• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10582 - تاریخ انتشار : جمعه 18 اردیبهشت 1394 - ساعت: 16:08

چاپ
سلاح عامل پیروزی در جنگ نیست/ شکست سعودی‌ها قطعی است

امام جمعه میاندورود:

سلاح عامل پیروزی در جنگ نیست/ شکست سعودی‌ها قطعی است


امام جمعه میاندورود گفت: این سلاح نیست که می‌تواند در جنگ پیروز شود و حتی پشتیبانی سیاسی غرب هم نمی‌تواند پیروزی برای عربستان به‌دست آورد.

به گزارش میانخبر ، حجت الاسلام سیدمجتبی رسولی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه میاندورود با اشاره به حمله عربستان به یمن، گفت: ما مطمئن هستیم شکست سعودی‌ها قطعی است.

وی افزود: با توجه به حملات گسترده سعودی‌ها و پشتیبانی‌هایی که از آنها صورت می‌گیرد اما هنوز یک موفقیت نسبی هم به‌دست نیاوردند.

امام جمعه شهرستان میاندورود با اشاره به پشتیبانی سیاسی و نظامی غرب از عربستان، اظهار داشت: این سلاح نیست که می‌تواند در جنگ پیروز شود و حتی پشتیبانی سیاسی غرب هم نمی‌تواند پیروزی برای آنها به‌دست آورد.

وی با بیان اینکه در عربستان بسیاری از مسئولین و سیاست‌مداران از جنگ خسته شدند و خواهان پایان آن هستند، بیان کرد: مسئولین منطقه هم دیگر رغبتی برای ادامه جنگ ندارند.

رسولی تاکید کرد: غربی‌ها در ظاهر نشان می‌دهند که خواهان پایان جنگ هستند اما در باطن از عربستان حمایت می‌کنند.

خطیب جمعه میاندورود، اسرائیل و آمریکا را یک طرف جنگ یمن دانست و گفت: آل‌سعود بازیچه‌ای است که به نام اسلام و به کام آنها به یمن حمله کرده است.

وی با اشاره به وضعیت وخیم مردم یمن، افزود: بسیاری از رسانه‌های دنیای غرب در قبال این جنایت‌ها لب به سکوت بسته‌اند و این جنایت را محکوم نکردند.

رسولی خاطر نشان کرد: سازمان‌های حقوق بشر که دایه بی‌طرفی دارند آیا مردم یمن را جزو انسان به حساب نمی‌آورند.

وی با اشاره به سال‌روز تحریم تنباکو به فتوای میرزای شیرازی، اظهار داشت: در قرن اخیر در اکثر نهضت‌های اصلاحی، نقش روحانیون و علما برجسته بوده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود به نقش حضرت امام(ره) در شکل‌گیری انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: هوشیاری امام(ره) و علما، بصیرت بسیار بالا و دشمن شناسی امام(ره) و رهبری، برگ برنده انقلاب اسلامی ایران است.

رسولی اضافه کرد: هوشیاری امام(ره) باعث شد که تا به امروز انقلاب شکست نخورد و استکبار بر ما مسلط نشود.

وی افزود: در تمام زمینه‌ها و همه پیچ‌ها، این ولی فقیه و رهبری بودند که مردم را هدایت کردند و نگذاشتند لغزشی در مردم به‌وجود بیاید.

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه دشمن را در مذاکرات ساده فرض نکنیم، خاطر نشان کرد: در مذاکرات آمریکا با همه زیرکی که دارد اما بیداری حضرت آقا دست آنها را خواند و همه سفارشات را کرده است.دیدگاه شما در مورد : سلاح عامل پیروزی در جنگ نیست/ شکست سعودی‌ها قطعی است

سلاح عامل پیروزی در جنگ نیست/ شکست سعودی‌ها قطعی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ