• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 11351 - تاریخ انتشار : جمعه 08 خرداد 1394 - ساعت: 23:20

چاپ
در مراحل پایانی دریافت مجوز شروع به‌کار هستیم

عضو هیئت مدیره شرکت گهرجاوید سورک:

در مراحل پایانی دریافت مجوز شروع به‌کار هستیم


عضو هیئت مدیره شرکت گهرجاوید سورک گفت: در حال حاضر در مراحل پایانی دریافت مجوز شروع به‌کار هستیم و بعد از راه‌اندازی شرکت، مسافربرهای میاندورود ساماندهی خواهند شد.

به گزارش میانخبر ، با اتفاقات چند وقت اخیر نیاز به وجود تاکسی‌های رسمی و تایید شده در نقاط مختلف شهرستان بیش از پیش احساس می‌شود.

یکی از این محورهایی که هنوز تاکسی‌های آن ساماندهی نشده و نیاز به توجه دارد مسافربرهای بخش گهرباران هستند که محل تجمع آنها در چهارراه آزادگان سورک است.

حمید هاشمی در گفت‌وگو با ما اظهار داشت: شرکت گهرجاوید سورک برای جابجایی مسافران در میاندورود به ثبت رسیده و محل استقرار تاکسی‌های آن هم مشخص شده است.

وی افزود: در حال حاضر در مراحل پایانی دریافت مجوز شروع به‌کار هستیم و بعد از راه‌اندازی شرکت، مسافربرهای میاندورود ساماندهی خواهند شد.

عضو هیئت مدیره شرکت گهرجاوید سورک خاطر نشان کرد: با شروع به‌کار شرکت، کار جابجایی مسافران به نقاط مختلف شهرستان و شهرستان‌های دیگر را انجام خواهد داد.

هاشمی بیان کرد: برای راه‌اندازی هر چه سریعتر شرکت و ساماندهی مسافربرهای شهرستان، فرماندار و نمایندگان مجلس قول مساعد دادند.

وی تصریح کرد: زمینی با با سقف مسقف به مساحت 500 متر در چهارراه آزادگان تهیه شده است که محل تجمع رانندگان تاکسی خواهد بود.برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 09 خرداد 1394 - 01:23 صبرایی

  ببینیم وتعریف کنیم .مثل قبل نشه تاکسی توسورک سهمیه گرفته بودند پیکان رو رنگ کردند شدتاکسی بعد با قیمت گزافی به ساری فروختندش وتوناوگان ساری فعال بودمواظب باشیم سر ما میاندوردویهاراکلاه دارش نکنند////

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • شنبه 09 خرداد 1394 - 14:37 ناشناس

  این حداقل کاری بود که مسئولین شهرستان قبل از واقعه می بایست انجام میدادند!

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • شنبه 09 خرداد 1394 - 18:01 علیدوست

  نوشداریی و بعداز مرگ سهراب آمدی........بازم خداروشکر یک حرکتی انجام گرفت،خواهشا نصفه نیمه رهاش نکنید و کاملا با اجرای تمام قوانین اجراییش بکنید.یاعلی

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
دیدگاه شما در مورد : در مراحل پایانی دریافت مجوز شروع به‌کار هستیم

در مراحل پایانی دریافت مجوز شروع به‌کار هستیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ