• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 11042 - تاریخ انتشار : سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 - ساعت: 23:17

چاپ
کیفیت آرد بسیار پایین است/  90 درصد نان‌ها با کیفیت خوب عرضه می‌شود

رئیس اتحادیه خبازان میاندورود:

کیفیت آرد بسیار پایین است/ 90 درصد نان‌ها با کیفیت خوب عرضه می‌شود


رئیس اتحادیه خبازان میاندورود گفت: کیفیت آرد بسیار پایین و نامناسب است که گاهی به خرید آرد آزاد منجر می‌شود و همچنین این مشکل با رعایت اصول بهداشتی با مواد افزودنی جبران می‌شود.

به گزارش میانخبر ، علی دوستدار در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر درباره تعداد نانوایی‌ها در سطح شهرستان میاندورود، گفت: با توجه به آمارهای جمع‌آوری شده، تعداد 101 نانوایی در سطح شهرستان وجود دارد.

وی افزود: از این تعداد، 6 نانوایی مربوط به آزاد پزها ، 2 تعداد نان لواش و 1 نانوایی به نان سنگک و مابقی به نان بربری تعلق دارد.

رئیس اتحادیه خبازان میاندورود، درباره کیفیت پخت نان گفت: با توجه به اینکه در فصل کار و کشاورزی قرار داریم، مصرف نان در 6 ماه اول سال زیاد است و مصرف نان در این زمان 2 برابر می‌شود.

دوستدار کیفیت آرد را بسیار پایین دانست و افزود: کیفیت آرد بسیار پایین و نامناسب است که گاهی به خرید آرد آزاد منجر می‌شود و همچنین این مشکل با رعایت اصول بهداشتی با مواد افزودنی جبران می‌شود.

وی تصریح کرد: در میاندورود حدود 90 درصد نان‌ها با کیفیت خوب عرضه می‌شود و تمام تلاش اتحادیه خبازان بر این است تا با پیگیری و شناسایی نانوایی‌هایی که از اصول بهداشتی پیروی نمی‌کنند برخورد جدی خواهیم کرد.

رئیس اتحادیه خبازان میاندورود درباره شرایط پخت و تعداد افراد مشغول به کار در نانوایی گفت: 3 نفر از افراد مجاز به فعالیت هستند که این تعداد به شرایط پخت بستگی دارد که اگر پخت روزانه بالا باشد افراد نیز به مراتب افزایش می‌یابد.

وی بیان داشت: افرادی که مشغول به کار هستند به طور حتم بیمه خواهند شد و اگر پخت روزانه بالا باشد و تعداد افزایش یابد، با بازید مسئولین به آن مکان حق بیمه به آنها نیز تعلق خواهد گرفت.

دوستدار در پایان خاطر شان کرد: گاهی با تقاضای افرادی برای احداث نانوایی روبه رو هستیم که با توجه به زمان حال، نیازی به احداث نانوایی‌ها در سطح میاندورود نیست و جلوی آنها گرفته خواهد شد.مطالب مرتبط با : کیفیت آرد بسیار پایین است/ 90 درصد نان‌ها با کیفیت خوب عرضه می‌شود
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 30 اردیبهشت 1394 - 02:23 صبرایی

    با افتتاح اتحادیه خبازان انشاالاه باقی اتحادیه ها هم بزودی فعالیت خودشان درشهرستان میاندورود را اغاز نمایندوحت پوشش اتحادیه های خودشان قرار گیرند واز سایه ساری خارج شوند انشاالاه

    پاسخ به نظر
    + 10 - 2
دیدگاه شما در مورد : کیفیت آرد بسیار پایین است/ 90 درصد نان‌ها با کیفیت خوب عرضه می‌شود

کیفیت آرد بسیار پایین است/  90 درصد نان‌ها با کیفیت خوب عرضه می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ