• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10190 - تاریخ انتشار : سه شنبه 08 اردیبهشت 1394 - ساعت: 10:48

چاپ
شرکت سایپا، زمین ساحلی، رویای جوانان میاندورود و آینده‌ای مبهم!

شرکت سایپا، زمین ساحلی، رویای جوانان میاندورود و آینده‌ای مبهم!


چنانچه تکلیف زمین را مشخص نکنند و مشمول زمان شود و مسئولان تغییر کنند، به‌جای اینکه این زمین سبب اشتغال در منطقه شود، احتمال دارد تبدیل به تفرجگاه کارکنان این شرکت شود.

به گزارش میانخبر ، چند سال قبل بود که شنیده شد شرکت سایپا با در اختیار گرفتن زمینی در نزدیکی ساحل میاندورود قصد ایجاد تأسیسات شرکت خود را دارد که با این کار برای جوانان منطقه ایجاد اشتغال کند اما هنوز هیچ اقدامی در این راستا انجام نگرفته و با ایجاد اشتغال برای یک نگهبان، تنها اقدام به دیوارکشی و تملک آن را کردند.

ابراهیم نوائیان بخشدار گهرباران در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در این‌باره اظهار کرد: در زمان علی رجبی فرماندار سابق شهرستان این قرارداد بسته شد و قرار بود ظرف مدت دو سال وارد فاز اجرایی شود که تقریباً یک سال قبل باید این کار انجام می‌شد.

وی افزود: مسئولان این شرکت تا به‌حال تنها دور زمین را دیوار و آن را تملک کردند و کاری صورت ندادند، این زمین از طریق منابع طبیعی به شرکت سایپا واگذار شد و طبق قانون همه زمین‌هایی که در اختیار دولت است، اگر بعد از مدتی کاری در آن انجام نشود، باید برگشت کند.

بخشدار گهرباران تصریح کرد: چنانچه تکلیف زمین را مشخص نکنند و مشمول زمان شود و مسئولان تغییر کنند، به‌جای اینکه این زمین سبب اشتغال در منطقه شود، احتمال دارد تبدیل به تفرجگاه کارکنان این شرکت شود.

نوائیان با بیان اینکه با استان و شرکت سایپا مکاتبات مختلفی انجام دادیم، بیان کرد: نتیجه‌ای از مکاتبات عایدمان نشد و تقاضا داریم نسبت به این پروژه تعیین تکلیف شود.

وی تأکید کرد: نظر ما بر این است اگر تأسیسات شرکت ایجاد نشد، تأسیسات گردشگری برای توسعه گردشگری ایجاد شود و همانند پروژه‌های بزرگ گردشگری کشور، چنین پروژه‌ای در این مکان احداث شود.

بخشدار گهرباران گفت: این منطقه با توجه به وجود جاده بین‌المللی، راه‌آهن، فرودگاه، دریا، هم‌جواری با بندر امیرآباد، ایجاد پل ارتباطی با نوار ساحلی فرح‌آباد ساری، می‌تواند منطقه توریستی و گردشگری کم‌نظیری باشد.برای این پست 5 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 08 اردیبهشت 1394 - 11:32 میاندورودی

  توی این چند سال که مردم منطقه چیزی مبنی بر امکانات رفاهی ندیدند،سال به سال واسه 13بدر مردم میرفتند و یک صبح تا غروب از فضا استفاده میکردن،آقایون لطف کردند این دلخوشی رو هم ازشون گرفتند،به بهانه احداث کارخونه دور زمین رو حصار کشیدند و هنوز که هنوزه هیچ اقدامی صورت نگرفته! عاجزانه خواهشمندیم مسؤلین محترم یک حرکتی بکنند، از روی صندلی های خوشگل و راحتشون بلند شن و مشکل مردم رو حل کنند،این پست و مقامی که داده شده بهتون،وظیفه تون رو سنگین تر میکنه و فردا روزی باید جوابگو باشید!یا علی بگید و بایاری حق تعالی گره از مشکل مردم بازکنید.

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
 • سه شنبه 08 اردیبهشت 1394 - 14:04 صبرایی

  پشت گوشتون رودیدین شرکت تومیاندرودساخته نمیشه انقدر هم که فعالن مواظب باشیم درشون بسته نشه ...شرکت سایپا یه مانور انتخاباتی بود وبس بقیه همه خواب وخیاله .....

  پاسخ به نظر
  + 4 - 1
 • سه شنبه 08 اردیبهشت 1394 - 19:19 مخلص شما

  دوستان میاندرودی و سورکی حالا از نمایندگان مجلس بی کفایت و نالایق حمایت کنند این طرح اگر اجرا میشد منطقه رو یک تکان اساسی میداد اقایان دامادی و شجاعی چشم ها را 4 سال بسته اید و ..... خلایق هرچه لایق....

  پاسخ به نظر
  + 3 - 2
 • سه شنبه 08 اردیبهشت 1394 - 19:27 اسماعیل

  برادر این طرح از برکات و بازی های دولت احمدی نژاد بوده و بس دو روز دیگه زمین بین کارکنان سایپا تقسیم شده و تمام خواهشا نظر ما رو انتشار بده برادر اگه ادعای بی طرفی داری

  پاسخ به نظر
  + 2 - 2
 • چهار شنبه 09 اردیبهشت 1394 - 22:02 کارمند

  تاریخ اجاره سه ساله شرکت سایپا در 1/3/94 به اتمام میرسد و موظف به پس دادن زمین به منابع طبیعی است.

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : شرکت سایپا، زمین ساحلی، رویای جوانان میاندورود و آینده‌ای مبهم!

شرکت سایپا، زمین ساحلی، رویای جوانان میاندورود و آینده‌ای مبهم! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ