• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 12183 - تاریخ انتشار : شنبه 30 خرداد 1394 - ساعت: 16:27

چاپ
مشکلات کشور را به تحریم‌ها گره نزنیم

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس:

مشکلات کشور را به تحریم‌ها گره نزنیم


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: همان‌طور که همه اقتصاددانان و سیاسیون اذعان دارند تحریم یک قسمتی از مشکل کشور است و نباید تمام مشکلات کشور را به بیخ تحریم گره بزنیم.

به گزارش میانخبر ، محمد دامادی در گفت‌وگو با ما درباره رفع تحریم‌ها و تاثیر آن بر روی اقتصاد کشور گفت: همان‌طور که همه اقتصاددانان و سیاسیون اذعان دارند تحریم یک قسمتی از مشکل کشور است و نباید تمام مشکلات کشور را به بیخ تحریم گره بزنیم.

وی افزود: ما کشوری دارای نفت وامکانات و ظرفیت‌های بالایی هستیم و هر دو طرف امکاناتی دارند که به دیگری بدهند و این طور نیست که با تحریم فقط ما دچار مشکل شویم.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: باید توجه داشت خودتحریم‌های داخل کشور ما را دچار مشکل نکند.

دامادی تصریح کرد: ضمن اینکه مقام معظم رهبری شاهد، ناظر و نگهبان انقلاب است و در مسیر ما را کمک می‌کند و قطعا هم موفق خواهیم بود.

وی در پاسخ به سوال ما مبنی بر اینکه مقامات آمریکایی خواهان بازدید از مراکز نظامی ما هستند، گفت: بازدید از مراکز نظامی را آمریکا مطرح می‌کند و مجلس و دولت موافق آن نیستند و هیچ کشوری که عقلانیت در آن حاکم است موافقت نخواهد کرد.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی درباره میزان تاثیر تحریم‌ها بر مشکلات کشور اظهار داشت: نمی‌توانیم برای میزان آن درصد تعیین کنیم.

دامادی خاطر نشان کرد: مشکلات کشور برمی‌گردد به مدیریت خودمان و برای حل این مشکلات، مجلس در کنار دولت تلاش خود را خواهد کرد.

وی پیرامون نقش مجلس و دولت در حل مشکل اقتصادی کشور گفت: دولت باید ریل‌گذاری اقتصاد را بنویسد و در مجلس و در برنامه ششم سعی می‌کنیم مسائل رونق اقتصادی را در آن لحاظ کنیم.برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 30 خرداد 1394 - 20:06 رضایی

  ای کاش به جای این مصاحبه ها جاده ی گهرباران رو درست می کردید اوکی دم انتخابات و بازهم مصاحبه زیاد شده خدا به خیر کنه

  پاسخ به نظر
  + 3 - 3
 • یکشنبه 31 خرداد 1394 - 12:19 سفید

  دم آقایون گرم که زمان انتخابات که میرسه چقد مهربون و همیشه در دسترس میشن..هنوز اون پالتو قشنگه رو داری که باهاش عکس بندازی .....میان خبر بس کن توروخدا .....

  پاسخ به نظر
  + 2 - 3
 • یکشنبه 31 خرداد 1394 - 20:07 دانشجو

  شما که این همه امکانات داری چیکار کردی یه گزارش بده واسه سورک که انقدر تو انتخابات قبلی کمکت کرد چیکار کردی ما که همچنان منتظر 5میلیارد بودجه جاده گهرباران هستیم ولی این رو بدونید که داریم به انتخابات نزدیک میشیم

  پاسخ به نظر
  + 1 - 3
 • دوشنبه 01 تیر 1394 - 21:55 ...

  ایول بابا دم انتخابات و باز هم دلسوزان و خدمتگزاران به مردم فعال شدن . ببخشید این 4 سال کجا بودین؟؟؟

  پاسخ به نظر
  + 0 - 1
دیدگاه شما در مورد : مشکلات کشور را به تحریم‌ها گره نزنیم

مشکلات کشور را به تحریم‌ها گره نزنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ