• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10025 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394 - ساعت: 23:21

چاپ
برگزاری کلاس آموزشی بهداشت و سلامت خانواده برای 100 زن سرپرست خانوار

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

برگزاری کلاس آموزشی بهداشت و سلامت خانواده برای 100 زن سرپرست خانوار


مدیر کمیته امداد میاندورود از برگزاری کلاس آموزشی بهداشت و سلامت خانواده برای 100 زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر ، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با ما از برگزاری کلاس آموزش بهداشت و سلامت خانواده برای 100 زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میاندرود خبر داد.

وی افزود: این دوره آموزشی با حضور اساتید مجرب حوزه‌ بهداشت و درمان با هدف افزایش شاخص‌های بهداشتی خانواده‌های تحت حمایت برگزار شد.

مدیر کمیته امداد میاندورود خاطر نشان کرد: دراین کلاس درباره موضوعات بهداشت فردی، بهداشت محل زندگی، شناسایی بیماری‌های واگیر، روش‌های جلوگیری از مسمومیت‌های غذایی، مراقبت‌های بهداشتی فرزندان و... به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

ابراهیمی تصریح کرد: در پایان این دوره 100 بسته سبد کالای بهداشتی و تغذیه شامل مواد خوراکی بهداشتی به ارزش هر سبد 400 هزار ریال در بین شرکت کنندگان توزیع شد.

وی همچنین از توزیع 10 بسته سبد غذایی به ارزش یک میلیون ریال در بین بیماران صعب العلاج در هفته سلامت خبر داد.

ابراهیمی در ادامه با اشاره به آغاز هفته سلامت، از کلیه حامیان و خیرین و مردم ولایت‌مدار شهرستان دعوت کرد تا ضمن دیدار و دل‌جویی از سالمندان و بیماران، گامی در جهت رفع مشکل خانواده‌های تحت حمایت دارای سالمند و بیماران صعب‌العلاج برداشته و امدادگران را در این امر خداپسندانه حمایت کنند.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 04 اردیبهشت 1394 - 00:55 گهربارانی

    مردم فهیم شهرستان ان شاءالله در این امر خیرخواهانه مشارکت میکنند.

    پاسخ به نظر
    + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : برگزاری کلاس آموزشی بهداشت و سلامت خانواده برای 100 زن سرپرست خانوار

برگزاری کلاس آموزشی بهداشت و سلامت خانواده برای 100 زن سرپرست خانوار تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ