• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10412 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 اردیبهشت 1394 - ساعت: 00:14

چاپ

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس:

چرا باید در روز معلم، معلمان از خودشان تجلیل کنند/ فرهنگ و آموزش جناح‌بندی نمی‌شناسد


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس گفت: چرا باید آموزش و پرورش در این هفته خود مراسم بگیرد و از معلمان تجلیل کند، این خوب نیست و به این تکریم نمی‌گوییم.

به گزارش میانخبر ، محمد دامادی ظهر امروز در مراسم گرامی‌داشت هفته معلم در شهرستان میاندورود، گفت: یکی از مسائل و دغدغه‌هایی که در این سه هفته با وزیر آموزش و پرورش و استاندار داشتیم آن بود که چرا باید آموزش و پرورش در این هفته خود مراسم بگیرد و از معلمان تجلیل کند، این خوب نیست و به این تکریم نمی‌گوییم.

وی پیشنهاد کرد تمام دستگاه‌های اجرایی باید جمع شوند و این هفته به پاس خروجی ایستادگی معلمان و خروجی مدیرانی که دادند دستان آنها را بوسید.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اگر می‌خواهیم فرهنگ کشور حرکت کند و جلوی فسادهای مختلف اداری را بگیریم نیاز داریم به معلمان و فرهنگیان فارغ از شعارها احترام بگذاریم.

وی با بیان اینکه وقتی فرهنگ یک جامعه از بین برود مدیریت نیز از بین می‌رود، تصریح کرد: اگر به آموزش و پرورش به اندازه شانیت آنها احترام نگذاریم مطمئنا کشور رشد نخواهد کرد.

دامادی با اشاره به اینکه علم ماندگار است ولی افراد ماندگار نیستند، بیان داشت: فرهنگ و آموزش جناح‌بندی نمی‌شناسد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 16 اردیبهشت 1394 - 16:16 مشکات

    به به آقای نماینده!چه عجب شما توی شهرستان رؤیت شدین؟حتما باید مراسم اینچنینی دعوت رسمی بشید و تشریف بیارید؟ پس رسیدگی به مشکلات مردم و شهرستان چی میشه؟؟؟

    پاسخ به نظر
    + 5 - 0
دیدگاه شما در مورد : چرا باید در روز معلم، معلمان از خودشان تجلیل کنند/ فرهنگ و آموزش جناح‌بندی نمی‌شناسد

چرا باید در روز معلم، معلمان از خودشان تجلیل کنند/ فرهنگ و آموزش جناح‌بندی نمی‌شناسد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ