• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 11683 - تاریخ انتشار : یکشنبه 17 خرداد 1394 - ساعت: 20:49

چاپ

بابت طلب دو نفر و با دستور مقام قضایی؛

اجازه قطع 4500 اصله درخت در هفته محیط زیست در میاندورود صادر شد


دستور مقام قضایی شهرستان حکم قطع بیش از 4500 اصله درخت شرکت پارس کرم خزر به‌دلیل بدهی این شرکت به دو نفر صادر شد و ظهر امروز حکم به اجرا گذاشته شد.

به گزارش میانخبر ، دستور مقام قضایی شهرستان حکم قطع بیش از 4500 اصله درخت شرکت پارس کرم خزر به‌دلیل بدهی این شرکت به دو نفر صادر شد و ظهر امروز حکم به اجرا گذاشته شد.

این دو نفر جزء چندین افراد بازنشسته این شرکت هستند که از آن طلب دارند و با شکایت به مراجع قضایی برای دریافت طلب خود خواستار قطع درختان این شرکت شدند.

ظهر امروز مسئولین انتظامی به همراه پیمانکار در محل برای قطع درختان حاضر شدند و بعد از قطع کردن پنج اصله درخت با اعتراض کارکنان شرکت مجبور به رها کردن کار شدند.

اما همچنان این حکم باقی است و بنا به شنیده‌ها قرار است فردا اقدام به قطع بقیه درختان کنند.

این شرکت که چند سالی است با بدهی‌هایی مواجه شده و صاحبان شرکت آن را به فرد جدیدی فروختند ظاهرا تا تمام شدن کار واگذاری شرکت و انجام حسابرسی چند ماهی طول خواهد کشید و بعد از آن قطعا بدهی‌های طلب‌کاران پرداخت خواهد شد.

این شرکت برای جلوگیری از گسترش گرد و غبار شرکت به سمت مناطق مسکونی و زراعی اطراف کارخانه حدود هشت هزار اصله درخت اکالیپتوس در اطراف شرکت کاشتند و وجود این درختان به‌عنوان یکی از موراد ضروری برای دریافت مجوز از سوی محیط زیست و ادامه فعالیت می‌باشد.

اگر این درختان قطع شوند شرکت نیز از سوی محیط زیست تعطیل خواهد شد.

تعطیلی این شرکت در حالی اتفاق خواهد افتاد که شرکت پارس کرم خزر یکی از معدود شرکت‌های تولید کننده مواد اولیه چرم در داخل ایران و منطقه خاورمیانه می‌باشد که حدود 100 نفر به صورت مستقیم و حدود 400 نفر به صورت غیر مستقیم در آن مشغول به کار هستند.برای این پست 5 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 17 خرداد 1394 - 21:27 کیجا

  سلام** این شرکت تو کدوم مسیر قرار داره ؟؟ ادرسش رو بگه لطفا کسی.. ممنون

  پاسخ به نظر
  + 3 - 1
 • دوشنبه 18 خرداد 1394 - 13:57 پارس کرم خزر

  سلام**** آدرس شرکت : میاندرود - سه راه اسلام آباد - کیلومتر 7 جاده گهرباران- شرکت صنایع شیمیایی پارس کرم خزر

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • سه شنبه 19 خرداد 1394 - 12:13 یلدا

  جل الخالق!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! عجب تدابیری اندیشیده میشه جدیدا، ان شاءالله که کار راه اندازی دوباره کارخونه زودتر ردیف بشه و حق کارگرای زحمت کش داده بشه و هم دست چندتا جوون دیگه بند بشه.

  پاسخ به نظر
  + 5 - 1
 • چهار شنبه 20 خرداد 1394 - 12:38 زهرا

  وا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای چه جالب . توی فشار تحریم ها مسئولین ما هم دارن گل می کارن . بابا به خدا یکی از فامیلامون جلو خونشون درختی که خودش کاشته رو زده 6میلیون جریمه شده . حالا دادگستری میاندرود میاد مجوز 4500 درخت رو توی هفته محیط زیست داده . داعش بیا منو بخور

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • جمعه 22 خرداد 1394 - 22:11 سورکی

  چرا انقدر منفی میبافین پشت سرهم . به نکات مثبت نگاه کنید که مازندران مخصوصا میاندورود چقدر معروف شده .ما رو تو20/30 نشون دادن بچها.

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : اجازه قطع 4500 اصله درخت در هفته محیط زیست در میاندورود صادر شد

اجازه قطع 4500 اصله درخت در هفته محیط زیست در میاندورود صادر شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ