• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 12080 - تاریخ انتشار : سه شنبه 26 خرداد 1394 - ساعت: 08:38

چاپ
تکرار قطع پا در حادثه تصادف گهرباران

جاده گهرباران همچنان قربانی می‌گیرد؛

تکرار قطع پا در حادثه تصادف گهرباران


صبح امروز در تصادف یک دستگاه پیکان وانت و موتور سیکلت پای راننده موتور سیکلت قطع شد.

به گزارش میانخبر ، صبح امروز در جاده گهرباران حد فاصل روستای طبقده و چمازتپه یک دستگاه پیکان وانت و موتورسیکلت با هم تصادف کردند.

در این تصادف متاسفانه پای راننده موتورسیکلت قطع شد و هر دو وسیله نقلیه به داخل کانال آب حاشیه جاده افتادند و راننده 44 ساله موتور سیکلت علیمردان عرب دارای 3 فرزند و اهل روستای طبقده است.

بعدازظهر دیروز نیز در این جاده حد فاصل روستای ولوجا و برگه یک دستگاه پژو پارس و مزذا با هم تصادف کردند که هر دو ماشین به داخل کانال حاشیه جاده افتادند و مسافران آن دچار مصدومیت زیادی شدند.

همچنین دو هفته قبل بود که در همین جاده در تصادف یک دستگاه خودرو و موتورسیکلت پای راننده موتورسیکلت قطع شده بود و حتی پای قطع شده را پیدا نکرده بودند.

جاده گهرباران میاندورود که هرساله چندین کشته و مجروح به خود می‌بیند سال‌ها است که از درد ایمن نبودن دارد به خود می‌پیچد و با حضور و وعده‌های مسئولین ارشد استانی و کشوری هنوز اقدام چندانی برای ایمن‌سازی این جاده انجام نگرفته است.

اسرافیل عرب عضو شورای بخش گهرباران یکی از دلایل تردد زیاد موتورسیکلت سواران در این روزها در جاده گهرباران را کمبود آب کشاورزی دانست و گفت: کشاورزان برای تهیه موتورآب و لوازم جانبی و سوخت آن مجبور به تردد در این محور هستند که باعث بروز چنین حوادثی می‌شود.

باید منتظر نشست و دید تا کی سناریوی تکرار تصادفات و مرگ ومیر در این جاده به‌دلیل ایمن نبودن همچنان ادامه پیدا می‌کند.برای این پست 6 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 26 خرداد 1394 - 09:09 کیجا

  هر دم از این باغ بری می رسد..

  پاسخ به نظر
  + 6 - 0
 • سه شنبه 26 خرداد 1394 - 11:19 ناشناس

  باسلام . يك علت اصلي مشكلات مياندورودنداشتن نماينده است برادراسرافيل ....

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • سه شنبه 26 خرداد 1394 - 13:34 ...

  با سلام . و عرض تاسف بابت این اوضاع نابسامان. همشهرستانی های میاندرودی تا همه شهرستان متحد و یک دست نباشیم اوضاع درست نمیشود . چند وقت دیگه انتخابات مجلس برگزار میشود خواهشا با درایت و اگاهی نماینده ای در خور این شهرستان انتخاب کنیم تا از حق و حقوق همه مردم میاندرود دفاع کند سعی کنیم فرزند میاندرود را برای مردم میاندرود انتخاب کنیم تا شاهد این نابسامانی نباشیم

  پاسخ به نظر
  + 6 - 1
 • سه شنبه 26 خرداد 1394 - 16:18 فرهنگ

  تو هم از این اب گل الود ماهی بگیر

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • سه شنبه 26 خرداد 1394 - 22:17 گهربارانی

  والا ما موندیم این مسئولین چرا اینقدر راحت خودشون رو زدن به خواب،بیدارم نمیشن! فکر کنم آمار کشته شدگان جاده گهرباران قراره رکورد کشته شدگان جنگ جهانی رو بزنه! خدا نگذره از اون آدمایی که فقط قول میدن و میرن و پشت سرشون رو هم نگاه نمیکنند!

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • چهار شنبه 27 خرداد 1394 - 12:30 پلنگ

  بهترین کار این است ک مردم بخش گهرباران تجمع کنند در جاده اصلی بخش و جاده را مسدود کنن و هیچ وسیله نقلیه نزارن تردد کنن و مسولین بفهمند.اینطوری شاید بهتر متوجه بشن.

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : تکرار قطع پا در حادثه تصادف گهرباران

تکرار قطع پا در حادثه تصادف گهرباران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ