• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10250 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 اردیبهشت 1394 - ساعت: 18:42

چاپ
جمع آوری 2میلیارد و 500 میلیون ریال صدقه در سال 93

مدیر کمیته امداد میاندورود:

جمع آوری 2میلیارد و 500 میلیون ریال صدقه در سال 93


مدیر کمیته امداد میاندورود گفت: مردم شهرستان میاندورود در سال 93 2میلیارد و 500 میلیون ریال صدقه دادند.

به گزارش میانخبر ، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با ما از جمع‌آوری 2 میلیارد و 500 میلیون ریال صدقه از مجموع 9979 صندوق صدقه خانگی، متوسط و بزرگ معابر در شش ماهه فعالیت‌شان خبر داد و گفت: این مبلغ در راستای حل مشکلات نیازمندان شهرستان و با توجه به رعایت اولویت نیاز، به خانواده‌های نیازمند تحت پوشش و غیرتحت پوشش پرداخته شده است.

وی افزود: همچنین مردم میاندورود مبلغ 6 میلیارد و 970 میلیون ریال به‌صورت نقد و بالغ بر یک میلیارد ریال در قالب کالا به کمیته امداد در سرفصل‌های مختلف کمک کردند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میاندورود خاطر نشان کرد: با توجه به میزان فقر مردم منطقه و عدم توانایی خانواده‌ها در حل بعضی از مشکلات درمانی، معیشتی، تحصیلی ونیاز به مشارکت حامیان و خیرین در امر خدمت‌رسانی و ریشه کنی فقر، بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

ابراهیمی به همدلی همیشگی مردم نیکوکار و کمیته امداد درباره خدمت‌رسانی به نیازمندان، هماهنگی حوزه های معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی و معاونت حمایت و سلامت خانواده، درباره جهت‌دهی مشارکت خیرین و تسریع در رفع مشکلات نیازمندان تاکید کرد و عملکرد سریع و شفاف کمیته‌امداد را لازمه‌ اعتماد عمومی دانست.

وی همچنین با اعلام اینکه کمیته امداد به‌عنوان دبیر شورای زکات فعالیت‌های زیادی در جهت ساماندهی این امر داشته است، افزود: در سال 93 بالغ بر هفت میلیارد و 200 میلیون ریال زکات در شهرستان میاندورود جمع‌آوری شده که در راستای رشد و توسعه نیازمندان منطقه و پروژه‌های عمرانی و مساجد مصرف شده است.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 11 اردیبهشت 1394 - 16:11 پلنگ

    خداقوت بر زحمت کشان کمیته امداد میاندورود....(حسین.م)

    پاسخ به نظر
    + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : جمع آوری 2میلیارد و 500 میلیون ریال صدقه در سال 93

جمع آوری 2میلیارد و 500 میلیون ریال صدقه در سال 93 تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ