• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10219 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 اردیبهشت 1394 - ساعت: 11:55

چاپ
برگزاری جشن روز کارگر در ساری/ همه مردم دعوت هستند

مسئول مرکز کاریابی و مشاوره شغلی بالوانه:

برگزاری جشن روز کارگر در ساری/ همه مردم دعوت هستند


مسئول مرکز کاریابی و مشاوره شغلی بالوانه گفت: به مناسبت فرارسیدن روز کارگر و میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) و روز پدر مراسمی از سوی مرکز کاریابی و مشاوره شغلی بالوانه در روز جمعه از ساعت 4 بعدازظهر در سالن هلال احمر ساری برگزار می‌شود.

به گزارش میانخبر ، مریم محسنی در گفت‌وگو با ما اظهار داشت: به مناسبت روز کارگر و میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) و روز پدر مراسمی از سوی مرکز کاریابی و مشاوره شغلی بالوانه در روز جمعه از ساعت 4 بعدازظهر در سالن هلال احمر ساری برگزار می‌شود.

وی افزود: در این مراسم با حضور مسئولین استانی و قهرمانان ورزشکار کشوری از کارآفرینان برتر و کارگران برگزیده تجلیل خواهد شد.

مسئول مرکز کاریابی و مشاوره شغلی بالوانه گفت: این مرکز از سال 82 با مجوز از وزارت کار شروع به‌کار کرد و در بخش اعزام نیروی انسانی به فرصت‌های شغلی منطقه فعالیت می‌کند.

وی تصریح کرد: خدمات ما به دو بخش کارفرمایان و کارجویان ارائه می‌شود.

محسنی درباره خدمات این مرکز به کارفرمایان، بیان داشت: اعزام نیروی انسانی، اخذ معافیت‌های بیمه تامین اجتماعی، ارائه قرارداد کاری منطبق با قانون کار و مشاوره در زمینه‌های مختلف، خدمات ما به کارفرمایان است.

وی خاطر نشان کرد: مهمترین خدمات ما به کارجویان، ثبت نام از افراد جویای کار، مشاوره، اعزام به فرصت‌های شغلی کسب شده، صدور کارت بیکاری، آزاد کردن مدرک تحصیلی است.

محسنی درباره دلیل برگزاری این مراسم گفت: بعد از 12 سال کارکردن به این نتیجه رسیدیم از همه کسانی که در همه این سال‌ها از ما حمایت کردند و اعتمادی که به ما داشتند تقدیر و تشکر داشته باشیم و از عموم مردم میاندورود برای حضور در این جشن دعوت می‌کنیم. مطالب مرتبط با : برگزاری جشن روز کارگر در ساری/ همه مردم دعوت هستند
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پنج شنبه 10 اردیبهشت 1394 - 12:29 Me

  پیشاپیش میلاد با سر سعادت آقا امیرالمؤمنین علی (ع)،روز پدر و روز مرد را به همه شیعیان عرض تبریک داریم.

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • پنج شنبه 10 اردیبهشت 1394 - 14:18 صبرایی

  الحق والانصاف خانم محسنی یکی از کسانی است که درمعرفی فرصت های شغلی نمونه وفعال میباشد بنده از نزدیک با کارهاواهداف او اشنایی داشته ام واقعا نمونه دست مریزاد ///

  پاسخ به نظر
  + 2 - 1
دیدگاه شما در مورد : برگزاری جشن روز کارگر در ساری/ همه مردم دعوت هستند

برگزاری جشن روز کارگر در ساری/ همه مردم دعوت هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ