• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 11648 - تاریخ انتشار : جمعه 15 خرداد 1394 - ساعت: 23:53

چاپ
بهار وعده‌ها در میاندورود فرا می‌رسد

با نزدیک شدن به انتخابات مجلس؛

بهار وعده‌ها در میاندورود فرا می‌رسد


یکی از افرادی، که قصد کاندیداتوری در انتخابات را دارد، این روزها با حضور در شهرستان میاندورود و برگزاری جلسه با اعضای شوراها، دهیاران و مردم به آنها وعده‌های مختلفی می‌دهد.

به گزارش میانخبر ، با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی این روزها از گوشه و کنار خبرهایی از حضور افراد مختلف در صحنه انتخابات به گوش می‌رسد.

عده‌ای نیز کار معرفی خود به مردم را آغاز کردند و با برگزاری نشست‌های شبانه و حضور در مراسم‌های مختلف سعی در معرفی خود به مردم را دارند.

شهرستان میاندورود و ساری، که با هم دو نماینده در مجلس خواهند داشت، و از آنجایی که میاندورود نماینده مشترکی با مرکز استان دارد رقابت در کسب آرای مردم در این شهرستان بسیار داغ است.

یکی از افرادی، که قصد کاندیداتوری در انتخابات را دارد، این روزها با حضور در شهرستان میاندورود و برگزاری جلسه با اعضای شوراها، دهیاران و مردم به آنها وعده‌های مختلفی می‌دهد.

این فرد، که جدیدا از مسئولیت خود استعفا داده و مورد پذیرش همکارانش قرار گرفته است، با توجه به شغل خود به مردم روستاها قول آسفالت، شن و ماسه، وسایل جاده سازی و ... را می‌دهد.

مجلس، که محل حضور افراد بافکر و اندیشه است تا در تصمیمات مهم کشور شرکت داشته باشند و قوانین کشور را به تصویب برسانند و در حوزه‌های مختلف بر دولت نظارت کنند، نیاز به افراد تحصیل‌کرده با دانش بالا دارد و نه کسانی که با دادن وعده‌های چند روزه با ادعای اینکه اگر رای بیاورم همه جاده‌های شما را آسفالت می‌کنم.

مجلس، که به گفته امام(ره) در راس امور است، باید افرادی را در خود ببیند که در مسائل مختلف کشور بتواند تصمیم درست بگیرد و از حقوق مردم دفاع کند.

آیا این افراد با صرف هزینه زیاد می توانند زمانی که به مجلس راه یافتند مدافع حقوق مردم باشند و یا سعی می کنند هزینه های خود در انتخابات را جبران کنند.

به هر حال حقوق یک نماینده شاید در طول چهار سال به اندازه هزینه ای که برای انتخابات می کند نباشد پس باید مردم هوشیار باشند که فریب وعده های زودگذر را نخورند چون این افراد باید در مجلس تصمیماتی را بگیرند که شاید تمام عمر ما را تحت تاثیر قرار دهد.برای این پست 5 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 16 خرداد 1394 - 01:10 صبرایی

  انقدر وعده وعید دادند که دیگه کسی حرف راستشون رو هم باور نمیکند....

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • شنبه 16 خرداد 1394 - 10:46 خلیلی

  دیگه دست شون واسه مردم رو شده،وعده های سر خرمن شون رو باور نمیکنند،بقول فرمایش نویسنده،نماینده مجلس باید تصمیمات مهمتری واسه آبادی و پیشرفت شهرش بگیره،اما ظاهرا یکسری کاملا از گردونه خارج هستن و به همه چی فکر میکنن جز آبادی و پیشرفت و بازکردن گره از کار مردم!خدا اول و آخر همه مارو بخیر کنه!

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • یکشنبه 17 خرداد 1394 - 09:13 تلنگر

  گر به مجلس راه یابد پای من هرچه ویرانی است عمران می کنم می روم هر شب به میدان های شهر هر چه ساعت بود میزان می کنم مشکلات شهرتان را رتق و فتق پشت میز و پشت فرمان می کنم کوچه های تنگ را هر شب فراخ هرچه بن بست است دالان می کنم چاله های شهر را چاه عمیق هرچه دالان را خیابان می کنم تا کش آید پوز اعضای اوپک… نفت را فالفور ارزان می کنم مرده ها را می کنم ساماندهی شهرتان را باغ رضوان می کنم تا که پررو نق شود گردشگری اصفهان را ارمنستان می کنم شهردار از شهرضا می آورم الغرض این می کنم آن می کنم می شوم هر شب سوار بلدوزر هر چه ناصافی است ویران می کنم شهر تا راحت شود از چشم هیز دیدنی ها را فراوان می کنم تا که کار خلق فورا حل شود کارمندان را دو چندان می کنم هی تراکم می فروش را به را یاری انبوه سازان می کنم شهرداری را همه رایانه ای کارها را سهل و آسان می کنم گر رقیبانم به من فرصت دهند چاره ی کمبود سیمان می کنم می کنم هی کارهای خوب خوب دشمنانم را پشیمان می کنم مثل اقشار ضعیف اجتماع نوش جان سویای سبحان می کنم هم صدایی هم دلی هم زیستی با سرای سا لمندان می کنم …

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • یکشنبه 17 خرداد 1394 - 13:06 سعید

  مردم ساری دیگه به روستایی هایی مثل شما سورکی ها رای نمی دن... دیگه نماینده روستایی نخواهیم داشت...

  پاسخ به نظر
  + 0 - 1
  یکشنبه 17 خرداد 1394 - 23:44 صبرایی

  یه نماینده اصیل ساروی داشتین روکنین ساری نمایندهاش باید از روستا وشههر مجاور باشد عمو//

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • سه شنبه 19 خرداد 1394 - 23:39 سورکی

  حزب حزب حزب، تمامش کنید، اگه کسی کاری کرده بگه تا مردم بیشتر فکر کنند، مازندران برای کشاورزی ساخته شده کدومشون برای کشاورز کاری کرده بگین تا بدونیم، همشون به فکر منصب هستند

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : بهار وعده‌ها در میاندورود فرا می‌رسد

بهار وعده‌ها در میاندورود فرا می‌رسد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ