• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار حوادث

کد خبر : 11651 - تاریخ انتشار : شنبه 16 خرداد 1394 - ساعت: 19:25

چاپ

خودکشی بعد از کشتار خانوادگی


تحقیقات اولیه از وجود اختلافات خانوادگی حکایت دارد اما انگیزه این جنایت هنوز به‌طورکامل مشخص نشده است و تفحص‌ها در این خصوص همچنان ادامه دارد.

به گزارش میانخبر ، عاملان دو جنایت خانوادگی در ماجراهای جداگانه بعد از ارتکاب قتل دست به خودکشی زدند و به زندگی‌شان پایان دادند.

اولین جنایت در تبریز توسط پسری جوان رقم خورد. کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تبریز بعد از اینکه از کشف اجساد اعضای خانواده‌ای در خانه‌شان مطلع شدند، به آنجا رفتند و تحقیقات خود را آغاز کردند. آنها جسد دختر و پسری جوان و پدر و مادر آنها را مشاهده کردند.

بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که پسر خانواده بر اثر حلق‌آویزشدن جان باخته و به احتمال زیاد خودکشی کرده است.

کارآگاهان در جریان بازرسی‌ها دست‌نوشته‌ای را پیدا کردند و متوجه شدند پسر جوان این نامه را نوشته و در آن اعتراف کرده پدر و مادر و خواهرش را به قتل رسانده است و قصد دارد به زندگی خودش نیز پایان دهد.

تحقیقات اولیه از وجود اختلافات خانوادگی حکایت دارد اما انگیزه این جنایت هنوز به‌طورکامل مشخص نشده است و تفحص‌ها در این خصوص همچنان ادامه دارد.

دومین جنایت در ایلام رخ داد و مردی بعد از کشتن همسرش به زندگی خودش پایان داد.

کارآگاهان بعد از اینکه از وقوع جنایت مطلع شدند، به محل حادثه رفتند و جسد زنی میانسال را یافتند که بر اثر اصابت گلوله کشته شده بود. جسد شوهر این زن نیز با فاصله کمی رها شده بود و شواهد نشان می‌داد این مرد با سلاح شکاری خودش را هدف قرار داده است. مأموران همچنین یکی از پسران خانواده را که زخمی شده بود به بیمارستان منتقل کردند.

بررسی‌های مقدماتی فاش کرد اعضای این خانواده از مدتی قبل با هم اختلاف داشتند و حتی کار آنها به ‌کلانتری نیز کشیده اما در آنجا با وساطت اقوام مصالحه انجام شده بود؛ بااین‌حال بعد از بازگشت این زوج به خانه، آنها بار دیگر با هم درگیر شدند و مرد میانسال با شلیک گلوله همسرش را کشت، سپس پسر خانواده به هواداری از مادرش با پدر خود درگیر شد که مرد خشمگین به پسرش نیز شلیک و او را زخمی کرد و در ادامه به زندگی خودش پایان داد.


منبع : شرق

دیدگاه شما در مورد : خودکشی بعد از کشتار خانوادگی

خودکشی بعد از کشتار خانوادگی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ