• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 11284 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 خرداد 1394 - ساعت: 12:04

چاپ
آب برای خوردن و استحمام نداریم

دهیار روستای بزمین‌آباد:

آب برای خوردن و استحمام نداریم


دهیار روستای بزمین‌آباد گفت: مردم روستا در این روزها آب برای خوردن و حتی استحمام ندارند.

به گزارش میانخبر ، حسین نوروزی در گفت‌وگو با ما از قحطی و کمبود آب شرب روستای بزمین‌آباد خبر داد و گفت: مردم روستا در این روزها آب برای خوردن و حتی استحمام ندارند.

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته در تابستان دچار کم آبی می‌شدیم، افزود: در سال جاری از ابتدای اردیبهشت تا به امروز با مشکل آب روبرو هستیم.

دهیار روستای بزمین‌آباد با اشاره به اینکه اکثر مردم روستا باغدار هستند و در پایان هر روز باید اسحمام کنند، خاطر نشان کرد: بیشتر ما در این روزها با آب اندکی که در طول روز در ظرف‌های آب جمع می‌کنیم کار شستشو و استحمام را انجام می‌دهیم.

نوروزی اظهار داشت: با توجه به اینکه مجتمع آب‌رسانی گهرباران در جاده چمان نکا واقع شده، بزمین‌آباد در حالی با مشکل آب روبرو است که اولین روستای این مسیر در دریافت آب است.

وی تصریح کرد: مجتمع آب‌رسانی گهرباران نزدیک به 6 ماه بدون نگهبان است و این موضوع می‌تواند بسیار خطرناک باشد و افرادی از این وضعیت سوء استفاده کرده و مردم منطقه را با مشکل جدی روبرو کنند.

نوروزی با بیان اینکه مسئولین وعده چندین باره درباره زدن چاه دادن و هنوز کاری انجام نشد، بیان داشت: با شرکت دشت ناز نشست‌هایی انجام شد و قرار بود که چند چاه را به مجتمع آب‌رسانی متصل کنند تا مشکل کم آبی برطرف شود اما هنوز چیزی مشخص نیست.مطالب مرتبط با : آب برای خوردن و استحمام نداریم
برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پنج شنبه 07 خرداد 1394 - 19:05 رضایی

  آقای نوروزی از مردان نیک روزگار و از دهیاران فعال بخش گهرباران هستند،فرمایش ایشون کاملا صحیح هستش،تا کی قراره مردم بخش از مشکل بی آبی و کم آبی رنج ببرند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ به نظر
  + 6 - 0
 • پنج شنبه 07 خرداد 1394 - 19:11 ولوجائی

  با سلام و تشکر فراوان از مدیریت سایت وزین میانخبر،برادر گرامی لطف بسیار میکنید اگه مشکلات آب روستای ولوجا رو هم پیگیری بفرمائید.علی یارتان

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
 • جمعه 08 خرداد 1394 - 23:28 عزت الدین

  این مشکل در بیشتر روستاهای بخش گهرباران همه جایی هست، آب همیشه قطع، از مسولین تقاضا داریم که به این مشکل رسیدگی کند!

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • شنبه 09 خرداد 1394 - 01:29 صبرایی

  مشکل کم بود کمبود اب هم اضافه شد اقایون موقع رای گیری نمایندها قول میدادند کجایید الان چکمه پوشها کجایید بیایید به مردم جواب بدین ///

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
دیدگاه شما در مورد : آب برای خوردن و استحمام نداریم

آب برای خوردن و استحمام نداریم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ