• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10526 - تاریخ انتشار : جمعه 18 اردیبهشت 1394 - ساعت: 08:22

چاپ
مرگ 34 نفر طی 3 سال در محور گهرباران/هیچ اقدام تاثیرگذاری برای رفع موانع انجام نشد

عضو شورای اداری میاندورود:

مرگ 34 نفر طی 3 سال در محور گهرباران/هیچ اقدام تاثیرگذاری برای رفع موانع انجام نشد


عضو شورای اداری میاندورود از مرگ 34 نفر در سه سال گذشته در محور گهرباران خبر داد.

به گزارش میانخبر ، حجت‌الاسلام جواد رئیسی در نشست بررسی موانع و مشکلات توسعه بخش گهرباران با اشاره به کمبودهای تاریخی و مشکلات مردم گهرباران، تاکید کرد: مردم بخش گهرباران هنوز به حقوق خود نرسیده‎اند و براساس آمارهای پلیس راهنمایی و رانندگی تنها در سه سال گذشته 34 مورد مرگ جاده‎ای در محور باریک و خطرناک گهرباران داشته‎ایم که آماری تکان‌دهنده است و باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

وی با اشاره به واژگونی هشت دستگاه تانکر سوخت مازوت مربوط به نیروگاه شهید سلیمی نکا در مزارع مجاور محور گهرباران و آلودگی اراضی مردم، اظهار کرد: درآمدهای مادی و تولید شرکت‎های مستقر در محور ساحل شرقی مازندران به حساب شهرستان‎های نکا و بهشهر واریز می‎شود اما با تردد کامیون‎های آنها از جاده توسعه‌نیافته و محور کشاورزی گهرباران، گرفتاری و مرگ و میر آن برای مردم گهرباران و میاندورود است.

رئیس شورای بخش گهرباران با قدردانی از پیگیری‎های فرماندار میاندورود و بازدیدها و اقدامات انجام شده در این شهرستان، افزود: در عمر سه ساله تاسیس بخش گهرباران وعده‎های زیادی داده شد اما هیچ اقدام تاثیرگذاری در جهت رفع موانع زندگی مردم انجام نشده است، در سال گذشته با پیگیری‎های فرماندار در سطح ملی و استانی لایروبی کانال‎های کشاورزی انجام شد اما این کافی نیست و اعتبارات کافی برای توسعه بخش نیاز داریم.

وی با اشاره به کمبود ادارات مورد نیاز در گهرباران برای کاهش تردد مردم به بخش مرکزی، تصریح کرد: اینکه شهرستان و بخش تاسیس شود ولی امکانات مورد نیاز یک بخش و شهرستان ایجاد نشود دردی از مشکلات مردم حل نمی‎کند و جبران این کاستی‎ها توجه عمیق و دلسوزانه مسئولان را می‎طلبد.

رئیسی در پایان برپایی نماز جمعه و ایجاد مرکز درمان بستر را نیاز مردم گهرباران دانست و با تاکید بر ضرورت تعریض محور گهرباران و کاهش خطرات جانی و مالی مردم، گفت: گهرباران نام زیبایی را یدک می‎کشد اما در درون خود از کمبودها و رنج‎های فراوانی برخوردار است که ضرورت رفع آن پیگیری بیشتر مسئولان است زیرا در سه سال عمر بخش گهرباران، جنگ در میاندورود جنگ قدرت است و هیچ چیزی عاید مردم این منطقه نشده است.مطالب مرتبط با : مرگ 34 نفر طی 3 سال در محور گهرباران/هیچ اقدام تاثیرگذاری برای رفع موانع انجام نشد
برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • جمعه 18 اردیبهشت 1394 - 12:44 گهربارانی

  آقای مدیر عجب خبری زدید! رئیس شورای بخش گهرباران خیلی وقت بود که مفقود بود،چشم و دل دوستان روشن

  پاسخ به نظر
  + 10 - 0
 • شنبه 19 اردیبهشت 1394 - 12:58 ناشناس

  برادر عزیز اقای رئیسی خیلی وقته از ریاست شورا عزل شده

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • شنبه 26 اردیبهشت 1394 - 19:44 کیجا

  بلهههههههههههههههههه جاده مرگـــــــــــبار گهرباران. آقای دامادی قول داده بود ک درستش میکنه الانم سه سال از مدت وکیل الملت بودن ایشون گذشت !حالا میفرمایند وزیر راه بدقولی کرد. چه بدونیم شاید انتخابات بعدی نزدیک شده و وعده هاشون تازه یادش اومده که اینجوری داره دفاع میکنه..شاید . کاش میانخبر عزیز یه تاریخچه ازاحداث این جاده رو انتشار بده.

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
دیدگاه شما در مورد : مرگ 34 نفر طی 3 سال در محور گهرباران/هیچ اقدام تاثیرگذاری برای رفع موانع انجام نشد

مرگ 34 نفر طی 3 سال در محور گهرباران/هیچ اقدام تاثیرگذاری برای رفع موانع انجام نشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ