• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 12220 - تاریخ انتشار : سه شنبه 02 تیر 1394 - ساعت: 23:30

چاپ
بیمه کارگران باغات و زمین‌های کشاورزی آغاز شد

رئیس تامین اجتماعی میاندورود:

بیمه کارگران باغات و زمین‌های کشاورزی آغاز شد


رئیس تامین اجتماعی میاندورود گفت: بیمه کارگران باغات و زمین‌های کشاورزی آغاز شد.

به گزارش میانخبر ، حسن مهدوی در گفت‌وگو با ما درباره بیمه کارگران باغات و زمین‌های کشاورزی گفت: جلسه مشترکی با رئیس جهاد کشاورزی استان به‌خاطر الزام سند مالکیت پیرامون بیمه کارگران باغات و زمین‌های کشاورزی با توجه به اینکه مدتی این قضیه مسکوت مانده بود برگزار شد.

وی افزود: با تصمیماتی که در اداره کل در جلسه‌ای به حضور معاون سازمان جهاد کشاورزی استان و رئیس مجمع امور صنفی زمین‌های کشاورزی و معاون بیمه تامین اجتماعی استان برگزار شد به یک توافق خوبی برای سامان پیدا کردن امور بیمه کارگران باغات و زمین‌های کشاورزی رسیدند.

رئیس تامین اجتماعی میاندورود خاطر نشان کرد: در همین راستا ضمن تغییر تصمیم قبلی مبنی بر الزام داشتن سند مالکیت برای زمین‌های کشاورزی و باغات مقرر شد از این به بعد تشکیل پرونده مربوط به بیمه باغات و کارگران در جهاد کشاورزی انجام و بر اساس سهمیه به شعب تامین اجتماعی ارسال شود.

مهدوی تصریح کرد: در شهرستان میاندورود نیز این موضوع در جلسه‌ای با حضور رئیس جهاد کشاورزی شهرستان بررسی و برای ادامه بیمه کارگران باغ مرکبات و زمین‌های کشاورزی تصمیمات مبتنی بر موارد فوق اتخاذ شود.

این مسئول پیرامون بیمه کارگران ساختمانی اظهار داشت: بیمه کارگران ساختمانی با توجه به ابلاغ سازمان تامین اجتماعی در راستای مصوبه مجلس و هماهنگی با سازمان همیاری شهرداری‌های کشور مبنی بر حق بیمه کارگران ساختمانی، سهمیه جدید کارگران ساختمانی به شعب تامین اجتماعی ابلاغ و شعبه تامین اجتماعی میاندورود نسبت به بیمه کارگران واجد شرایط در حال اقدام می‌باشد.

مهدوی بیان داشت: برای بیمه کارگران ساختمانی 100 نفر سهمیه به ما تعلق گرفت که بر اساس اولویت تاریخ صدور کارت مهارت به افراد تعلق می‌گیرد.برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • چهار شنبه 03 تیر 1394 - 03:51 صبرایی

  اقای مهدوی باعرض قبولی طاعات زیربنای تامین اجتماعی میاندورود ازابتدابا پارتی بازی وباند بازی بنا نهاده شده چه از بازرسین سابق چه فعلی هرکسی رو دلشون خواستند بیمه کردند ونخواستند بیمه کنند سرشان دوادندشاید مقصر شما نباشید ولی خانه از پای بست ویران است با بازرسین شما که صحبت کردم خودشان را عالم زمانه وپاکدامن ومتقی معرفی ولی کسانی درشهرمان بیمه باغی باربری وساختمانی هستند که اصلا نمیدانند بیمه چیست اشکال ندارد حق پدرمارو که نمیگیرند صحبت من اینست که اگه قانون هستش برای همه باشه نه دلبخواهی باشه اقای مهدوی مردم گناه دارند کارندارند اینده ندارند وبازرسان شما هم بخواند پارتی بازی کنند سنگ روی سنگ بند نمیشه .......با تشکر

  پاسخ به نظر
  + 9 - 1
 • چهار شنبه 03 تیر 1394 - 21:33 سورکی

  کمترین کاری که میتوانید برای کشاورز و کارگر انجام دهید همین کار است که سالهای پیش باید سازماندهی میشد نه العان ,لطفا مانور تبلیغاتی نکنید متشکرم.

  پاسخ به نظر
  + 6 - 0
 • پنج شنبه 04 تیر 1394 - 12:27 مهدی

  اللهم صل علی محمد و آل محمد درود و صد درود به شماه مسئول محترم چه عجب یه مرد تو مسئولین دیدیم . اقای مهدوی من از طرف همه کشاورزان دست شما رو می بوسم . واقعا دمتون گرم آقا ارسطو قادری یکم یاد بگیر کار کردن به این می گن ما نخواستیم بیاین بیل دست بگیرین واسه مردم کار کنین ما اینو می خوایم هوا مردمو داشته باشین . البت چون آقای مهدوی بچه میاندرود برای مردم این منطقه دل می سوزونه.

  پاسخ به نظر
  + 2 - 2
دیدگاه شما در مورد : بیمه کارگران باغات و زمین‌های کشاورزی آغاز شد

بیمه کارگران باغات و زمین‌های کشاورزی آغاز شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ