• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 12374 - تاریخ انتشار : یکشنبه 07 تیر 1394 - ساعت: 00:40

چاپ
پلمپ 36 واحد صنفی در شهرستان میاندورود

فرمانده انتظامی میاندورود خبر داد

پلمپ 36 واحد صنفی در شهرستان میاندورود


فرمانده انتظامی میاندورود از پلمپ 36 واحد صنفی در شهرستان میاندورود به دلیل نداشتن پروانه کسب خبر داد.

به گزارش میانخبر ، سرهنگ هادی نصیری از پلمپ 36 واحد صنفی به دلیل نداشتن پروانه کسب خبر داد و گفت: در اجرای طرح امنیت اجتماعی با هدف ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب و عدم رعایت ضوابط انتظامی طی یک ماه گذشته از 75 واحد صنفی در این شهرستان بازدید شد.

وی افزود: در این راستا 36 واحد صنفی به‌دلیل نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت قوانین و مقررات صنفی پلمپ شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود همچنین از شناسایی و دستگیری سارقان حرفه‌ای موتور سیکلت و کشف هفت فقره سرقت در شهرستان خبر داد.

نصیری بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت موتور سیکلت با شگردهای مشابه در سطح شهرستان موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

عضو شورای تامین شهرستان میاندورود تصریح کرد: ماموران پس از شناسایی مخفیگاه سارقان با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه متهمان را دستگیر کردند.

نصیری به کسانی که موتور سیکلت دارند و در شب‌های ماه مبارک رمضان در مقابل مساجد و سالن‌های ورزشی پارک می‌کنند توصیه کرد از قفل بودن موتور سیکلت خود مطمئن شوند و نکات ایمنی را رعایت کنند.

این مسئول انتظامی با اشاره به فرارسیدن فصل تابستان و هجوم مسافران به سواحل گفت: پلیس آمادگی کامل دارد ساحل دریا را آماده استفاده مسافران و گردشگران کرده و امنیت و آرامش را مهیا کند و با هرگونه هنجارشکنی در بحث روزه خواری، بی‌حجابی، سگ‌گردانی برخورد خواهد کرد.

نصیری از خدمات‌دهی 12 واحد صنفی در بلوار امام رضا(ع) شهر سورک به مسافران خبر داد و افزود: 12 واحد صنفی بین راهی که در مسیر اصلی و بلوار امام رضا(ع) که به مسافرین خدمات می‌دهند مانند آشپزخانه مرکزی، اغذیه فروشی و رستوران‌ها با اخذ تعهد و به صورت استتار شده و اینکه افراد بومی آنجا در این ایام استفاده نکنند به مسافران خدمات ارائه خواهند کرد.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 07 تیر 1394 - 20:34 شهروند

  با تشکر از فعالیت شما جا ن بر کفان نیروی انتظامی جناب سرهنگ لطف کن دستور دهید اماکن از قهوه خانه و اماکنی بدون مجوز با فروش کباب و گوشتهای الوده و قهوه خانه های بدون مجوز که با بر پایی قلیان و انواع مخدره بازدید و متخلفین را به اشد مجازات برسانند

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • سه شنبه 09 تیر 1394 - 16:11 خاکستری

  شمارو بده به خدا به ما بگین متولی برخورد به قهوه خانه هایی که قلیون عرضه میکنند کیه......جوون های ما رو نجات بدید....

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : پلمپ 36 واحد صنفی در شهرستان میاندورود

پلمپ 36 واحد صنفی در شهرستان میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ