• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 12310 - تاریخ انتشار : جمعه 05 تیر 1394 - ساعت: 13:08

چاپ
عملکرد شهردار را مثبت می‌بینم

عضو شورای شهر سورک:

عملکرد شهردار را مثبت می‌بینم


عضو شورای شهر سورک گفت: ولیزاده در مدتی که آمده خوب کار کرده است، هر چند شاید افرادی انتقاد داشته باشند اما به شخصه عملکرد وی را نسبت به شهرداران گذشته مثبت می‌بینم.

به گزارش میانخبر ، حسین طبری در گفت‌وگو با ما درباره عملکرد شهردار سورک گفت: ولیزاده فعل خواستن را دارد و در حد شهرداران گذشته دارد کار می‌کند.

وی با بیان اینکه با توجه به مصوبه شورا و پیگیری اعضای شورا و شهردار، اتفاقات خوبی در سطح شهر در حال رخ دادن است، افزود: مردم بعضی از کارهای انجام شده را شاهد بودند و بعضی‌ها را در آینده خواهند دید.

عضو شورای شهر سورک خاطر نشان کرد: شورا و شهرداری با همکاری ادارات شهرستان در توسعه زیرساخت‌ها و احداث بیمارستان و تجهیز آن، توسعه و تجهیز زمین ورزشی، احداث کانال، احداث مجتمع فرهنگی و موارد دیگر اقدام و به نتایج خوبی رسیده است.

وی بیان داشت: با تعامل خوبی که با نمایندگان مجلس وجود داشت اعتبارات خوبی از محل تبصره 22 ماده 180 نمایندگان گرفتیم و توانستیم کارهای خوبی را انجام دهیم.

طبری با اشاره به اینکه تضارب آرا در بین اعضای شورا وجود دارد ولی دلیل بر اختلاف نیست، تصریح کرد: به گفته خود مردم، فضای همکاری بین اعضای شورا وجود دارد و اقدامات انجام گرفته موثر بوده و خواهد بود.

این عضو شورای شهر اظهار داشت: ولیزاده در مدتی که آمده خوب کار کرده است، هر چند شاید افرادی انتقاد داشته باشند اما به شخصه عملکرد وی را نسبت به شهرداران گذشته مثبت می‌بینم.

وی تاکید کرد: ولیزاده با تلاش و همت خود، با اقدامات موثر و تعاملی که با اعضای شورا دارد می‌تواند خود را به‌عنوان یک نیروی دلسوز و کارآمد در بین مردم معرفی کند.

طبری خاطر نشان کرد: شورا تا به امروز تمام قد از او حمایت کرده است و در ادامه برای منافع شهر و شهروندان از وی حمایت خواهد کرد به شرطی که در جهت منافع شهر و شهروندان گام بردارد.برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 06 تیر 1394 - 18:53 سورکی

  چی بگم , مگه داریم مگه میشه

  پاسخ به نظر
  + 7 - 4
 • یکشنبه 07 تیر 1394 - 09:49 خاکستری

  همه باید دست به دست هم بدیم تا شهر خودمون رو بسازیم ....ولیزاده تنها که نمیتونه کار انجام بده....همدلی توی شورا هست ولی فک کنم فقط به ظاهر باشه ....حالا خداروشکر که 4 به 1 هستند.....ولیزاده و امثال ولیزاده ها رو تنها نزارید....

  پاسخ به نظر
  + 7 - 3
 • یکشنبه 07 تیر 1394 - 20:27 میثم

  خوشحالم تازه اعتراف کردی شهردار برای عمران و ابادی شهر با خلوص داره فعالیت میکنه بیا با همدلی و همزبانی برای شهری اباد اختلافات را کنار گذاریم و از شهردار بومی حمایت کنیم تا بتواند شهرمان را گلستان نماییم

  پاسخ به نظر
  + 7 - 3
دیدگاه شما در مورد : عملکرد شهردار را مثبت می‌بینم

عملکرد شهردار را مثبت می‌بینم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ