• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 11474 - تاریخ انتشار : دوشنبه 11 خرداد 1394 - ساعت: 09:25

چاپ
امور مربوط به بانوان در جامعه مورد توجه قرار نگرفته است

مسئول کمیته امور بانوان و خانواده بخش گهرباران:

امور مربوط به بانوان در جامعه مورد توجه قرار نگرفته است


مسئول کمیته امور بانوان و خانواده بخش گهرباران گفت: آن‌طور که باید امور مربوط به بانوان در جامعه مورد توجه قرار نگرفته است.

به گزارش میانخبر ، مهدیه مسعودی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با تأکید بر لزوم همفکری در زمینه توسعه فعالیت‌های بانوان و به‌خصوص بانوان جوان گفت: بانوان در فعالیت‌های اجتماعی دارای نقشی اساسی هستند و هر چه در این زمینه هزینه مادی و معنوی شود سزاوار است.

وی افزود: افراد متعددی در حوزه بانوان فعالیت می‌کنند اما مساعدت‌های قابل توجهی از سوی نهادهای دولتی وغیر دولتی انجام نمی‌شود.

مسئول کمیته امور بانوان و خانواده بخش گهرباران ضمن اشاره به مشکلات روستایی و نبود امکانات مناسب در بخش گهرباران گفت: نبود سالن اختصاصی ورزشی برای بانوان و جوانان، نداشتن مجموعه فرهنگی و تفریحی، نبود کتابخانه، مشکلات برگزاری مراسم‌های مذهبی و نبود بودجه در زمینه اجرای برنامه‌های گوناگون از جمله مشکلات این قشر از افراد است که امکانات مناسب برای فعالیت بانوان و جوانان منطقه فراهم نیست.

وی تصریح کرد: آن‌طور که باید امور مربوط به بانوان در جامعه مورد توجه قرار نگرفته است، زیرا بانوان می‌توانند در عرصه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و هنری در جامعه نقش آفرین باشند، اما متأسفانه عده‌ای تنها حضور بانوان در اجتماع را با نگاه انجام فعالیت‌های ساده ارزیابی می‌کنند.

مسعودی مهم‌ترین قشر جامعه را جوانان دانست و اظهار داشت: مهمترین قشر جامعه جوانان هستند حال چه زنان چه مردان، سرمایه اصلی یک کشور محسوب می‌شوند و باید با همکاری و تلاش مستمر گام‌های مؤثرتری در راستای خدمت‌رسانی به این قشر صورت گیرد.

وی افزود: اگر همه شرایط مهیا باشد جوانان نیز می‌توانند به تلاش خود ادامه دهند تا به نتیجه مطلوبی برسند و برای جامعه مفید باشند.

مسعودی بیان کرد: بانوان چیزی جز امنیت و آسودگی خاطر نمی‌خواهند و این امر زمانی تحقق خواهد یافت که مسئولین به فکر زمینه‌سازی برای پیشبرد اهداف بانوان در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی باشند.

وی خاطر نشان کرد: قطعا یک دست صدا ندارد و باید همه مسئولین و دلسوزان جامعه دست به دست هم دهند تا عملی درخور قشر جوان و بانوان ساعی شهرستان و علی الخصوص بخش گهرباران انجام گیرد.

 برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • دوشنبه 11 خرداد 1394 - 09:56 اویا

  بدون شک برای اینکه بانوان گهرباران بتوانند از امکانات برخوردار باشند باید کارهایی از جمله وجود کتابخانه، مکان ورزشی و تفریحی و... وجود داشته باشد و کارهایی از این قبیل صورت گیرد، جوانان با استعداد و پر تلاشی وجود دارند که نیاز به حمایت مسئولین دارند، سپاس از اهالی میانخبر برای اطلاع رسانی، پایینده باشید

  پاسخ به نظر
  + 13 - 2
 • دوشنبه 11 خرداد 1394 - 11:35 معافی

  با عرض سلام و خداقوت و تبریک ولادت باسعادت امام زمان(عج) خدمت همه مشتاقان آن امام همام، در تأیید سخنان سرکار خانم مسعودی واقعاً یک دست صدا ندارد و امیدوراریم مسئولین با کمک گرفتن و هفکری از جوانان مستعد و کوشا بتوانند به اهداف مورد نظر نائل آیند. ان شاء اله.

  پاسخ به نظر
  + 11 - 2
 • دوشنبه 11 خرداد 1394 - 14:57 صبرایی

  از دامن زن مرد به معراج میرود..واقعا بیاییم فکرکنیم برای بانوان دراین نظام چه کاری انجام شده است ذکر یک نمونه در دولت قبل بیمه خانه داری بانوان موردتوجه مسوولین وقت قرارگرفت وبانوان گرامی با ذوق وشوق از این امر استقبال کردند تا لااقل گوشه ای از زحمات بانوان جبران گردد ولی در ادامه ودر عمر دولت تدبیر وامید بیمه تعدادی ازبانوان یکی یکی قطع یا کنسل گردیده است بانویی که دوسال یا سه سال از خرج شکم خود زده وهزینه بیمه راپرداخت نموده چراباید باماست مالی کردن بیمه او قطع گردد مطلب در این موردها زیاد ولی باید این حرفها را در دلمان ریخته وحسرت بخوریم ........یا علی م.ط.س

  پاسخ به نظر
  + 11 - 8
  جمعه 15 خرداد 1394 - 21:09 کیجا

  جناب صبرایی! دولت قبل هم اگر مثله دولت تدبیر زیر تحریم گسترده و همه جانبه بود کاری بهتر ازین نمیتونست بکنه مگه از سهام عدالت آیا همه مردم حتی اونایی که بقول شما: بانویی که دوسال یا سه سال از خرج شکم خود زده وهزینه بیمه راپرداخت نموده و.. آیا جز تعداد محدود این دست از نیازمندان و مستحقان بحق و یه سری توانمند در اقتصاد کسی دیگر از همه و همه 70میلیون نفر ایرانی! ، این سهام را دریافت کرده بودند. خار و گل همیشه باهمه و ضمنا جوجه رو اخر پاییز میشمرند . بعدشم قرار نیست توهین بشهااااا یادتون که هست. ** در نهایت مدیریت ناقص بشر رو باور ندارید ؟!! باور کنیم که اگر اون دردانه زهرا(س) او که عقل کل هست برگردد بحق بانوی کریمه زینب(س)، غذا و امکانات زمین خیلی هم زیاد هست برای عموم بشریت و انقدر نابسامانی رو مشاهده نخواهیم کرد. جهت تعجیل در ظهورزش "اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم بحق زینب کبری(س)

  پاسخ به نظر
  + 10 - 1
 • دوشنبه 11 خرداد 1394 - 17:17 علی اکبرعبداللهی وشوایی

  زنان هستند که با آکنده ساختن کانون خانواده از انس و صفا و الفت می توانند فضای فکری، فرهنگی، دینی و گفتگو های سیاسی و اجتماعی را نورانی کنند و عملاً درس مهر و صفا و از خود گذشتگی را از طریق فرزندان و همسران خویش به آیندگان بیاموزند. سلام برزنان نقش آفرین درعرصه انقلاب ودفاع مقدس .............

  پاسخ به نظر
  + 9 - 1
دیدگاه شما در مورد : امور مربوط به بانوان در جامعه مورد توجه قرار نگرفته است

امور مربوط به بانوان در جامعه مورد توجه قرار نگرفته است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ