• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 11270 - تاریخ انتشار : سه شنبه 05 خرداد 1394 - ساعت: 12:52

چاپ
باید در توسعه همه عرصه‌ها وحدت داشته باشیم

فرماندار میاندورود:

باید در توسعه همه عرصه‌ها وحدت داشته باشیم


فرماندار میاندورود گفت: باید در توسعه همه عرصه‌ها وحدت داشته باشیم و لازمه آن در کنار هم بودن برای پیشرفت استان و کشور است.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری ظهر دیروز در همایش تحقق شعار سال در دانشکده منابع طبیعی بادله میاندورود گفت: سال مزین شده به دولت، ملت همدلی و همزبانی که باید دولت و ملت فدای هم شوند.

وی با بیان اینکه اسلام و دین در هیچ زمان و دوره‌ای بدون رهبر نبود، افزود: حتی در زمان حاکمیت طاغوت کسانی که دل در گرو اسلام داشتن بدون رهبر نبودند.

فرماندار شهرستان میاندرود اظهار داشت: امام(ره) در زمان طاغوت با تکیه بر مردم انقلاب بسیار بزرگی را شکل داد که امروز کشورهای مسلمان یکی پس از دیگری از آن الگو می‌گیرند.

قادری خاطر نشان کرد: امروز همه آن اعتقادات بر دوش رهبری است و بایستی همانند دوران حضرت امام(ره) گوش به فرمان رهبری باشیم.

این مسئول با تاکید بر اینکه همدلی و همزبانی این نیست که همه به یک شکل و به یک اندیشه حرف بزنیم، بیان داشت: اختلاف سلیقه باشد اما در حفظ نظام باید وحدت وجود داشه باشد.

وی نقد به دولت در اظهارنظرات را لازم دانست و گفت: تخریب نباشد و طوری نشود که مردم نگران شوند.

قادری با بیان اینکه باید در توسعه همه عرصه‌ها وحدت داشته باشیم، لازمه آن را در کنار هم بودن برای پیشرفت استان و کشور دانست.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد: این شهرستان افتخار دارد با تعامل و همکاری که بین مسئولین وجود دارد و با استفاده از پتانسیل‌های خوب شهرستان و تفکرات مختلف در راه پیشرفت قدم بر می‌دارد.

قادری اظهار داشت: در عرصه‌هایی که زیرساخت ها آماده نبود با تعامل و همکاری همه مدیران توفیقات خوبی داشتیم .

عضو شورای فرهنگ عمومی میاندورود گفت: میاندورود اولین شهرستانی است که این همایش در آن برگزار می‌شود و قرار است هر ماه جلسه‌ای داشته باشیم تا مشکلات و موانع برطرف شود.

فرماندار میاندورود بیان داشت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی جلسات مختلفی با فرمانده سپاه میاندورود داشتیم و در این مسیر بسیار جدی هستیم و تلاش خواهیم کرد که آن را محقق کنیم.برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 05 خرداد 1394 - 17:05 ناشناس

  اقاي فرماندار حال دامادي عزيزت چطور است گويا شما رييس ستاد انتخابات ايشن در مياندرود هستي

  پاسخ به نظر
  + 3 - 1
 • شنبه 09 خرداد 1394 - 20:52 سلامی

  اقای فرماندار لطف کن از عملکرد رییس جهاد که با حرفهایش کشاورزی منطقه رو بر باد میدهد شالیزارها از بی ابی و باغات از بی برنامگی این بنده خدا در حال خشک شدن است تموم شهر ها اعتبار ابیاری قطره ای رو در یافت کردند این عزیز با عدم پیگیری خودش جهت تخصیص بلاعوض یارانه ای ابیاری قطره ای وعدم جذب ان باغداران رو سربدست کرده و باغات در حال خشک شدن است شما بعنوان نماینده عالی دولت مسله باین مهمی رو پیگیری کن تا صندوق حمایت کشاورزان شاید با پیگیری شما تامین اعتبار رو به و مشکل باغداران حل بشه ضمنا ازش سوال کن چند نفر تامین اعتبار نشده چرا باتشکر

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • شنبه 09 خرداد 1394 - 23:15 ربانی

  من جدیدا یاد گرفتم و برام تجربه شده که هرجلسه ای بودم و مسئولی سخنرانی کرد از در بیرون نیومده فراموش کنم،آخه اگه یادم بمونه جز سوهان روحم بشه هیچ فایده دیگه ای نداره آخه هیچکدومش عملی نمیشه!! تجربست دیگه!

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : باید در توسعه همه عرصه‌ها وحدت داشته باشیم

باید در توسعه همه عرصه‌ها وحدت داشته باشیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ