• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10712 - تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 - ساعت: 22:43

چاپ
مسیرهای منتهی به نقاط کور سواحل مسدود شود

فرماندار میاندورود:

مسیرهای منتهی به نقاط کور سواحل مسدود شود


فرماندار میاندورود گفت: متولیان امر، مسیرهایی که منتهی به نقاط کور در سواحل هستند را با ایجاد موانع مسدود کنند تا شاهد اتفاق ناخوشایند در طول مدت اجرای طرح نباشیم.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری در جلسه ستاد سامان دهی طرح دریا با مهم خواندن این طرح در ایام پیش‌رو گفت: طرح سالم‌سازی دریا از یکم خرداد ماه سال جاری آغاز می‌شود.

وی شهرستان میاندورود را به‌دلیل داشتن دریا و دیگر موهبت‌های خداوندی، یکی از نقاط مهم گردشگری استان دانست و افزود: باید طرح سالم‌سازی دریا در شهرستان با جدیت پیگیری شود و کمیته‌هایی که در این راستا تشکیل می‌شوند نسبت به وظایف خود بی‌تفاوت نباشند.

فرماندار میاندورود با تاکید بر حفظ شئونات اسلامی در طرح‌ها بیان داشت: ضروری است تا مسئولین و مجریان طرح‌های سالم‌سازی سواحل میاندورود نظارت دقیق بر طرح‌ها داشته باشند و امنیت داخلی آن را برقرار کنند.

قادری با اشاره به اینکه همه ما به نوعی مدیون نیروی انتظامی هستیم، اظهار داشت: مجریان طرح در راستای حفظ امنیت باید همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند چرا که بحث امنیت و سلامت جامعه دو مقوله‌ای هستند که باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.

رئیس شورای اداری میاندورود همچنین از دایر بودن طرح دریا در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و تصریح کرد: با این وجود باید حرمت این ماه عزیز با رعایت موازین اسلامی حفظ شود.

این مسئول با بیان اینکه از شنا کردن مسافران در خارج از طرح‌ها باید جلوگیری شود، خاطر نشان کرد: متولیان امر، مسیرهایی که منتهی به نقاط کور در سواحل هستند را با ایجاد موانع مسدود کنند تا شاهد اتفاق ناخوشایند در طول مدت اجرای طرح نباشیم.

نماینده عالی دولت در میاندورود گفت: باید فضاسازی و امکانات در طرح‌ها به گونه‌ای مهیا شود تا موجب جلب رضایت مسافران و گردشگران شده و خاطره خوشی از حضور در شهرستان میاندورود برای آنان به یادگار بماند.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • دوشنبه 21 اردیبهشت 1394 - 00:13 رحمانی

    ان شاءالله که شاهد صحنه های دلخراش و غم انگیز برای هیچکدام از مردم عزیزمان نباشیم و همه با آسودگی خیال و لذت بردن از نعمات خدادای سفر خود را آغاز کنند و به پایان برسانند.

    پاسخ به نظر
    + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : مسیرهای منتهی به نقاط کور سواحل مسدود شود

مسیرهای منتهی به نقاط کور سواحل مسدود شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ