• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 10982 - تاریخ انتشار : سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 - ساعت: 13:07

چاپ
مدیران از اطلاع‌رسانی فرار نکنند/ روابط عمومی جایگاه باارزشی دارد

فرماندار میاندورود در جمع مسئولین روابط عمومی‌های ادارات شهرستان؛

مدیران از اطلاع‌رسانی فرار نکنند/ روابط عمومی جایگاه باارزشی دارد


فرماندار میاندورود نام‌گذاری یک روز در سال به نام روابط عمومی را نشان از بزرگی کار روابط عمومی‌ها دانست و گفت: اگر کار شما ارزشی نداشت یک روز را به نام شما معرفی نمی‌کردند.

به گزارش میانخبر ،پیش از ظهر روز گذشته نشست صمیمی فرماندار میاندورود با مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و همچنین خبرنگاران فعال شهرستان به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات در فرمانداری برگزار شد.
ارسط قادری در این نشست با اشاره به اهمیت روابط عمومی در جمهوری اسلامی، گفت: همه دولت‌ها در گذشته به روابط عمومی اعتقاد داشتند.

وی با بیان اینکه بزرگ‌ترین شخصیت نظام ما در عصر حاضر هم با الگو گرفتن از ائمه و پیامبران، همه موضوعات و اطلاعات و اخبار را در اختیار مردم قرار می‌داد، اظهار داشت: هدف امام(ره) سربلند نگه‌داشتن دین و انقلاب بود.

فرماندار میاندورود، خاطر نشان کرد: خیلی از چیزهایی که فکر می‌کردیم محرمانه است امام(ره) به مردم می‌گفت چون که نقطه اتکا انقلاب، دین و اسلامش به مردم بود.

وی تصریح کرد: حضرت آقا هم، همه موضوعات را به مردم می‌گوید و خود را به مردم عرضه می‌کند و ما هم با الگو گرفتن از شخصیت این افراد باید اینگونه عمل کنیم.

نماینده عالی دولت در میاندورود بیان کرد: مهم‌ترین حادثه جمهوری اسلامی جنگ بود و اگر اطلاع‌رسانی نبود ما در جنگ دچار مشکل می‌شدیم.

قادری کار روابط عمومی را گرفتن و ارائه اطلاعات عنوان کرد و افزود: اگر مدیر بداند که همه کارهایش و خروجی‌اش از طریق روابط عمومی است نگاه خوبی پیدا می‌کند.

عضو شواری تامین میاندورود با بیان اینکه کارهای انجام شده از سوی دولت در شهرستان باید گفته شود، اضافه کرد: بعضی از مدیران از اطلاع‌رسانی فرار می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: ما هر چه تلاش می‌کنیم برای مردم است و باید کارهای انجام شده به اطلاع مردم برسد و به نوعی با آنها ارتباط برقرار کنیم.

قادری نام‌گذاری یک روز در سال به نام روابط عمومی را نشان از بزرگی کار روابط عمومی‌ها دانست و گفت: اگر کار شما ارزشی نداشت یک روز را به نام شما معرفی نمی‌کردند.

این مسئول با بیان اینکه در سال جاری دو انتخابات برگزار خواهد شد و دغدغه‌های سیاسی و فضای سنگین سیاسی وجود دارد، افزود: مسئول روابط عمومی‌ها باید اتفاقات را رصد کنند چون نمایندگی دولت در یک بخش را برعهده دارند.

قادری به مسئول روابط عمومی‌های ادارات میاندورود توصیه کرد به سمت و سوی یک نفر حائل نشوید، چون ما برای همه مردم هستیم و اگر به سمت یک شخص یا یک تفکر حائل شویم درست نیست. 

به گزارش میانخبر ، در ابتدای این نشست هر یک از مسئولین روابط عمومی‌ها به بیان نظرات خود درباره نقش روابط عمومی‌ها در اطلاع رسانی و موانع و مشکلات آنها در ادارات خود پرداختند.برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 - 22:46 گهرباران

  به عنوان بک اصل اساسی در مدیریت پذیرفته شد که افراد و موسسات برای رسیدن بهتر و سریع تر به مقاصد خود نیاز به حسن رابطه با یکدیگر و عموم مردم دارند، مدیران و موسسات در تشکیلات خود اقدام به یک واحدی یا بخشی تحت عنوان روابط عمومی کردند تا از طریق آن، ارتباط مفید و موثری با افراد داخل و خارج سازمان برقرار کنند تا با استفاده از تکنیک ها و تخصص های حرفه روابط عمومی ، به اهداف مدیران هر چه سریع تر جامعه عمل بپوشاند، اما هنوز آن طور باید و شاید این موضوع و اهمیت این حرفه در سطح سازمان ها و موسسات مهم شمرده نشده است.

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • چهار شنبه 30 اردیبهشت 1394 - 16:09 دارابکلایی

  چطور شما پاسخگوی ناامن بودن منطقه مون برای ناموس مردم نیستید؟! الان فقط حرف میزنید وشعار!

  پاسخ به نظر
  + 3 - 1
 • چهار شنبه 30 اردیبهشت 1394 - 18:39 جون

  سلام فرماندار عزيز مي دانم جايش ايجا نيست فكري براي نانوايي روستاها و آب شروب بخش گهرباران بكنيد از صحرا خسته و... مي ايند آبي نيست براي نظافت آخر بخشدار عزيز وفت نذارد مربي كلاس مداحي و كلاس رزمي و...

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : مدیران از اطلاع‌رسانی فرار نکنند/ روابط عمومی جایگاه باارزشی دارد

مدیران از اطلاع‌رسانی فرار نکنند/ روابط عمومی جایگاه باارزشی دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ