• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 11040 - تاریخ انتشار : سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 - ساعت: 22:50

چاپ
انسان با تلاش و کوشش و داشتن هدف مناسب می‌تواند به اهداف خود برسد

مدیر آموزش و پرورش میاندورود:

انسان با تلاش و کوشش و داشتن هدف مناسب می‌تواند به اهداف خود برسد


مدیر آموزش و پرورش میاندورود گفت: انسان با تلاش و کوشش و داشتن هدف مناسب می‌تواند به نقاط قوتی دست یابد و برنامه‌های آینده خود را در راستای آن برنامه‌ریزی کند.

به گزارش میانخبر ، اولین همایش تجلیل از نفرات برتر مسابقات فرهنگی و هنری، قرآن، عترت و نماز شهرستان میاندورود با حضور معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران، علیجانی رئیس اداره آموزش ابتدایی، معاون مدیرکل آموزش ابتدایی، فرماندار میاندورود، مدیر آموزش و پرورش شهرستان میاندورود و معاونین آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین در اردوگاه بادله میاندورود برگزار شد.

بهروز عرب‌خزائلی در این مراسم، گفت: این همایش در راستای قدردانی از دانش‌آموزانی که در دستیابی به اهدافشان کوشا بوده‌اند برگزار شده است.

وی افزود: انسان با تلاش و کوشش و داشتن هدف مناسب می‌تواند به نقاط قوتی دست یابد و برنامه‌های آینده خود را در راستای آن برنامه‌ریزی کند.

کلانتری معاونت آموزش و پرورش نیز به پایان سال تحصیلی و اوقات فراغت دانش‌آموزان اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه به پایان سال تحصیلی نزدیک می‌شویم باید برنامه‌هایی برای فراغت دانش‌آموزان تدارک دیده شود تا از زمان فراغت به نحو مطلوب استفاده شود.

وی تصریح کرد: از شروع سال تحصیلی فعالیت‌هایی در زمینه‌های مختلف انجام گرفته است و همچنین با فراهم کردن زمینه و شرایط مناسب توسط مدیران، معاونین و اولیای دانش‌آموزان پیشرفت آنها را به دنبال خواهد داشت.

شعبانی معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران، قدردانی از دانش‌آموزانی که مهارت و استعدادهای گوناگون دارند را یک قدم خوب برای تشویق و ترغیب آن‌ها دانست و افزود: افرادی که مهارت‌هایی در زمینه‌های مختلف دارند باید این سطح آگاهی و تلاش آن‌ها را قدر دانست چون خداوند چیزی در وجود انسان‌ها قرار داده است که فرد باید خود آن را کشف کند و در راستای آن تلاش و کوشش نماید تا به اهداف خود دست یابد.

وی خاطر نشان کرد: ما باید به فرزندان خود اعتماد کنیم و این فرصت را به آن‌ها بدهیم تا استعداد خود را کشف کنند و توانمندی‌های خود را شکوفا و در راستای آن گام بردارند.

 برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 30 اردیبهشت 1394 - 18:31 جون

    سلام خسته نباشيد پيشنهاد موقع پخش سرود مقدس .. مثل معاون عزيز دست به سينه باشند

    پاسخ به نظر
    + 6 - 1
دیدگاه شما در مورد : انسان با تلاش و کوشش و داشتن هدف مناسب می‌تواند به اهداف خود برسد

انسان با تلاش و کوشش و داشتن هدف مناسب می‌تواند به اهداف خود برسد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ