• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10194 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 اردیبهشت 1394 - ساعت: 23:35

چاپ
خانواده‌های ما مصرف‌گرا شدند/ آمریکا به‌دنبال وابسته کردن ما به غرب است

فرمانده سپاه کربلا مازندران:

خانواده‌های ما مصرف‌گرا شدند/ آمریکا به‌دنبال وابسته کردن ما به غرب است


فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: آمریکا به‌دنبال وابسته کردن مردم ما با تغییر ذائقه آنها است.

به گزارش میانخبر ، سردار محمد حسین بابایی پیش ازظهر امروز در همایش کار و کارگر در مسجد امام جعفر صادق(ع) شهر سورک خطاب به کارگران گفت: به شما تبریک می‌گویم که الگوی روز بسیج شما حاج عبدالله برونسی است.
وی افزود: با خواندن کتاب "خاک‌های نرم کوشک" که درمورد زندگی این شهید است متوجه خواهید شد که انسان می‌تواند با موقعیت کارگری به مقام‌های بالای دنیوی و اخروی برسد.

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران با اشاره به نقش کارگران در اقتصاد کشور اظهار داشت: چرخ اقتصاد کشور با فعالیت شما کارگران می‌چرخد.

وی با بیان اینکه امروز مبنای اقتصاد ما دچار چالش‌هایی است که بخشی از آن مربوط به بیرون و بخشی مربوط به داخل کشور است، تصریح کرد: تحریم‌ها و فشارهای دشمن به‌عنوان چالش‌های بیرونی در مشکلات اقتصادی ما تنها 20 درصد است و 80 درصد مشکلات ما داخلی است.

سردار بابایی بیان داشت: اغلب این مشکلات ناشی از سیاست‌های دولت‌ها بعد از جنگ و فرهنگ اشتباهی که ما از کار داریم، است.

وی با اشاره به تلاش‌های آمریکا برای وابسته کردن ایران به غرب، گفت: آمریکایی‌ها بعد از کودتای 28 مرداد طرحی را آماده کردند تا مردم ایران را 100 درصد وابسته به غرب کنند که حتی آب خوردن را به آنها وابسته باشیم.

این مسئول افزود: مهاجرت به شهرها، ایجاد شغل‌های کاذب، رها کردن زمین‌های کشاورزی و حاشیه نشینی و مصرف‌گرایی نقشه آمریکا برای وابستگی مردم ایران بود.

سردار بابایی با تاکید بر اینکه در زمان شاه مهندسان خارجی دانش خود را به ما نمی‌دادند تا همچنان وابسته به آنها باشیم، خاطر نشان کرد: در آن زمان حتی کسی جرات حرف زدن به کارگران آنها را نداشت.

فرمانده سپاه کربلا مازندران اظهار داشت: امروز با همت بسیجیان حزب اللهی به جایی رسیدیم که موشک ماهواره بر، هلی کوپتر، موشک نقطه زن و بسیاری از چیزهای دیگر را خودمان می‌سازیم.

وی با بیان اینکه بعد از جنگ قرار بود که ما وابستگی خود به نفت را کم کنیم، بیان کرد: دولت‌ها بعد از جنگ نتوانستند وابستگی ما به نفت را کم کنند که در نتیجه دشمن هرزمان خواست از طریق نفت به ما فشار آورد.

سردار بابایی با اشاره به 310 کیلومتر نوار ساحلی استان مازندران، گفت: اگر تنها 20 کیلومتر از آن را به پرورش ماهی خاویار اختصاص دهیم دیگر نیاز به صادرات نفت نداریم.

این فرمانده سپاه همچنین با بیان اینکه کشت کلزا در زمین‌هایی که نامرغوب است نیز به راحتی کشت می‌شود، اظهار داشت: متاسفانه در استان مازندران، حاصلخیزترین زمین‌های خود را به کشت کلزا اختصاص دادیم.

وی افزود: هر زمان حرف کار و اقتصاد می‌شود چشم‌مان به دولت است و فکر می‌کنیم که دولت حلال مشکلات است.

بابایی تصریح کرد: این نوع نگاه اشتباه است و باید انقلابی در این زمینه ایجاد شود تا این نوع نگاه از بین برود.

وی به سناریوی آمریکا برای تبدیل ایران به کشوری مصرف‌گرا و وابسته اشاره کرد و گفت: ما امروزه یکی از الزامی‌ترین امور یعنی فرهنگ کار را کنار گذاشتیم.

این مسئول با تاکید بر اینکه ذائقه مردم ما تغییر کرده است، بیان داشت: سبک زندگی یک خانواده امروزی ما شبیه یک خانواده متمول دوره شاه شده است که فرهنگ مصرف‌گرایی دارد و باید خوب بپوشد و خوب بخورد.

وی هدف دشمن از فشار اقتصادی را قرار دادن مردم مقابل نظام به بهانه مشکلات اقتصادی و از بین بردن امنیت مثال زدنی جمهوری اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: دشمن جز نابودی ما هدف دیگری ندارد و اگر قرار بود تسلیم شویم 300 هزار شهید تقدیم انقلاب نمی‌کردیم.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به حمله ظالمانه عربستان به یمن، اظهار داشت: 15 درصد مسئولین یمنی 40 سال حقوق بگیر عربستان هستند و این کشور امروز به این دلیل عصبانی است که دیگر این افراد در یمن نیستند و قدرت ندارند.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پنج شنبه 10 اردیبهشت 1394 - 02:07 محسنی

    جوانان غیور و انقلابی مان،برای همیشه تاریخ این آرزو را بر دل شیطانی آمریکا و دیگر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند گذاشت که کشور ما با نثار کردن این همه شهید،وابسته به دشمنان شود.به یاری آقا امام زمان ایران و ایرانی همچون گذشته سربلند و پرافتخار بر فراز قله موفقیت خواهند ایستاد.

    پاسخ به نظر
    + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : خانواده‌های ما مصرف‌گرا شدند/ آمریکا به‌دنبال وابسته کردن ما به غرب است

خانواده‌های ما مصرف‌گرا شدند/ آمریکا به‌دنبال وابسته کردن ما به غرب است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ