• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10525 - تاریخ انتشار : جمعه 18 اردیبهشت 1394 - ساعت: 00:01

چاپ
مسئولین تلاش کنند تا اقتصاد مقاومتی در شهرستان نهادینه شود

فرمانده سپاه میاندورود:

مسئولین تلاش کنند تا اقتصاد مقاومتی در شهرستان نهادینه شود


فرمانده سپاه میاندورود گفت: مسئولین تلاش کنند تا اقتصاد مقاومتی در شهرستان نهادینه شود

به گزارش میانخبر ، حسین جناسمی صبح امروز در مراسم سال‌روز تشکیل بسیج سازندگی با اشاره به سال‌روز تشکیل بسیج سازندگی به فرمان مقام معظم رهبری در سال 79، گفت: این فرمان برای جبران کار جهاد سازندگی که منحل شده بود، صادر شد.

وی افزود: بعد از آنکه دستور انحلال جهاد سازندگی توسط دولت وقت صادر شد رسیدگی به کار محرومین و مستضعفان در روستاها ابتر مانده بود و رهبری این نیاز را دیدند که توسط اردوهای جهادی، بسیجیان و مردم با مشکلات روستاییان همگام شوند و در حد توان آن را حل کنند.

فرمانده سپاه میاندورود با بیان اینکه استکبار جهانی فشارهای مختلف اقتصادی و سیاسی را برای در تنگنا قراردادن ما انجام می‌دهد، خاطر نشان کرد: در حال حاضر استکبار با این فشارها به دنبال تسلیم کردن ما است.

وی با تاکید بر اینکه موضوع مذاکرات ما فقط مذاکرات هسته‌ای است ولاغیر، بیان داشت: ما به تبعیت از رهبری از تیم مذاکره کننده که به فرموده حضرت آقا فرزندان انقلاب هستند حمایت می‌کنیم، تا به‌عنوان نماینده جمهوری اسلامی حق ملت را از آنها بگیرند.

جناسمی تصریح کرد: هشت سال از دین و ناموس خود دفاع کردیم و امروز نیاز است که در میز مذاکره از دین و حق خود دفاع کنیم و این تدبیر حضرت آقا است و کسی بالاتر از حضرت آقا نیست که این اجازه را بدهد.

این مسئول اظهار داشت: ما هم به تبعیت از حضرت آقا از تیم مذاکره کننده حمایت می‌کنیم به شرطی که به گفته حضرت آقا خط قرمزها را رعایت کنند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور را اقتصاد مقاومتی دانست، گفت: اگر تحریم‌ها در 11 تیر برداشته شود همه مشکلات کشور حل نمی‌شود و بیشتر مشکلات که داخلی است باقی خواهد ماند.

جناسمی با تاکید بر وجود منابع طبیعی و اولیه فراوان در کشور، افزود: سه استان شمالی به تنهایی می‌توانند غذای 150 میلیون نفر را تامین کنند.

عضو شورای تامین شهرستان میاندورود، تاکید کرد: دولت و مسئولین تلاش کنند تا اقتصاد مقاومتی در شهرستان نهادینه شود.

وی بیان داشت: در سال گذشته در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی 500 میلیون و در زمینه اشتغال‌زایی 230 میلیون تومان اعتبار در بین بسیجیان توزیع شد.

فرمانده سپاه میاندورود با بیان اینکه اردوهای جهادی را برای کمک به محرومین برگزار کردیم، خاطر نشان کرد: مرمت و بهسازی مدارس، استفاده از نیروهای بسیجی بی‌کار در طرح همگام با کشاورز در راستای ارائه مشاوره به کشاورزان در مراحل مختلف تولید از جمله برنامه‌های بسیج سازندگی بوده است.

وی با تاکید بر اینکه شعار "ما می‌توانیم" حضرت امام(ره)که بنیان‌گذار اقتصاد مقاومتی کار و تلاش و اعتماد به جوانان است را ما باید زنده کنیم، گفت: از شما به‌عنوان فرماندار شهرستان و رئیس جهاد اقتصادی انتظار داریم آن را در شهرستان فعال‌تر کنید.

جناسمی با اشاره به ایجاد حداقل 50 شغل در سال جاری از سوی بسیج سازندگی، تصریح کرد: این نمونه‌ای از کار ما است و ایجاد اشتغال با شعار ما می‌توانیم شدنی است.

فرمانده سپاه میاندورود با بیان اینکه اگر همدلی و همزبانی اتفاق بیفتد بسیاری از مشکلات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی حل خواهد شد، اظهار داشت: باید به جایی برسیم که هر میاندورودی یک تولید کننده باشد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 - 17:38 ناشناس

    جناب فرمانده با تشکر از زحمات شما لطفا طرح جهاد اقتصادی با عدالت در بین تمام اقشار جامعه و همه مناطق اجرا شود

    پاسخ به نظر
    + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : مسئولین تلاش کنند تا اقتصاد مقاومتی در شهرستان نهادینه شود

مسئولین تلاش کنند تا اقتصاد مقاومتی در شهرستان نهادینه شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ