• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10191 - تاریخ انتشار : سه شنبه 08 اردیبهشت 1394 - ساعت: 11:52

چاپ
برگزاری جشن پدران آسمانی همزمان با ولادت حضرت علی(ع)

دبیر ستاد یادواره پدران آسمانی شهرستان میاندورود خبر داد

برگزاری جشن پدران آسمانی همزمان با ولادت حضرت علی(ع)


دبیر ستاد برگزاری جشن دیدار با پدران آسمانی گفت: دومین جشن پدران آسمانی شهرستان میاندورود همزمان با ولادت حضرت علی(ع) با حضور فرزندان و همسران شهدا، خانواده‌های آنها و مردم و مسئولین در شهر سورک برگزار می‌شود.

به گزارش میانخبر ، مهدی ترابی در گفت‌وگو با ما با بیان اینکه در دومین جشن پدران آسمانی، فرزندان شهدا با تجدید میثاق با آرمان‎های شهدا در کنار هم روز پدر را جشن می‌گیرند، اظهار کرد: دومین جشن پدران آسمانی شهرستان میاندورود پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه از ساعت 20 تا 23 در تالار فاطیما شهر سورک برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه هر ساله این جشن به مناسبت ولادت امام علی(ع) برگزار می‌شود، افزود: امسال هم مانند سال‌ گذشته برگزاری این برنامه از سوی ستاد یادواره پدران آسمانی شهرستان میاندورود انجام می‌شود تا بار دیگر فرزندان شهدا روز پدر را در کنار هم جشن بگیرند.

دبیر ستاد یادواره پدران آسمانی شهرستان میاندورود با بیان اینکه امسال در جشن دیدار با پدران آسمانی برنامه‌های مختلفی اجرا خواهد شد، گفت: عباسعلی رضایی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران سخنران اصلی این برنامه خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: اعضای ستاد یادواره پدران آسمانی برای برگزاری این مراسم و انجام هماهنگی‌ها جلساتی را با شهردار سورک، فرماندار شهرستان و رئیس بنیاد شهید میاندورود داشتند.مطالب مرتبط با : برگزاری جشن پدران آسمانی همزمان با ولادت حضرت علی(ع)
برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 08 اردیبهشت 1394 - 12:29 مهدی

  *****با سلام و صلوات به روح همه پدران آسمانی،همان هایی که با رفتنشان بر عشق و مردانگی مهر تأئیدی به رنگ و بوی خونشان زدند! روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد.******

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • سه شنبه 08 اردیبهشت 1394 - 22:39 علی اکبرعبداللهی وشوایی

  فرزندان شهدا را فراموش نکنیم، آنها ستارگان منوری هستند که نورشان را از خورشید گرفته اند، خورشیدها رفتند ولی ستاره ها باقی ماندند.

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • پنج شنبه 10 اردیبهشت 1394 - 16:22 خاکستری

  ای کاش سر مزار شهدا مانند سال قبل انجام میشد...ای کاش...

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : برگزاری جشن پدران آسمانی همزمان با ولادت حضرت علی(ع)

برگزاری جشن پدران آسمانی همزمان با ولادت حضرت علی(ع) تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ