• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
یادداشت و مقاله

کد خبر : 12083 - تاریخ انتشار : سه شنبه 26 خرداد 1394 - ساعت: 12:47

چاپ
متشنج کردن و قرار دادن مردم مقابل نظام، سیاست این روزهای دولتی‌ها!!!!

متشنج کردن و قرار دادن مردم مقابل نظام، سیاست این روزهای دولتی‌ها!!!!


دولت شیخ حسن روحانی که به لطف حضور حماسی مردم در انتخابات و با وعده‌های صد روزه حل مسائل و مشکلات اقتصادی مردم به روی کار آمد این روزها حال و روز خوشی ندارد.

به گزارش میانخبر ، دولت شیخ حسن روحانی که به لطف حضور حماسی مردم در انتخابات و با وعده‌های صد روزه حل مسائل و مشکلات اقتصادی مردم به روی کار آمد این روزها حال و روز خوشی ندارد.

دولت به اصلاح تدبیر و امید که قریب به دو سال از عمرش می‌گذرد در زمینه‌های اقتصادی تابه‌حال نتوانست گره‌ای از مشکلات مردم حل نماید جز آنکه نرخ رشد تورم در هر ماه به‌صورت خودکار و پلکانی از سوی رئیس جمهور اعلام می‌شود که کم شده اما در زندگی مردم تغییری ایجاد نشده است.

دولت یازدهم حسن روحانی نه تنها نتوانست اقدام شایسته‌ای در طی دو سال در زمینه اقتصادی انجام دهد بلکه با برخی از تدابیرخود نبض روانی بازار و مردم را دچار مشکل کرده است از جمله سبدکالا با بدترین شکل ممکن، افزایش مواد پروتئینی در چندین نوبت، افزایش ناگهانی و یک‌باره قیمت سوخت و حامل‌های انرژی و...

اما آنچه که این روزها بیشتر جلب توجه می‌کند استراتژی دولتی‌ها در بزرگ‌نمایی مسائل و مشکلات کشور در رسانه‌ها و افکار عمومی است که نشان از آن دارد دولت تدبیر و امید چشم و دل و گوشش به میز مذاکرات دوخته است و به هر قیمتی که شده قرار است دم کدخدا را ببیند تا لطفی از سر ترحم و دلسوزی به مردم ما نماید.

این تاکتیک دولت یعنی کشاندن برخی مسائل و مشکلاتی که براحتی قابل حل است به بین آحاد مردم و ایجاد نگرانی کردن در بین آنها در آن جهت انجام می‌شود که به مردم بقبولاند که باید هرطور شده مذاکرات به نتیجه برسد ولو اینکه در و تخته‌های هسته‌ای کشور مهر و موم شود.

دولتی‌ها که در نطق‌ها و تریبون‌های خود این روزها از هیچ ظرفیتی فروگذار نمی‌شوند و می‌خواهند بر اساس مشی سیاسی خود یعنی فشار از پایین و چانه زنی از بالا و با فشار افکار عمومی بر مسئولین ارشد نظام امتیازات بیشتری در خصوص مذاکرات بگیرند تا به هر قیمتی شده به توافق برسند.

اما این تمام ماجرا نیست و در طی جریانی سازمان دهی شده با این جمله ((که مااجازه نمی‌دهیم روحانی تنها بماند)) درصدد قراردادن رئیس جمهور مقابل مسولین نظام به‌ویژه رهبری معظم انقلاب هستند تا با این حربه جامعه را به سمت و سوی و قطبی رهبری و رئیس جمهوری بکشانند که اگر این نگاه باشد، نگاهی خطرناک مسموم و برنامه‌ریزی شده از سوی دشمنان داخلی و خارجی است که می‌خواهند با سواستفاده از احساسات جوانان و افراد دیگر جامعه کشور را به سمت و سوی نا امنی و اغتشاش بکشانند تا در پس این برنامه‌ها نقشه‌های خود را اجرایی نمایند.

در مصداق این تئوری سازی که به‌صورت سازمان دهی شده در سراسر کشور در 24 خرداد به‌مناسبت انتخابات سال 92 برگزار شد سخنرانان این مراسم با الفاظ تند و غیرواقع بینانه کشور را در لبه پرتگاه و در معرض فلج شدن متصور شدن که این مسئله با بیانات سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی مغایرت دارد.

همچنین در این مراسمات با به میان آمدن فتنه‌گران سال 88 از آنان به نوعی توسط این سخنران دلجویی شده است!برای این پست 6 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 26 خرداد 1394 - 13:41 ....وبه مجلس

  سلام اقایان بیخیال شید بزارید شیخ حسن کاراش را انجام دهد. افزایش قیمت حامل های انرژی که مصوبه مجلس بود. در ضمن این دولت کاملا با اهداف برنامه های کلان توسعه کشور منطبق شده لازمه وجود هر آبادی ابتدا ویرانی است . ...

  پاسخ به نظر
  + 14 - 2
 • سه شنبه 26 خرداد 1394 - 13:42 ...

  خواهشا عوام فریبی نکنید 8 سال کم بود بازهم شروع کردین

  پاسخ به نظر
  + 12 - 3
 • سه شنبه 26 خرداد 1394 - 15:18 تلنگر

  من سیاسی نیستم خواهشاً منو قاطی این جریانات نکنید

  پاسخ به نظر
  + 4 - 1
 • سه شنبه 26 خرداد 1394 - 16:16 فرهنگ

  از روزها که قیمتها دقیقه ای بال می رفت یک خاطره بنویس از قهر رئیس جمهور تا توهین به مجلس و از مکتب ایرانی از همه و همه یک کتاب می شود نوشت خل مسائل کشوری که 8 سال با رانت و بی قانونی و دزدی چپاول اداره می شد زمان می خواهد 100 روز توانست تورم (افزایش دقیقه ای قیمت )را کنترل کند

  پاسخ به نظر
  + 7 - 5
 • سه شنبه 26 خرداد 1394 - 22:29 ام ام

  فکر کنم وضعیت دولت،اقتصاد و فرهنگ کشور توی این دوره دولت به حدی روشن هست که هیچ کدوم از ما نمیتونیم منکرش بشیم.وضعیت افتضاح تر از اون چیزی هست که بشه روش سرپوش گذاشت،بذارید اصلاح طلبان ماهیانه ازین جلسات برگزار کنن،وقتی دلشون به این چیزا خوش هست،چی بگیم ما؟اگر طرز فکر آینده نگر داشتن که وضعیت کشور الان اینطوری نبود آآآآ جان برار!

  پاسخ به نظر
  + 5 - 7
 • چهار شنبه 27 خرداد 1394 - 17:10 مهدی

  حان مادرتون بزارید دهنه من یکی بسته باشه بهتره وگرنه خون به پا میشه . من حرفی واسه گفتن ندارم

  پاسخ به نظر
  + 0 - 5
دیدگاه شما در مورد : متشنج کردن و قرار دادن مردم مقابل نظام، سیاست این روزهای دولتی‌ها!!!!

متشنج کردن و قرار دادن مردم مقابل نظام، سیاست این روزهای دولتی‌ها!!!! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ