• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10780 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - ساعت: 09:14

چاپ
جسد زن جوان دارابکلایی پیدا شد/ دو نفر قاتل هم دستگیر شدند

به‌روز شده

جسد زن جوان دارابکلایی پیدا شد/ دو نفر قاتل هم دستگیر شدند


سردار جعفري نسب با بيان کشف جسد اين زن ، از شناسايي و دستگيري عامل سوم اين جنايت که به فروش اموال مسروقه اقدام کرده بود، خبر داد و افزود: در اين رابطه سه دستگاه خودروي از اين متهمان کشف و پس از تشريح صحنه هاي اين جنايت تحويل مراجع قضائي شدند.

به گزارش میانخبر ، بنا به خبرهای رسیده جسد زن جوان دارابکلایی که دو هفته پیش ناپدید شده بود در جنگل منطقه هزار جریب نکا پیدا شد.

در همین خصوص دو نفر از کسانی که این جنایت را مرتکب شدند نیز دستگیر شده و بعد از دستگیری محل جنازه را اعلام کردند.

قتل با انگیزه سرقت جواهرات

همچنین پلیس مازندران هم با انتشار خبری در سایت پلیس اعلام کرد ماموران پس از گذشت دو هفته کار شبانه روزي، سرانجام از راز جنايتي هولناک در اين پرونده پرده برداشتند .

فرمانده انتظامي استان مازندران با اشاره به چگونگي شناسايي عوامل ربايش و قتل اين زن جوان، افزود : با توجه به پيچيدگي و حساسيت اين ماجرا ، اقدامات ويژه امنيتي وانتظامي در دستور کار پليس هاي تخصصي و فرماندهي انتظامي شهرستانهاي ساري ، نکاء ، بهشهر و مياندرود قرار گرفت .

وي افزود : پس از گذشت دو هفته کار شبانه روزي، سرانجام ماموران پليس آگاهي استان رد دو مظنون اصلي اين پرونده را شناسايي کردند .

جعفري نسب با اشاره به شناسايي مخفيگاه مظنونان ، از هماهنگي هاي قضائي براي دستگيري اين افراد خبر داد وافزود : اين افراد در عملياتضربتي پليس دستگير و در اظهارات خود عنوان داشتند؛ در روز حادثه اين زن را با انگيزه سرقت جواهرات و وجه نقد ، سوار بر خودروي شخصي نمودند و با انتقال وي به يکي از روستاهاي حومه شهرستان ساري او را به قتل رساندند و پس از سرقت طلاجاتش ، جنازه وي را در يکي از مناطق جنگلي شهرستان نکا رها کردند .

سردار جعفري نسب با بيان کشف جسد اين زن ، از شناسايي و دستگيري عامل سوم اين جنايت که به فروش اموال مسروقه اقدام کرده بود، خبر داد و افزود : در اين رابطه سه دستگاه خودروي از اين متهمان کشف و پس از تشريح صحنه هاي اين جنايت تحويل مراجع قضائي شدند .برای این پست 74 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 09:59 ابراهیمی

  تسلیت به خانواده آن مرحوم . به عنوان یک خانم وقتی این خبر را شنیدم خیلی ترسیدم واقعا جامعه ما خیلی نا امن شده از مسئولین تقاضا میشود حتما قاتلان به طرز فجیهی شکنجه و د ر بین مردم داربکلا و جلوی چشم خانواده سنگ سارش کنید . و بیخیال از این ماجرا نباشید.یک بار این کار را انجام بدهید تا درس عبرتی برای دیگران بشه. و در ضمن یک فکری برای ماشین های تو خطی کار میکنند. و یک واحد و یا ماشین های مشخصی با یک آرم و یا چیز دیگه تعیین کنید که مردم در امان باشند.

  پاسخ به نظر
  + 126 - 4
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 10:25 سیامک

  اون قاتلهای پس فطرت رو در همین عبور دارابکلا و در ملا عام هر چه زودتر اعدام کنن تا مرحمی بر زخم دل خانواده این مرحومه باشه.

  پاسخ به نظر
  + 118 - 0
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 10:38 goharbaran

  حادثه ای که با شیدندش دل هر آدمی به درد میاد، بازی با آبرو و ناموس آدم به چه قیمتی؟! نباید گذشت از همچین انسانهایی، البته جای تاسف هست که اسمشونو انسان بزاریم!

  پاسخ به نظر
  + 83 - 0
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 10:42 سید

  خبر ناپدید شدن این مرحومه به حد بسیار زیادی موجب تشویش اذهان عمومی خصوصا بانوان میاندورودی شد و حالا هم خبر تأسف بار قتل این بانو قطعا تأثیر زیادی بر روحیات همه مردم خواهد گذاشت،امیدواریم مسئولین بزرگوار به فکر چاره باشند.

  پاسخ به نظر
  + 53 - 2
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 10:52 دارابكلايي

  آدم ربا ها بايد از همانجا كه اقدام به اين عمل فجيع كردند اعدام بشوند يعني سر عبور دارابكلا روبروي پمپ بنزين.

  پاسخ به نظر
  + 76 - 3
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 10:57 محمد

  روحش شاد قوه قضاییه تو رو خدا در همچنین مواردی فرآیند دادرسی رو اینقدر طولانی نکنید و هر چه سریعتر عاملان این جنایت را به سزای اعملاشان که همان اعدام می باشد برسانید. اگر اون قاتل زن نکایی تا الان اعدام شده بود از تکرار همچنین جنایتهایی پیشگیری میشد.

  پاسخ به نظر
  + 52 - 2
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 12:27 hesam

  در روستای اطراف چرخانیده و در ملاء عام به دار آویخته شون....با پرتاب کردن اجسام به سمت اونها ...

  پاسخ به نظر
  + 49 - 4
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 12:31 سعید

  خدارحمتش کنه وبه خانوادش صبر بده واقعا مرحومه خدیجه رمضانی خانم خوبی بود که مورد ظلم واقع شد، حالا خداکنه عدالت واقعی علیه این جنایت کارا اجرا بشه تاکسی جرات انجام همچین جنایتی رو نداشته باشه، تودل مردم بدجوری وحشت انداختند! انشالله که مسئولین منطقه هم به خودشون بیان وواقعا احساس کنند ناموس مردم ناموس خودشونه! واگه زحمتی نمیشه وکارهای مهمتر ازین ندارن خط چهارراه آزادگان به ساری وبالعکس رو ساماندهی کنند وبازم اگه زحمتی نیس چندتا دوربین تواین منطقه نصب کنند!!

  پاسخ به نظر
  + 52 - 4
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 14:02 شهروند

  اقایان متولیان امر برادران نظامی وامنیتی میاندرود ،بخش گهرباران بواسطه زمینهای دشت ناز دارای نقاط خلپت وپرت هست،سرچهارراه ورکلا حتما باید کیوسک نیروی انتظامی و دوربین مداربسته نصب شود،توش دارو بعد مرگ سهراب فایده نداره،اقدام عملی بشه لطفا

  پاسخ به نظر
  + 29 - 1
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 14:04 ناشناس

  مرحومه از شاگردانم بود دلم به درد اومد دوست دارم قاتلین در همین چهارراه ازادگان قصاص شوند.

  پاسخ به نظر
  + 31 - 1
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 14:28 ناشناس

  ازقوه قضاییه تقاضا داریمدرکمتراز24ساعت این قاتلان پست رابه شدیدترین وجه ممکن مجازات دربین مردم دارابکلا اعدام شود شاید.شاید.شاید.ذره ای ازدردوالام رنجهایی که در این مدت مردم متحمل شدند کمی از وحشت عمومی کاسته شود .ودرس عبرتی برای بقیه باشد.خواهشابه هبچ خواسته غیرازاعدام جنایتکاران که دراین جورمواقع باعث طولانیترشدند اجرای قصاص میشود بها ننهندِچون جرم مشخص است شدیداوهرچه زودتر اقدام کنید...خداوند به بازماندگان صبرعطا بفرماید

  پاسخ به نظر
  + 28 - 2
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 15:07 ندا

  خدا لعنتشون کنه باید اعدام بشن من وقتی شنیدم افسردگی گرفتم یعنی اون اشغالااا وژدان نداشتن خودشون خواهر مادر نداشتن

  پاسخ به نظر
  + 33 - 0
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 16:05 suedeh61

  به همین آسونی.نامردا چرا کشتنش.بنده ی خدا یه بچه ی دو ماهه داشت.

  پاسخ به نظر
  + 30 - 0
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 16:40 حسين

  با عرض تسليت به شوهر و خانواده داغدار ان مرحوم به نظر من بايد در همون مکان انقدر با شلاق بزنن تا بميرن .اين جور ادما ي بي ناموس بايد زجر بکشنن تا بميرن من اگه بودم يه روز دستشونو قطع ميکردم شبم پاشون تا زجر بکشنو بميرن .خدايا شر تمام اين نجسان را از مملکتمان دور کن.

  پاسخ به نظر
  + 30 - 0
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 17:53 سید‏ ‏قربا‏ ‏ن‏ ‏رضوی‏ ‏کنتی

  از‏ ‏مسولین‏ ‏خواهشمندم‏ ‏هر‏ ‏چه‏ ‏سریعتر‏ ‏قاتلا‏ ‏ن‏ ‏کثیف‏ ‏را‏ ‏با‏ ‏سنگسار‏ ‏به‏ ‏سزای‏ ‏اعمالشان‏ ‏برسانید.تا‏ ‏عبرتی‏ ‏برای‏ ‏دیگر‏ ‏جنایت‏ ‏کاران‏ ‏شود.و‏ ‏مرحمی‏ ‏برای‏ ‏داغداران‏ ‏مرحومه‏ ‏.برادران‏ ‏انتظامی‏ ‏خدا‏ ‏قوت.و‏ ‏بیشتر‏ ‏در‏ ‏جهت‏ ‏امنیت‏ ‏مردم‏ ‏تلاش‏ ‏کنید.

  پاسخ به نظر
  + 24 - 2
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 18:04 غریبه

  اول از همه به خانواده اون مرحوم تسلیت میگم دوم اینکه خداروشکر که اون قاتل های عوضی پیدا شدن و سوم اینکه اعدام برای اون پست فطرتا کمه بلکه باید زجر کش بشن سنگسار کنن اون عوضیها رو آشغال های حیوون صفت

  پاسخ به نظر
  + 21 - 0
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 18:59 دیانا ابراهیمیان

  خدا بیامرزتش واقعا حیف شد باید قاتلان در همان جایی که مرحومه به قتل رسید اعدام شوند خدا لعنتشون کنه به بچه 2 ماهش رحم نکردن.

  پاسخ به نظر
  + 21 - 0
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 19:39 ناشناس

  قاتلها باید معرفی و تکه تکه بشوند تا برای بقیه عبرت بشه نه مثل قاتل دختر نکایی که داره راحت تو خیابونها راه میره

  پاسخ به نظر
  + 23 - 0
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 20:56 ناشناس

  متاسفانه بی توجهی مردم و احساسی عمل کردن اونها در زمان های خاص باعث میشه که نه قاتلین به سزای اعمالشان برسن نه مسئولین متوجه خاصه های اونها بشن.از مردم حوزه های میاندرود و دارابکلا میخوام تا آخر این قضیه رو پیگیری کنند تا اعدام هر دو قاتل و قاتل زن نکایی که قراره آزاد بشه.

  پاسخ به نظر
  + 18 - 1
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 20:59 علی اکبر فلاح

  واقعا باید به اشد مجازات محکومشان کرد و در زودترین وقت بدون هیچگونه دلسوزی و اغماض در جلوی چشم خانواده داغدیده اجرا کنن تا شاید کمی از آلام دل زخم خورده آنها کم شود واقعا به نظر شما خود ابلیس همچنین افکاری از مغزش خطور میکنه دست پلیس شهرستانهای ساری میاندرود نکا و آگاهی و اطلاعات نیروی انتظامی استان درد نکنه دست سردار متعصب جعفری نصب درد نکنه که با اون همه مشغله کاری پیگیری مجدانه نمود تا عاملان جنایت به سرعت دستگیر شوند

  پاسخ به نظر
  + 15 - 0
 • پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 23:43 صادقى

  باسلام تسلیت به خانواده محترم داغ دیده امیدوارم که قاتلین مجازات شوند تا عبرتی شود برای دیگر ان جامعه خیلی نا امن شده باتشکر خسته نباشی به پلیسهای وظیفه شناس

  پاسخ به نظر
  + 11 - 0
 • جمعه 25 اردیبهشت 1394 - 02:13 ابراهیم بازاری

  خدا لعنت کند قاتلان را باید به اشد مجازات محکوم بشن

  پاسخ به نظر
  + 11 - 0
 • جمعه 25 اردیبهشت 1394 - 06:30 نکایی هستم

  قاتلین که جرم آنها مشخص است و حکم هم معلوم. پس فرصت را نباید از دست داد و پروتده سازی و مراحل بازجویی نباید زیاد طول بکشه. درست در روز مبعث پیامبر اسلام روز سوم این خانم میشه.پیامبری که خداوند بهش دختر عطا کرد تا ارزش زن در جامعه مشخص بشه. این همه شهید دادیم و در برابر کشورهای بزرگ ایستادیم تا هرگز به مملکت ما نفوذ نکنن و دستشون به ناموس ما نرسه. اما این نامردا داغی به دل ما گذاشتن که هرگز فراموش نمیکنیم. اینارو باید در وردوی روستا دارابکلا سنگسار کنن. یکبار کمه،چند روز پشت سره بیارن سنگسار کنن وقتی نصفه جان شدن ببرن باز فردا بیارن اونقدر التماس کنن تا یادشون نره که خانم مرحومه چطور التماس میکرد و اینها کشتنش نامردی هم حد و اندازه داره به هر حال به عنوان یک مرد نمیتونم این قضیه رو براحتی هضم کنم حکم همون سنگسار یا نهیتا آتیش هم بزنن بد نیست.حیف زمین خدا که این آشغالها توش دفن بشن.

  پاسخ به نظر
  + 11 - 2
 • جمعه 25 اردیبهشت 1394 - 06:44 نکایی هستم

  از وقتی خبر شنیدم شب و روز نداشتم و دلم پیش این بنده خدا بود که حتما التماس میکرد بهش دست نزنن نامردی نکنن و یکسره به فکر بچه شیرخواره خودش بود. خانواده این خانم که که از درد و رنج و عذاب و فشار غیرت خواب به چشم نداشتن. این پس فطرتها باید در ورودی روستا دارابکلا سنگسار بشن.البته یکبار کمه باید چندبار سنگسار بشن وقتی نصفه جان شدن اینارو ببرن فردا بیارن و اینقدر اینکار بکنن تا هلاک بشن و در آخر اینارو آتیش بزنن،حیف زمین خدا که این کثافتل توش دفن بشن ایرانیها جنگیدن و شهید دادن و به هیچ کشوری اجازه نفوذ ندادن چون نمیخواهند دست کسی به وطن و ناموس اونها برسه امیدوارم این خانم با حضرت زهرا و پیامبر اسلام محشور بشه که فردا روز مبعث رسول اکرم هم هست.پیامبری که عزت گذاشتن به ناموس را به دنیا آموخت.

  پاسخ به نظر
  + 26 - 0
 • جمعه 25 اردیبهشت 1394 - 08:12 بانو

  بخواب بانو روحت شاد..... لعنت به ذات کثیف مردان پلید متاسفم مسولین کجاییین به هوش باشین امنیت زن کجا ماها ک شاغلینیم هرروزمسیرمون دچاراسترس هستیم فکری کنید

  پاسخ به نظر
  + 21 - 1
 • جمعه 25 اردیبهشت 1394 - 10:39 اهالی شهرک مسکن مهر.

  ضمن تسلیت به خانواده محترم مرحومه رمضانی و ساکنین غیرتمند دارابکلا و اهالی منطقه خواهشمندیم هر چه سریعتر نسبت به معرفی قاتلین شیطان صفت در محله های مربوطه و شکنجه و اعدام قاتلین اقدام شود تا مردم احساس امنیت و آرامش را در این کشور اسلامی عمیقا درک کنندهمچنین از زحمات شبانه روزی برادران و مسئولین امنیتی و انتظامی استان کمال تقدیر و تشکر را داریم انشالله خداوند به این عزیزان توفیق روزافرون عنایت وکرامت بفرماید.

  پاسخ به نظر
  + 11 - 0
 • جمعه 25 اردیبهشت 1394 - 12:58 ناشناس

  خدیجه عزیز چهره معصومت تا ابد در ذهنم میماند تو پاک بودی و بیگناه .اگر کوچکترین اغماضی در قصاص قاتلینت صورت بگیرد مردم و دوستدارانت هرگز مسیولین را نخواهند بخشید.راحت بخواب .خداوند خودش از دخترت باران مراقبت می کند. دو هفته ای است که همه نگرانت بودند . عاطفه .کسی که تو را سالهای قبل در کلاس درسش دیده بود.

  پاسخ به نظر
  + 20 - 0
 • جمعه 25 اردیبهشت 1394 - 13:24 ESSI DarbedaR

  آرزوی علو درجات برای این خواهر عزیز و مادر دلسوز جاشون بهشت باشه ان شاالله ، نیروی انتظامی ممنون که در اسرع وقت این پرونده پیچیده رو به نتیجه رسوندید اگر این پرونده به نتیجه نمیرسید من اعتمادم به پلیس کم میشد.اعدام در ملا عام بهترین مجازات برای اون حرامیان است

  پاسخ به نظر
  + 8 - 0
 • جمعه 25 اردیبهشت 1394 - 14:22 ضد بیناموس

  اگر اجرای احکام حکمشمنو نده با طرحی پیچیده و برنامهریزی شده حکم اعدامشونو صادر میکنیم خواهید شنید مردم

  پاسخ به نظر
  + 11 - 0
 • جمعه 25 اردیبهشت 1394 - 20:46 غریبه

  باسلام.بهترین راهکارسنگساره ممنون.

  پاسخ به نظر
  + 10 - 0
 • جمعه 25 اردیبهشت 1394 - 21:01 شهروندنگران

  خداوندبه پدرومادرش وبه همسرش صبرجمیل عطاکند هربارکه میشنوم اشکم درمیادبه خاطرفرزندش خدالعنتشون کنه قاتلین بی انصافیکه رحم نکردند.حتماشکمهاشون ازلقمه های حرام پربوده که به التماس های یک مادر توجهی نکردند اگه ازمن میشنویدخودتونو اینقدخسته نکنیدآینده اینامشخصه بدون درنظرگرفتن احساسات مردم بعدازکلی اتلاف وقت درسحرگاه اعدام میکنندوآبم ازآب تکون نمیخوره وفرداروزازنوروزی ازنو تابوده همین بوده آره داداش توهمچین مملکتی هستیم خداخودش بمارحم کنه

  پاسخ به نظر
  + 10 - 1
 • جمعه 25 اردیبهشت 1394 - 22:37 دارکلایی

  اگ این اشرار در ملا عام و در همین دارابکلا یا سه راه اعدام یا سنگسار نشن مسئولین حواسشون باشه بازم با مردم دارابکلا طرف هسن

  پاسخ به نظر
  + 6 - 1
 • جمعه 25 اردیبهشت 1394 - 23:47 کیجا

  درود بیکران نثار خانواده داغدار :رمضانی. ازدرگاه ایزد سبحان برای مرحومه شادی روحشان رو آرزومند و إن شاءالله خداوند ایشون رو باسیده زنان عالم محشور نماید و صبر جزیل را برای بازماندگانشان خواستارم. به برکت صلوات برمحمد(ص) وآل طیبه اش"اللهم صل علی محمدوآل محمد و عجل فرجهم" خدایا خونی از بنده بی گناه تو در فاصله 100متری مقر فرماندار ، 10متری دفتر دو تن از نمایندگان مجلس و.. ریخته شد. و یقین دارم درچهارراه ازدگان و میادینی ازین دست در همین شهرستان تعرضات ناموسی و اخاذی در اثر عدم نظارت بر تردد خودروها و عدم وجود تاکسی های شهرداری صورت گرفته. متاسفم دست مریزاد بر مسولین که پیگر ماجرا بودند و قاتلین خبیث دستگیر شدند، خداکند مجازاتشان هرچه زودتر و در ملاعام صورت گیرد تا باشدعبرتی بر دیگران .اما چرا چرا باید همچین ماجرایی تلخ در میدان بزرگ شهرمیاندرود را شاهد باشیم . مهدی بیا متولیانِ بندگان خدایت قریبند اما خواب. اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)

  پاسخ به نظر
  + 20 - 0
 • شنبه 26 اردیبهشت 1394 - 00:19 ستاره

  وای از دل مادر و پدر مقتول و قاتل

  پاسخ به نظر
  + 17 - 1
 • یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 - 01:04 غلامی

  تسلیت به مردم دارابکلا باید با قاتلان این دختر که دل همه مردم مازندران به درد اوردن مثل خودشان برخورد شود نباید به راحتی اعدام شوند بلکه باید زجر کش بشن که درس عبرت دیگران بشه

  پاسخ به نظر
  + 6 - 0
 • یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 - 01:04 ناشناس

  از مسئولین عزیز خواهشمندیم حکم اعدام این 3 نفر را صادر کنند و هرچه زودتر در سه راه اسلام ابآد به دار آویخته شوند .تا درس عبرتی برای این داعشی ها صفت شوند. آین ها از داعش هم بدترند. .

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 - 01:16 محسن ذبیحی

  متاسفانه این چیزا تازگی نداره.بایستی امثال این موارد ریشه یابی بشن تا شاهد کمتر تکرار شدن بشیم.به امید اون روز..

  پاسخ به نظر
  + 7 - 3
 • یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 - 07:02 محمد از روستای لالای کیاسر

  خداییش از موقعی که داس تان ربوده شدن این بانو محترم رو شنیدم بغضی بخاطر مظلومیت این بانو و طفل شیر خواه ایشان گلوم را میفشرد از مسولیین تقاضای اشد مجازات در ملا عام را دارم

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 - 07:58 Mehdi Meo

  با عرض تسلیت به خانواده داغدارش. خدمتتون عرض کنم تا وقتی جامعه ناامنی اقتصادی داشته باشه مطمئنا ناامنی اجتماعی پشت سرش میاد. وقتی جوونای جامعه بیکار باشن خواه ناخواه انرژی جوونیشون اونا رو بسمت تخلیه این انرژی هدایت میکنه. وای به حال روزیکه این تخلیه انرژی بصورت اعتیاد و زورگیری و... باشه. مسئولین اگر میخوان امنیت اجتماعی باشه باید دنبال امنیت اقتثادی باشن. آخه مگه طلاهای اون زن بیچاره چقدر ارزش داشت که کشته بشه؟ امیدوارم قاتلین هرچه زودتر به سزای اعمال کثیفشون برسن

  پاسخ به نظر
  + 9 - 2
 • یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 - 11:25 حلما

  از وقتی این خبر رو شنیده آنچنان لرزه براندامم افتاد که نای نفس کشیدن نداشتم خدا لعنتشون کنه که بجوونی خودش وطفل دوماهش رحم نکردن

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 - 15:30 ارزو هاشمی

  ادم وقتی نتونه به هموطن خودش اعتماد کنه و نتونه تو شهر خودش باخیال راحت راه بره وای به حال غربت.اینارو باید تو جمع 100بار برن بالای دار بیارن زجر کش کنن تا نیمی از رنجی که به اون خانوم وارد کردن و بکشن.و درس عبرت برای متجاوزین دیگر بشه خواهشم اینه ازشون نگذرید.

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 - 00:10 ناشناس

  خدا لعنتشون کنه که چند خانواده رو داغدار کردن، خیلی داغه سنگینی بود، حالا حالاها از یاد مردم نمیره، بیچاره خونوادش که تا آخر عمرشون باید زجر بکشن ما که نمیشناسیمش داریم میسوزیم، اصلا یک ترس عجیبی تو دل مردم افتاده که......... خداوند به خانواده رمضانی صبر بده،روحش شاد یادش گرامی

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 - 00:45 مهسا

  من و خانواده ام و تمام اطرافیانم تو این چند روزه تو فکریم واز مسئولین خواهش میکنم فقط برای چند دقیقه چشماشو نو ببندند و خودشونو جای خانواده ی او زن بزارن اونوقت قطعا وظیفه شون رو با حساسیت بیشتر انجام میدن تا دلهای مردم اروم بشه ممنون

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
 • دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 - 01:20 ناشناس

  خدیجه ی عزیز الان جاش تو بهشته زجر زیادی رو تحمل کرد دوری از بچه شیرخوار ترس از کشته شدن ترس از سه نفر مرد غریبه فریادهایی که تو گلو موند و نتونست بیرون بفرسته به طرز فجیح کتک خوردن و با چاقو تبر کشته شدن بعدشم پانزده روز روحش سرگردان بو و می دید که جسمش توسط حیوانات خورده میشه این ها جرم کدامین گناه بود؟؟؟؟ زن بو دن یا مادر بودن؟؟؟

  پاسخ به نظر
  + 13 - 0
 • دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 - 19:10 همدرد

  غم عظیمی بود.برای بازماندگان ان عزیز صبری جزیل مسئلت دارم.

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 - 20:04 حسین مرزدار

  در مرحله اول بعنوان یک ایرانی تسلیت عرض میکنم به این خانواده ظلم دیده این پست فطرت ها حیف اعدام بشوند. باید یک چوب از همان جنگل برش بخوره و پر میخ کنند و این چوب به صورت عمودی قرار داده و آنها را از فاصله چهار متر به روی چوب ول کنند تا هیچ بی همه کسی نباشد به ناموس مردم حتی نگاه کند. امیدوار اشد مجازات اجرا شود

  پاسخ به نظر
  + 2 - 1
 • سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 - 00:24 حبیب جامخانه

  از طرف اهالی مردم جامخانه وجانبازان وآزادگان وخانواده شهدا قاتلان این زن جوان دارابکلائی هر چه سریعتر اعدام گردند

  پاسخ به نظر
  + 8 - 0
 • سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 - 09:01 رویا

  این قاتلینو باید اونقدر کتک بزنن که خون بالا بیارن بعد در سطح شهر برگردونن و با انبر دست گوشت تنشونو ذره ذره بکنن تا بفهمنن که اون زن بی گناه چه زجری کشید.پس فطرتها. بیچاره بچه چند ماه اون زن که بی مار شد.

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 - 15:03 تمشک اوجی

  به عنوان یک دختر از مسئولین درخواست می کنم که سریع تر به این پرونده رسیدگی کنند و حکم قصاص عاملین این جنایت را اجرا کنند. مسئولین در برابر فضای ترس و ناامنی که بر خانواده ها حاکم شده مسئول ند.

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 - 15:58 حسین و م

  اول تسلیت به خانواده آن مرحومه، از خداوند بزرگ برای آن ها طلب صبر و برای آن مرحومه طلب آمرزش می کنیم. ما هم مانند سایر دوستان خواستار اشد مجازات برای قاتلان بی رحم هستیم. باشد که مسئولین رسیدگی کنند.

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 - 17:33 یه دارابکلایی

  سلام من با مرحوم خدیجه رمضانی فامیل نزدیک هستیم اون قاتل های بیناموس رحم به بچه دو ماهش نکردند فقط اینو میگم که اه باران کوچولو همشونو میگیره حتی خونوادشونو

  پاسخ به نظر
  + 9 - 0
 • سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 - 18:20 هم وطنم

  روحش شاد و نفرین و لعنت خداوند بر قاتلین شیطان صفت. مردن یک بار برای این قاتلین کمه باید چندین بار اعدام بشن . ببرن بالای دار بیارن پایین . بعد جسدشون رو بندازن توی بیابون گرگها و سگ ها پاره پاره شون کنن. نباید دفن بشن .حیف خاک که اونها رو توی آغوشش دفن کنن. منتظر چی هستن چی می خواد ثابت بشه ما منتظر اعدام اونها به فجیع ترین شکل هستیم این صدای من تنها نیست این صدای زنان مازندرانی خصوصا ساری و حومه است. نفرین و لعنت خداوند بر دلهای سیاهشان .

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • چهار شنبه 30 اردیبهشت 1394 - 02:28 ناشناس

  فقط اعدام کافی نیست واقعا درد آور خدایا خدایا این چه دنیای کثیفیه آدما از گرگ هم بدتر شدن خبیث تر شدن آخه چرا چرا

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • چهار شنبه 30 اردیبهشت 1394 - 09:05 بهشهریم

  شنیدن این خبر برای ما که غریبه ایم خیلی دردناک بود.شب وروز بهش فک میکنم و به رنجی که کشید..همه رو داغدار کرد..برای خودمون که دختریم نه.فقط و فقط برای دل خدیجه مرحوم..پدرو مادرش وخونوادش ومردم محلش چی کشیدن!!! خدا به همتون صبر بده

  پاسخ به نظر
  + 5 - 1
 • چهار شنبه 30 اردیبهشت 1394 - 13:31 اهورا

  حالا که این اتفاق افتاده به جای اینکه هی بگیم اعدام اعدام بگردیم ببینیم چرا انکارو کردن که دیگه همچنین حادثه ای برای ناموس خود ما تفاق نیوفته

  پاسخ به نظر
  + 3 - 6
 • چهار شنبه 30 اردیبهشت 1394 - 22:15 ناشناس

  خدا رحمتش كنه و به خانوادش صبر بده

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
 • پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394 - 08:14 ناشناس

  اگر میخواهید دوباره این اتفاقت نیفتد باید اعدام شوند

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394 - 08:45 ناشناس

  س.واقعا برای دولت ایران متاسفم همین وبس.

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394 - 15:25 علی

  زنده زنده تیکه تیکه اش کنید این قاتلین پست فطرتو

  پاسخ به نظر
  + 2 - 1
 • پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394 - 17:52 بی نام

  خدا شمارو لعنت کنه . مرحوم بچه دو ماهه داشت .چقدر بی وجدانید . چرا اینتوری آدم میکشید . شما برا دو میلین پول آدم کشتیدخخخخ من که خوابم نمیلره دو سه روز ایشالله اعدام بشید .

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
 • پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394 - 20:56 سیدمحمد

  نگاه ریشه ای تر به موضوع نشان می دهد علاوه بر این سه قاتل افرادی دیگر نیز در این جرم شراکت دارند. همه کسانیکه در بی بند وباری اخیر همانند بی حجابی،عریان گردی ،لباس های نامتعارف ،عروسی های مختلط ،مد های هنجارشکن ،مقاومت در برابر مفاهیم عمیق و استراتژیک امر به معروف و نخی از منکر،ناتوانی های فرهنگی و ضعف های بنیادی اجرایی و....نیز در این حادثه شریک اند و باید به محکمه قضایی سپرده شوند.

  پاسخ به نظر
  + 4 - 2
 • پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394 - 21:34 جامخانی وچه

  مرحومه رمضانی توعزیز خواهی ماند حتی اگر رفتنت نگاهت را از ما دور کند. شرمنده شما وخانواده شما واهالی روستای داربکلا

  پاسخ به نظر
  + 11 - 1
 • شنبه 02 خرداد 1394 - 00:49 تنها

  خواهش ميکنم زودتر اعدامشون کنين....فقط همين.....

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
 • شنبه 02 خرداد 1394 - 02:51 فاطمه

  به خانواده ان مرحوم تسلیت میگم و طلب صبر وازخداوند مهربان برای ان خانواده دارم. من ی دخترهستم و وقتی این اتفاق فاجعه امیز روشنیدم خیلی ترسیدم و واقعا احساس ناامنی میکنم لطفا مسیولین مربوطه این قضیه رو جدی بگیرن و قاتلان را ی ب اشد مجازات برسانند باتشکر

  پاسخ به نظر
  + 5 - 1
 • شنبه 02 خرداد 1394 - 15:27 امیر

  منتظراعدامشون هستم بی صبرانه

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • یکشنبه 03 خرداد 1394 - 11:10 جامخانه ای

  ما اهالی جامخانه بیشتر از سایرین خواستار اشد مجازات برای این قاتلان پست فطرت هستیم چراکه اینها با این ظلم بزرگ وجهه روستای ما را خدشه دار و ما را تا ابدالدهر شرمنده مردم عزیز داربکلا و خانواده مظلوم آن مرحومه نمودن

  پاسخ به نظر
  + 7 - 1
 • سه شنبه 05 خرداد 1394 - 01:31 مهدی سورکی

  خدا رحمتش کنه.وقتی که مادر شد و بهشت رو زیر پای خودش آورد از این دنیا رفت.روحش شاد.امیدوارم مسءولین هرچه زودتر قاتلان شیطان صفت رو به بدترین شکل ممکن مجازات کنن.

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
 • سه شنبه 05 خرداد 1394 - 10:21 یک خانم

  متسفانه همکلاسی من روز ازمون سراسری تو مسیر نکا ساری که صبح جمعه بود ربوده شد بنده خدا خودشو از ماشین به بیرون پرت کرد و زخمی شد با اون حال اومد سرجلسه ولی سریع پاشد رفت تو رو خدا فکری بحال خودروهای خطی این مسیرها بکنین مازندران پر از روستا و بیراهه است دوربین نصب کنیین سرویس بزارین

  پاسخ به نظر
  + 8 - 0
 • سه شنبه 05 خرداد 1394 - 17:59 ناشناس

  واقعا متاسفم واسه وجود چنین پست فطرت هایی در کشورمون,

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • چهار شنبه 06 خرداد 1394 - 21:52 ناشناس

  سلام به خانواده وباران کوچولو باید قاتلین اول به دست مردم شکنجه بشن بلافاصله اعدام. اعدام اعدام خدا لعنتشون کنه

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • جمعه 08 خرداد 1394 - 19:55 هانیه

  خدا زن ها دیگه شب و روز ندارد از دست این متجاوز ها خدا درد بهشون بده

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • دوشنبه 11 خرداد 1394 - 18:39 رقیه محمودی

  سه روزه از ناراحتی نمیتونم کاری کنم برا ایران و ایرانی زشته ... ادعای مسلمانی داریم ...داعش اینکارا رو میکنه که منفور ترین حزب روی زمینه نه یه بچه ایرونی ... اینا ایرونی نیستن اینا فرزندای شیطان هستند خیلی بی رحمن به نظرم هر بلایی تو دنیا سرشون بیاد کمه خدا لعنتشون کنه به خدا قسم تو عمرم خدیجه رو ندیدم ولی بعنوان یک زن خیلی متاثر شدم منم عزادارتم بانو... خدا لعنتشون کنه

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
 • یکشنبه 07 تیر 1394 - 16:26 ناشناس

  سلام تسلیت حتما این اتفاق باید بیفته تازه بگیم اخ اخ وقتی دست هر ناکس ماشین میره همین میشه. بابا طرف میره برا گواهینامه معاینه بشه دکتر چشم معاینه میکنه بقیعه رو الکی تیک میزنه. دیگه نمیگه روانشو چک کنم همینه دیگه راننده از روان مشکل داشته باشه میره ناموس مردمو میکشه. اقایون به جای وراجی عمل کنین

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • جمعه 19 تیر 1394 - 02:07 محسن

  باسلام وعرض ادب وقبولی طاعات لطفا این دوقاتل را به سزای اعمالشان برسانید همونطوری که این دختر به قتل رساندند اعدامشان کنید

  پاسخ به نظر
  + 2 - 1
دیدگاه شما در مورد : جسد زن جوان دارابکلایی پیدا شد/ دو نفر قاتل هم دستگیر شدند

جسد زن جوان دارابکلایی پیدا شد/ دو نفر قاتل هم دستگیر شدند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ