن داشته و معزمیم با حاکم کردن فضای اخلاق مدارانه در این باتلاق کشنده ی رسانه ی بی اخلاق جهانی و بعضاً دلبستگان داخلی آن ها، قواعد بازی را به سوی حق و عدالت و به سود جبهه ی مستضعفین عوض کنیم.

 

       همچنین هشدار می دهیم که در این راه به هیچ جناح و حزبی وابسته نبوده و تنهای تنها سرباز و فدایی ولایتیم تا انشاالله با ولایت به نیت شهادت به رکاب مولا و صاحبمان مهدی منتظر(عج) ملحق گردیم . از آنجا که خطا و اشتباه در کار هر غیر معصومی ممکن به نظر رسیده و ما نیز خود را از آن بری نمی دانیم ، لذا از نظرات و رهنمود های همه ی دوستان و همسنگران و خیر خواهان استقبال نموده و از خداوند حاکم و عادل مطلق، ثُبات قدم و توانایی انجام درست تکلیف و انشاالله رسیدن به نتیجه ی مطلوب را مسئلت داریم.

 

تاریخچه و عملکردسایت:

     پایگاه خبری تحلیلی میانخبر ، در راستای اطلاع رسانی و خبر رسانی صحیح در زمینه موضوعاتی چون اجتماعی، سیاسی، دینی، فرهنگی، ورزشی، حجاب،جنگ نرم،دفاع مقدس، مقالات وغیره، با هدف انعکاس اخبار شهرستان ، ایجاد پل ارتباطی بین مردم و مسئولان ، جهت پیشبرد اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که فعالیت خود را از تیر ماه 1391 با ثبت در سایت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرده است و به هیچ سازمان دولتی یا خصوصی، حزب و تشکل سیاسی وابسته نیست.

 

قوانین و مقررات :

       ثبت نظرات، آگهی ها و مطالب در فرمهای سایت باید با رعایت حدود اخلاقی و پرهیز از بیان مطالب مستهجن ، غیر اخلاقی، توهین آمیز، و غیر قانونی باشد.

       مطالبی که از شئون ذکر شده برخوردار باشند بی درنگ حذف خواهند شد و مدیریت سایت نسبت به حذف کاربر متخلف و مسدود کردن آی پی وی ، تصمیم لازم را اتخاذ خواهد نمود.

 

موقعیت صفحه دوم سمت چپ