• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 11682 - تاریخ انتشار : یکشنبه 17 خرداد 1394 - ساعت: 17:08

چاپ
مرگ‌باران در محور گهرباران/جست‌وجو برای یافتن پای موتورسوار

مرگ‌باران در محور گهرباران/جست‌وجو برای یافتن پای موتورسوار


با گذشت 20 ساعت از تصادف منجر به مرگ کشاورز میاندورودی در جاده‎ گهرباران، هنوز خبری از پای قطع و مفقود شده متوفی نیست.

به گزارش میانخبر ، حادثه برخورد یک خودرو پراید نقره‎ای با یک دستگاه موتورسیکلت در محور گهرباران در حالی عصر دیروز منجر به جراحت شدید کشاورز موتورسوار شد که با گذشت چند ساعت از این تصادف مجید قاسمیان متولد 1365 ساکن روستای برگه، جان خود را از دست داد.

مرگ جاده‎ای این کشاورز جوان در حالی اتفاق افتاد که وی متاهل و دارای یک فرزند یک‌ساله است و به گفته شاهدان برای خرید به روستای مجاور رفته بود که در نهایت با تصادف شدید مواجه شد و فوت کرد.

در حالی که اهالی روستای برگه در بخش گهرباران برای تشییع جنازه این شهروند مازندرانی خود را آماده می‎کنند، هنوز خبری از پای قطع شده متوفی نیست و عده‎ای از اهالی برای یافتن عضو قطع شده راننده در منطقه تصادف حضور دارند.

مردم در بین انبوه بوته‎های تمشک و گیاهان خودرو اطراف کانال عمیق محور شمال به جنوب جاده باریک گهرباران به دنبال پای قطع شده این شهروند میاندورودی می‎گردند و تا لحظه مخابره این خبر با گذشت 20 ساعت از زمان تصادف خبری از پا نیست.

به گفته اهالی پدر این جوان متوفی نیز چهار سال گذشته براثر تصادف در نزدیکی روستای برگه در بخش گهرباران جان خود را از دست داده بود.

محور گهرباران یکی از محورهای باریک، پرخطر و پرتردد مازندران است که با وجود مجموعه‎های بزرگی همچون شرکت کشتی‌رانی صدرا، بندر امیرآباد، نیروگاه شهید سلیمی نکا، مراکز تفریحی ساحلی متعلق به بخش خصوصی، دولتی و نظامی نقشی ملی ایفا می‎کند.

این در حالی است که با وجود روستاهای پرجمعیت در بخش گهرباران، مردم این منطقه به صورت روزانه با تصادف‎های شدید و فوت یا نقص عضو عزیزان خود مواجه هستند تا جایی که از ابتدای سال 1391 تاکنون 34 نفر در این بخش دچار مرگ جاده‌ای ناشی از خطرات محور گهرباران شده‎اند اما همچنان امید به وعده‎های داده شده مسئولان استانی و تلاش‎های ملی دارند.برای این پست 5 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • یکشنبه 17 خرداد 1394 - 19:42 ستاری

    نگید جاده گهرباران،بگید جاده مرررررررررررررررررررگ!!! ناز شصت مسئولین و نماینده های ما! نگرانم براشون انقده به خودشون فشار میارن و کار انجام میدن،ما شرمندشونیم.،!!!!!!!!!!!!

    پاسخ به نظر
    + 16 - 0
  • یکشنبه 17 خرداد 1394 - 21:25 کیجا

    سلام **مسولین و صاحب منصبان شهرستان میاندرود ! متأسفیم متأسف جاده گهرباران نیست جاده مرگبارانه .. شده قتلگاه برای همه !! یاد اون روزایی ک آقای دامادی نماینده محترم مجلس میگفتن قول میدم درستش میکنم اما هنوز که هنوزه خبری نیست .یه بار گفتن اعتبار اومد بعدش گفتن نه وزیر بدقولی کرد!! آخه تا کی باید وعده های کذب به مردم بدهند تا کی باید شاهد همچین وقایع اسف باری بود ..بیچاره اون زن که در اوان جوانی بیوه شد و اون بچه که باید بی پدر بزرگ بشه. کاش مسولین شهرستان این اخبار رو که میخونند زحمت بکشند دلسوزانه عمل کنند و ما شاهد یه حرکتی رو به پیشرفت و توسعه باشیم کاش..کاش...

    پاسخ به نظر
    + 16 - 1
  • دوشنبه 18 خرداد 1394 - 20:20 برگه ای

    کیجا محترم نامی کوچکتر از دامادی پیدا نکردی بیکاری که اینقدر می نویسی از روی درد نیست که می نویسی از روی لج هست که می نویسی با وجود شماها جاده هنوز فرعی است با مرگ من و تو جاده درست نمیشه یادت باشه

    پاسخ به نظر
    + 3 - 11
  • سه شنبه 19 خرداد 1394 - 11:01 کیجا

    برگه ایی محترم ، کوچکتر از وعده ایی که حین انتخابات دادند پیدا نکردم، نه کوچکتر از شخص ایشون ! چون قران کریم میگه مومن به عهدش وفا میکنه و ایشون نکرد و من هم بخاطر رایی که به ایشون دادم حق اعتراض و انتقاد دارم. ضمنا ندیدم که ازادی بیان و انتقاد به روی کسی بسته باشه و جسارتی هم نبوده. مرگ یه قضا و قدر الهی هست اما میشه بقول امیرالمومنان از یه قضا و قدر الهی به قضا و قدر الهی دیگه پناه برد. نماینده و مسول و مدیر، برای توسعه ده و روستا و شهر و کشور و دنیاست پس بیراه نگفتم .حق من و توی ایرانی با سرمایه عظیم ملی هست که جاده خوب داشته باشیم وامنیت جاده مون رو به توسعه وباشه. شما میخوای از رو افکار و حرفای جهالتت به استقبال مرگ بری هم، بدون که گناهه. بیکار هستم یا نه به شما دخلی نداره. مودب باش.

    پاسخ به نظر
    + 10 - 2
  • سه شنبه 19 خرداد 1394 - 23:25 سورکی

    سلام، حق کاملا با کیجا هستش، تک تک مسئولین باید جواب گوی این مردم هم در این دنیا و هم در آن دنیا باید باشند.

    پاسخ به نظر
    + 10 - 1
دیدگاه شما در مورد : مرگ‌باران در محور گهرباران/جست‌وجو برای یافتن پای موتورسوار

مرگ‌باران در محور گهرباران/جست‌وجو برای یافتن پای موتورسوار تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ