• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 12145 - تاریخ انتشار : جمعه 29 خرداد 1394 - ساعت: 10:47

چاپ
در بخش آب‌رسانی،روستاهای مازندران از متوسط شاخص بهره‌مندی کشور عقب هستند

مدیرعامل شرکت سهامی مهندسی آب و فاضلاب کشور:

در بخش آب‌رسانی،روستاهای مازندران از متوسط شاخص بهره‌مندی کشور عقب هستند


مدیرعامل شرکت سهامی مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: در بخش آب‌رسانی روستاهای استان مازندران از متوسط شاخص بهره‌مندی کشور عقب هستیم.

به گزارش میانخبر ، ظهر روز گذشته حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت سهامی مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه دکتر شجاعی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با حضور در شهرستان میاندورود جلسه‌ای در فرمانداری میاندورود با حضور دادستان میاندورود، مسئول اطلاعات شهرستان، رئیس شورای شهرستان، مدیر عامل شرکت ماهان، شورا و دهیاران روستای دارابکلا و اوسا و مسئولین دیگر شهرستانی برگزار و پیرامون مشکلات آب شهرستان بحث شد.

حمیدرضا جانباز در پایان این جلسه در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره مشکلات آب استان گفت: در بخش آب‌رسانی روستاهای استان مازندران از متوسط شاخص بهره‌مندی کشور عقب هستیم.

وی افزود: تصمیم گرفته شد با تخصیص اعتبارات مورد نیاز از محل اعتبارات متمرکز ملی و صندوق توسعه ملی به متوسط کشور در سال 94 و 95 برسیم.

مدیرعامل شرکت سهامی مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه در خصوص موضوع آب‌رسانی شهرها، تعدادی از پروژه‌هایی که مشکل تامین مالی دارند تصمیم‌گیری شد، خاطر نشان کرد: در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری فاز اول آب‌رسانی ساری خواهیم بود که به صورت آزمایشی از هفته آینده 500 لیتر در ثانیه به شبکه توزیع اضافه خواهد شد.

جانباز تصریح کرد: یکی از مواردی که قطعا در کاهش مشکلات آب شهرستان اثر خواهد گذاشت با پیشنهاد دکتر شجاعی امور مستقل آب و فاضلاب میاندورود را تاسیس خواهیم کرد که نمودار تفضیلی و تشکیلاتی آن بزودی ابلاغ می‌شود.

وی با اشاره به مشکل آب شهر سورک و روستای دارابکلا و شرکت ماهان، بیان داشت: در خصوص مشکل تامین آب دو پیشنهاد داده شد که موکول به تصمیم‌گیری نهایی در حوزه شهرستان است و به این جهت منبع تامین آب پایه‌ای را برای آنجا مدنظر است و پروژه ماهان ارتباطی به تعیین تکلیف این دو پروژه خواهد داشت.

این مسئول اضافه کرد: مقرر شد که اطلاعات کامل از شرکت سهامی آب منطقه‌ای استان اخذ کنیم و جلسه‌ای را در تهران با حضور نمایندگان خواهیم داشت و تصمیم گیری خواهد شد.

جانباز تاکید کرد: وزارت نیرو مانعی بر راه سرمایه‌گذار و توسعه سرمایه‌گذاری در استان نخواهد بود.دیدگاه شما در مورد : در بخش آب‌رسانی،روستاهای مازندران از متوسط شاخص بهره‌مندی کشور عقب هستند

در بخش آب‌رسانی،روستاهای مازندران از متوسط شاخص بهره‌مندی کشور عقب هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ