• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10524 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 اردیبهشت 1394 - ساعت: 23:56

چاپ
اقتصاد مقاومتی ناجی نسل آینده است

فرماندار میاندورود:

اقتصاد مقاومتی ناجی نسل آینده است


فرماندار میاندورود گفت: اقتصاد مقاومتی ناجی نسلی است که می‌خواهند ادامه زندگی دهد.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری صبح امروز در مراسمی که به مناسبت سال‌‍روز تشکیل بسیج سازندگی در حسینیه شهدا سپاه میاندورود برگزار شد، گفت: موج اسلامی در طول قرن با فضای سنگین قومی، نژادی، مذهبی و سیاسی مواجه بوده است.

وی افزود: در کنار این فضا عده‌ای لجوج در مقابل اسلام قرار داشتند اما اسلام ما از ابتدا توانست بدون هیچ مشکلی توفیقاتی به سمت و سوی خود داشته باشد.

فرماندار میاندورود، خاطر نشان کرد: هر قبیله و نژادی که مقابل اسلام قرار گرفت نتوانست در مقابل آن تاب بیاورد و اسلام همواره موفق بوده است.

وی با بیان اینکه اسلام فتوحات زیادی برای انتشار خود داشت، تصریح کرد: امروز این فضا در عصر ما به دست جمهوری اسلامی قرار گرفت.

قادری با اشاره به موفقیت‌های ایران در حوزه‌های مختلف، خاطر نشان کرد: نباید از رسیدن به این وضعیت مغرور شویم و هم‌چنان باید به تلاش‌ها برای پیشرفت ادامه داد.

رئیس شورای اداری میاندورود با بیان اینکه اسلام در قبل انقلاب هم وجود داشت، گفت: اسلام امروز با اسلام قبل طاغوت فرق می‌کند و امروز اگر نسل ما نماز می‌خواند با عشق است و اگر فضای رهبری را در سر دارد بزرگ‌ترین سرمایه فردی خود که جانش است را فدای او می‌کند.

وی بیان کرد: نسلی که در مسیر اسلام و قرآن، کمتر قرآن خواند در مسیر دین در جبهه‌ها مهم‌ترین سرمایه که جان بود را فدا کرد و ما باید امروزه آن فضا را محافظت کنیم.

قادری با ابراز گلایه از کسانی که در این مراسم حضور پیدا نکردند، گفت: این افراد عاشق بسیج نیستند و فکر می‌کنند بسیج یک تشکیلات اداری است.

این مسئول با اشاره به شعار سال جاری، افزود: یکی از کارهای اجرایی شعار همین است که این بسیجیان از جیب خود هزینه می‌کنند و به سمت کمک به مردم می‌روند.

وی توسعه کشور را در سایه همکاری ملت و دولت دانست و اضافه کرد: امروز در همه حوزه‌ها با شعار دین و اسلام، دولت و ملت باید فدای هم شوند.

قادری به اختلاف سلیقه بین افراد مختلف اشاره کرد و گفت: اختلاف سلیقه داشتن اشکالی ندارد ولی نسبت به هم تخریب نکینم و تخریب این فضا، تخریب نظام و انقلاب است.

نماینده عالی دولت در میاندورود، خاطر نشان کرد: در اقتصاد مقاومتی می‌خواهیم به خودمان بیاییم و می‌توانیم کشور را با فضای اقتصادی خودمان اداره کنیم.

وی افزود: در مسیر جنگ کسی به ما کمک نکرد و خودمان جنگ را اداره کردیم و امروز هم در مسیر اقتصادی، خودمان باید آن را پیش ببریم.

قادری بیان کرد: اقتصاد مقاومتی ناجی نسلی است که می‌خواهند ادامه زندگی دهد و در این مسیر باید بیشتر تلاش شود.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 18 اردیبهشت 1394 - 06:03 غفاری

    تعبیر زیبایی بود از اقتصاد مقاومتی بعنوان ناجی نسل امروزی،اما شرط اول محقق شدن این مهم،یکی شدن دست و دل مسئولین با مردم هست،خداکنه که همونطور که مسئولین پشت تریبون ها خوب نطق میکنن به همون اندازه در عمل هم زیبا و کوشا باشن.یاعلی

    پاسخ به نظر
    + 4 - 0
دیدگاه شما در مورد : اقتصاد مقاومتی ناجی نسل آینده است

اقتصاد مقاومتی ناجی نسل آینده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ