• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10026 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394 - ساعت: 23:55

چاپ
برگزاری نخستین جشنواره غذای سالم در میاندورود

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود خبر داد

برگزاری نخستین جشنواره غذای سالم در میاندورود


مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود از برگزاری نخستین جشنواره غذای سالم با مشارکت داوطلبان سلامت در روستای اسرم شهرستان میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر ، دکتر محمد قربانی در گفت‌وگو با ما گفت: برای نخستین بار جشنواره غذای سالم با مشارکت داوطلبان سلامت در شهرستان میاندورود برگزار شد.

وی افزود: علاوه بر جشنواره غذای سالم، نمایشگاه هنرهای دستی داوطلبان سلامت و مسابقه نقاشی فرزندان داوطلبان سلامت نیز برگزار شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود خاطر نشان کرد: این جشنواره با حضور روسای ادارات و کارکنان مرکز بهداشت و درمانی شهرستان و رابطین سلامت و با همکاری شورا و دهیاری روستای اسرم در سالن ورزشی این روستا برگزار شد.

وی بیان داشت: کلیه هزینه‌های این جشنواره از طریق جلب مشارکت های مردمی(واحد گسترش) و با همیاری خیرین سلامت تامین شد.

قربانی هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی غذاهای سالم و سنتی به خانواده‌ها دانست و گفت: این جشنواره به خانواده‌ها نشان داد که می‌توانند با محصولات منطقه خود غذاهای سالم تهیه کنند تا از مصرف بیش از حد غذاهای آماده و کنسروی جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه در این جشنواره 53 داوطلب بهداشتی در تهیه غذا و 39 نفر در هنرهای دستی و 29 نفر در نقاشی شرکت داشتند، اظهار داشت: در پایان این جشنواره به 7 نفر در نقاشی، 6 نفر در تهیه غذا و 6 نفر در هنرهای دستی جوائزی به قید قرعه اهدا شد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • دوشنبه 07 اردیبهشت 1394 - 13:53 شهروند..

    با سلام از خداوند برای شما و همکارانتان طلب پیروزی و موفقیت هر چه بیشتر را در همه امور خواهانم

    پاسخ به نظر
    + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : برگزاری نخستین جشنواره غذای سالم در میاندورود

برگزاری نخستین جشنواره غذای سالم در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ