• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10024 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394 - ساعت: 22:25

چاپ
افتتاح مرکز درمان پیشگیری هاری در شهر سورک

صبح امروز صورت گرفت؛

افتتاح مرکز درمان پیشگیری هاری در شهر سورک


صبح امروز مرکز درمان پیشگیری هاری در شهر سورک با حضور مسئولین افتتاح شد.

به گزارش میانخبر ، صبح امروز مرکز درمان پیشگیری هاری با حضور فرماندار، مدیر شبکه بهداشت و درمان، شهردار، شورای شهر و مسئولین دیگر در شهر سورک افتتاح شد.

دکتر محمد قربانی در این مراسم گفت: افتتاح مرکز درمان پیشگیری هاری در شهرستان میاندورود گامی در جهت دسترسی عادلانه در ارائه خدمات سلامت در شهرستان است.

وی افزود: در گذشته افراد بابت حیوان گزیدگی به شهرهای هم‌جوار مراجعه می‌کردند که خوشبختانه با افتتاح این مرکز این خدمات در شهرستان ارائه می‌شود.

مدیر شبکه بهد اشت و درمان میاندورود اظهار داشت: علاوه بر تزریق واکسن و سرم هاری برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری، انجام واکسیناسیون سربازان هم در این مرکز انجام می‌گیرد.

وی خاطر نشان کرد: نیروهای شبکه بهداشت و درمان در این مرکز علاوه بر تزریق واکسن هاری بنا به تهدیدات موجود، برنامه‌های آموزشی را نیز در دستور کار خود دارند.

قربانی تصریح کرد: هاری یکی از بیماری‌های ویروسی است که اگر فردی به آن مبتلا شود مرگ وی حتمی خواهد بود.

ارسطو قادری در این مراسم یکی از دغدغه‌های دولت را بخش سلامت بیان کرد و گفت: با سابقه بسیار خوب مردم این منطقه در هشت سال دفاع مقدس شایسته بود که چنین امکاناتی در سال‌های گذشته به شهرستان وارد می‌شد.

وی با تشکر از رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و کارکنان مرکز بهداشت و درمان میاندورود، اظهار داشت: با توجه به کارهای خوبی که تا امروز انجام گرفته اما از امکانات موجود در شهرستان راضی نیستیم.

فرماندار میاندورود اظهار امیدواری کرد در سال 94 با توجه به افزایش اعتبارات و حضور خیرین سلامت بتوانیم این امکانات را توسعه دهیم.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 04 اردیبهشت 1394 - 00:35 رجبی

    خداوند منان رو شکر گزاریم بابت ایجاد امکانات اینچنینی در شهرستانی که انصافا مستحقش هست.

    پاسخ به نظر
    + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : افتتاح مرکز درمان پیشگیری هاری در شهر سورک

افتتاح مرکز درمان پیشگیری هاری در شهر سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ