• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 12380 - تاریخ انتشار : دوشنبه 08 تیر 1394 - ساعت: 00:01

چاپ
بودجه 350 میلیونی در حال برگشت خوردن است

مسئول آب و فاضلاب سورک:

بودجه 350 میلیونی در حال برگشت خوردن است


مسئول آب و فاضلاب سورک گفت: اگر برای حفر چاه به توافق نرسیم بودجه 350 میلیونی ایجاد چاه برای تامین کمبود آب شرب شهر سورک تا 31 تیر برگشت خواهد کرد.

به گزارش میانخبر ، حجت محمدزاده در گفت‌وگو با ما با بیان اینکه شهر سورک 3450 اشتراک و 4500 آحاد دارد، گفت: چون روستاهای لالیم، کیاپی، بادله و رسول‌آباد از آب شهری استفاده می‌کنند در مجموع 7 هزار آحاد در حوزه آب شهری داریم.

وی اظهار داشت: با سه حلقه چاه، 55 لیتر در ثانیه آب وارد مخزن می‌شود که در زمان اوج مصرف 25 لیتر در ثانیه کمبود آب داریم که نیاز به حفر چاه جدید است.

مسئول آب و فاضلاب شهر سورک با بیان اینکه برای تامین کمبود آب، زمینی در منطقه دارابکلا خریداری شده بود تا آب شرب شهری از آنجا تامین شود، بیان داشت: اما به‌دلیل کوتاهی مسئولین وقت موفق به این کار نشدند.

محمدزاده خاطر نشان کرد: امروز دارابکلایی‌ها در فاصله 250 متری آن زمین چاه حفر کردند، با توجه به اینکه 3.5 کیلومتر از مخزن خود فاصله دارند.

وی تصریح کرد: آنها می‌توانستند در فاصله نزدیکتری از مخزن خود چاه حفر کنند تا امروز مشکل خط انتقال نداشته باشند.

این مسئول افزود: بیش از یک سال و نیم است که به‌دلیل هزینه خط انتقال نتوانستند چاه را به بهره‌برداری برسانند.

محمدزاده با بیان اینکه چند جلسه با دهیار دارابکلا و بخشدار گذاشتیم تا آنها زمینی در نزدیکی مخزن خود مشخص کنند تا ما برای آنها چاهی با دبی آب بالاتر ایجاد کنیم و آنها چاه را که تنها 500 متر با خط انتقال ما فاصله دارد را به ما بدهند که در این صورت هزینه برای آنها کمتر دربر دارد.

وی با اشاره به رد این پیشنهاد توسط دارابکلایی‌ها اظهار داشت: اگر این کار انجام نشود بودجه 350 میلیونی ایجاد چاه برای تامین کمبود آب شرب شهر سورک تا 31 تیر برگشت خواهد کرد.

محمدزاده افزود: سورک با توجه به اینکه آب شهری دارد به روستاهای اطراف آب می‌دهد اما از آنها تعرفه آب روستایی دریافت می‌شود.

وی مشکل اصلی شهر سورک را شبکه‌های فرسوده آن دانست و گفت: در کنار حل این مشکل توسعه شبکه نیز لازم است.

این مسئول با بیان اینکه قصد داریم تمام لوله کشی‌های سطح شهر دوطرفه شود، بیان داشت: تا آنجایی که عقب نشینی‌ها صورت بگیرد ما این کار را انجام خواهیم داد تا دیگر برای تعمیر لوله‌ها، آسفالت خیابان‌ها کنده نشود.

محمدزاده از حل مشکل خیابان شهیدان بابازاده با همکاری مردم خبر داد و تصریح کرد: مشکل خیابان شهیدان بابازاده که شهرداری برای آسفالت آن دچار مشکل بود اصلاح و توسعه شبکه نیز انجام گرفت.

وی با اشاره به آغاز فصل تابستان به مردم توصیه کرد در مصرف آب مدیریت داشته باشند تا کسی در گرمای این روزها دچار مشکل نشود.برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • دوشنبه 08 تیر 1394 - 03:31 صبرایی

  با عرض سلام خدمت جناب محمدزاده عزیز الان با این صحبت هایی که اجام دادی از دست مردم سورک کاری برمیاد ازدست شورا یا امام جمعه یا بخشدار فرماندار دهیار چه کسی این مشکل رو میتونه حل کنه کاش معین میکردی خوب بود ولی نذارید این بودجه دربره دست بابات هم دردنکنه درزمان ریاست ایشون از طوس اب مشهد امده بودند چاه زده بودند کلی از مشکلات شرب این منطقه حل شده بود کار خوب توذهن مردم میمونه وماندگاره وتعریف داره خداخیرتون بده تلاش بکن///////

  پاسخ به نظر
  + 8 - 7
 • دوشنبه 08 تیر 1394 - 10:26 کیجا

  خدا کنه با درایت دلسوزانه جناب محمدزاده ازاین مشکل سربلند و موفق بیرون بیایم. سپاس بیکران محضر همه دلسوزان و صاحب منصبان پرتلاش و عادل این منطقه.

  پاسخ به نظر
  + 5 - 6
 • دوشنبه 08 تیر 1394 - 15:57 صبرایی

  ریاست سورک حق محمد تقی کاظمیان بود.

  پاسخ به نظر
  + 2 - 2
 • دوشنبه 08 تیر 1394 - 19:05 سورکی

  وقتی پست های مدیریتی بچه بازی میشه وهرکس دوست داره آشنای خودشو به کرسی بنشونه وضع شهر بهتر از این هم نخواهد شد.

  پاسخ به نظر
  + 6 - 3
دیدگاه شما در مورد : بودجه 350 میلیونی در حال برگشت خوردن است

بودجه 350 میلیونی در حال برگشت خوردن است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ