• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 12012 - تاریخ انتشار : دوشنبه 25 خرداد 1394 - ساعت: 15:36

چاپ
مرده سران فتنه متعفن شده است/ افراد معلوم‌الحال قصد ورود به مجلس خبرگان را دارند

امام جمعه موقت میاندورود:

مرده سران فتنه متعفن شده است/ افراد معلوم‌الحال قصد ورود به مجلس خبرگان را دارند


امام جمعه موقت میاندورود گفت: سران فتنه در سال 88 بعد از آن حماسه‌ای که مردم خلق کردند مردند و مرده آنها متعفن شده است.

به گزارش میانخبر ، حجت الاسلام سید جعفر علوی شب گذشته در جمع بسیجیان گردان‌های گردان بیت المقدس در مسجد جامع دارابکلا با اشاره به نزدیک شدن به حلول ماه مبارک رمضان، گفت: خداوند در این ماه سفره‌ای پهن می‌کند و هر کسی مشکلی دارد سر این سفره بنشیند کارش حل می‌شود.

وی با بیان اینکه پیامبر بهترین عمل در این ماه را نجات دادن خود از حرام خدا دانست و افزود: امروز چه کنیم که دینمان سالم باشد.

امام جمعه موقت میاندورود خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی کشور و منطقه و جریانات حزبی و گروهی که در کشور وجود دارد هر کسی یک حرفی می‌زند و در این شرایط دینداری سخت است.

وی با اشاره به فتنه سال 88 اظهار داشت: سران فتنه در سال 88 بعد از آن حماسه‌ای که مردم خلق کردند مردند و مرده آنها متعفن شده اما امروز می‌بینیم در شهرستان ما برای سلامتی آنها با حضور بالاترین مسئول دولتی می‌گویند صلوات بفرستید.

حجت الاسلام علوی با اظهار تعجب از اینگونه اقدامات بیان داشت: برای کسانی که با نظام، انقلاب و رهبری مقابله و برای انقلاب هزینه درست کردند، کسانی که قصد کودتای سیاسی با دستور دشمن داشتند حالا بیاید بگوید سلامت باشند!؟

وی با بیان اینکه نام این مراسم را گذاشتند جشن 24 خرداد و عنوانش را گذاشتند ما نمی‌گذاریم رئیس جمهور تنها بماند، تصریح کرد: مگر کسی قرار است رئیس جمهور را تنها بگذارد پس این همه حضرت آقا بحث همدلی و همزبانی را مطرح می‌کند کجا است.

حجت الاسلام علوی با اشاره به اینکه می‌گویند منتقدین دولت جاهل و بی‌سواد هستند اضافه کرد: تمام حرف منتقدین این است که فتنه 88 یک فتنه آمریکایی صهیونیستی بود و کسانی که فتنه را برپا کردند مزدور بودند و حالا بیایم برای سلامتی آنها دعا کنیم معنایی ندارد.

وی خاطر نشان کرد: تمام حرف منتقدین این است، ای کسانی که در خط مقدم مذاکره هستید و مورد حمایت رهبری هستید مواظب باشید که دشمن روباه، کلاه‌بردار و پای‌بند به عهد و وفا نیست، دشمن نیرنگ می‌زند و یک جاهایی را نشانه گرفته است.

امام جمعه موقت میاندورود اظهار داشت: نگذارید منافع ملی، استقلال کشور، ارزش‌های انقلاب، نظام، اسلام و عزت این مردم زیر پا له شود.

وی با بیان اینکه کسی می‌گوید که ما دلواپس منافع ملی هستیم نبایستی مسخره‌اش کنند و بی‌سواد بخوانند، بیان داشت: حتی حضرت آقا هم وارد شدند و گفتند که من هم دلواپس هستم.

علوی تاکید کرد: دلواپسان هم برای خودشان نظر و تفکر دارند و دلواپس منافع ملی هستند.

وی دین‌داری در این شرایط را سخت دانست و گفت: برای اینکه دینمان حفظ شود هیچ تردیدی نیست که امروز الوالامر، وجود مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای است.

این روحانی برجسته میاندورودی با اشاره به دعای شعبانیه اظهار داشت: اگر می‌خواهید دیندار بمانید دعای صلوات شعبانیه می‌گویید کسانی می‌توانند دیندار بمانند که همراه باشند نه جلوتر و نه عقب‌تر.

وی خطاب به کسانی که به‌دنبال آن هستند که رئیس جمهور تنها نماند، گفت: اگر می‌خواهید رئیس جمهور و دولت تنها نماند یک راه دارد و آن هم پیروی از ولایت است.

حجت الاسلام علوی خاطر نشان کرد: همدلی دولت و ملت یعنی همدلی دولت با رهبری چون رهبری زبان و رهبر ملت است.

وی همدلی را همراه و هم اندیشه بودن با رهبری دانست و افزود: اینکه رهبری یک چیز بگوید و شما چیز دیگر، همدلی نمی‌شود.

علوی با اشاره به سخنان رهبری که کشورهای 5+1 را تنها چند کشور غلدر دانست و نه جامعه جهانی، بیان داشت: اما دائم می‌گویند ما می‌خواهیم جامعه جهانی را قانع کنیم اما با چه قیمتی.

امام جمعه موقت میاندورود تصریح کرد: بر اساس نصر صریح قرآن یک راه برای دین‌داری وجود دارد و آن هم هر کسی در هر جایگاهی می‌خواهد در دنیا و آخرت تنها نباشد فقط باید با رهبری همراهی کند.

وی با تاکید بر اینکه رهبری بدون تردید نماینده امام زمان(عج) است، افزود: اگر رهبری نبودند بعد از امام(ره) انقلاب از بین رفته بود.

حجت الاسلام سید جعفر علوی با بیان اینکه بعضی‌ها با خوشحالی به دنبال آن هستند که اگر می‌توانند افراد معلوم الحال را با هزینه‌های سنگین وارد مجلس خبرگان کنند، اظهار داشت: می‌خواهند با ورود به مجلس خبرگان بعدها دست به کارهایی بزنند اما می‌گوییم جز اینکه "عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌‍داری" چیز دیگری نخواهد بود.برای این پست 7 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • دوشنبه 25 خرداد 1394 - 18:45 حقگو

  در ادامه و تأیید فرمایشات حاج آقای علوی باید عرض کنم خدمتتون که اینان راهشان ،حرفشان و عملشان بیشتر تفرقه اندازانه می باشد نه ایجاد همدلی و هم زبانی!با کوتاه فکریشان هنوز مشغول نبش قبر فتنه 88 هستند!یک نصیحت از بنده حقیر به این عزیزان؛جانا این ره که میروی به ترکستان است.

  پاسخ به نظر
  + 3 - 3
 • دوشنبه 25 خرداد 1394 - 19:48 مرتضی رمضانی لالیمی

  درود برروحانی بصیر وآگاه سید بزرگوار که عمارگونه هرازچند گاهی مردم رانسبت به خیلی مسائل آگاه می سازند. چراغی راکه ایزد برفروزد هرآنکس پف کند ریشش بسوزد

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • سه شنبه 26 خرداد 1394 - 07:46 هزار حیف

  کاش این شیخ بزرگ میاندورود کشور داری هم میاموخت

  پاسخ به نظر
  + 1 - 1
 • سه شنبه 26 خرداد 1394 - 11:39 سورکی ریکا

  در شگفتم چرانماز جمعه یا بهتر بگم ائمه جمعه سورک با بقیه شهرهای کشور فرق داره ؟امام جمعه شهر اعتقادی به فتنه و اصحاب فتنه نداره و بخودش اجازه انتقاد از این دولت رو نمیده ولی اقای علوی در خط مقدم انزجار ومحکومیت سران فتنه هست؟واقعا این دو گانگی نیست؟مسئولین ستاد نماز جمعه استان چرا فکری به حال این موضوع نمیکنن؟چند بار سخنرانی هاشون رو ظبط کردم وقراره برا ستاد نماز جمعه کشور بفرستم. تا تکلیفشون روشن بشه

  پاسخ به نظر
  + 2 - 3
 • چهار شنبه 27 خرداد 1394 - 11:34 محمد

  اقای علوی چرا به سیل جمعیت حاضر در جلسه اشاره نکرد؟

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
 • چهار شنبه 27 خرداد 1394 - 12:26 نادر

  آفرین به بصیرت شیخ سید علوی درست روشنگری کردن کو گوش شنوا از کلید بدستها

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
 • چهار شنبه 27 خرداد 1394 - 18:56 خاکستری

  یه چیز واسه من سوال شد که چرا میان خبری ها پافشاری میکنن روی امام جمعه موقت بودن حاجی علوی...این آقا فک کنم فقط روز جمعه که ایراد خطبه میکنند امام جمعه موقت باشند و بعد از ظهر اون روز فک کنم همون آقای علوی باشن....الکی واسه خودتون این آقا رو امام جمعه موقت نخونید....یا لااقل تحقیق کنید لطفا....

  پاسخ به نظر
  + 3 - 1
دیدگاه شما در مورد : مرده سران فتنه متعفن شده است/ افراد معلوم‌الحال قصد ورود به مجلس خبرگان را دارند

مرده سران فتنه متعفن شده است/ افراد معلوم‌الحال قصد ورود به مجلس خبرگان را دارند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ