• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 12412 - تاریخ انتشار : سه شنبه 09 تیر 1394 - ساعت: 01:28

چاپ
منافقین، جرم بهشتی را سوارشدن در ماشین 6 سیلندر می‌دانستند

مدیر آموزش و پرورش میاندورود:

منافقین، جرم بهشتی را سوارشدن در ماشین 6 سیلندر می‌دانستند


مدیر آموزش و پرورش میاندورود گفت: دشمنانش جرم شهید بهشتی را سوار شدن به ماشین 6 سیلندر در زمان خروج از فرودگاه می‌دانستند.

به گزارش میانخبر ، مراسم گرامی‌داشت شهدای هفتم تیر با حضور مسئولین شهرستان در مسجد جامع شهر سورک برگزار شد.

بهروز عرب خزائلی در این مراسم گفت: کودتا سرنگونی یک رژیم است اما هدف آن عمدتا به دست گرفتن قدرت و تغییر دادن مهره‌های حکومت است.

وی افزود: نهضت یک کار همه جانبه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است و شاید چندین سال قاعده یک نهضت به طول بینجامد و در نهایت منجر به انقلاب شود و یا نشود.

رئیس آموزش و پرورش میاندورود خاطر نشان کرد: اما انقلاب خود یک تحول جدی و ماهوی است از این رو انقلاب را به چند دسته تقسیم می‌کنند.

عرب خزائلی با اشاره به انقلاب اقتصادی کوبا و انقلاب اجتماعی فرانسه گفت: انقلاب در این کشورها یک سویه بود اما آنچه که در ایران رخ داد یک انقلاب همه جانبه بود.

این مسئول تاوان برداشتن گام‌های بزرگ را بزرگ دانست و تصریح کرد: چنانچه در انقلاب اصلاح گرایانه پیامبران که نوعا فرهنگی بود می‌بینیم به جرم خواستار انقلاب فرهنگی بودن در لای تنه درختان گذاشته و از میان اره می‌شدند و پیامبران دیگر هم به شکل‌های مختلف تهدید می‌شدند.

وی خاطر نشان کرد: شهید بهشتی سال‌ها دانشگاه‌های کشور را با علوم روز تجربه و در کلاس تدریس کرده بود و در جامعه منبر می‌رفت و در حوزه‌های علمیه در پای اساتید بزرگی مانند حضرت امام(ره) و علامه طباطبایی شاگردی می‌کند و با فلسفه روز دنیا آشنا و به اروپا سفر و دانش روز و تمدن جدید را لمس می‌کند و به نمایندگی از مرجع وقت در بین مردم می‌رود آنجا مسجد شهر را گل سر سبد شهر می‌کند و رجوع مردم دیندار و بی‌دین به سمت دین و تشیع را تجربه می‌کند و در نهایت به خاطر انقلاب برمی‌گردد.

عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان میاندورود با بیان اینکه دشمنان در کنکاش نقاط ضعف او نقطه‌ای پیدا نکردند، اظهار داشت: دشمنانش جرم وی را سوار شدن به ماشین 6 سیلندر در زمان خروج از فرودگاه می‌دانستند.

عرب خزائلی تاکید کرد: سخنان منافقین چیزی جز تحریک جوانان نبود.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 13 تیر 1394 - 13:58 صبرایی

  بهشتی مظلوم بود ومظلوم زیست ومظلوم هم شهیدشد //// الان چی مدیر به کمتر از ماشین چندصدملیونی قانع نیست نه بهشتی وباهنر ورجایی ها و.....مظلوم بودند ودل به تجملات دنیا نبسته بودند واینطور بود که درقلب ملت ماندنی شدند////

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • یکشنبه 14 تیر 1394 - 10:40 بماند

  شهید بهشتی خار چشم دشمنان بوده . دشمنان خواستند خار از چشمشان بیرون بکشند . نه ماشین ... خوبه از شخصیت مثل شهید بهشنی از سخنان بزرگان استفاده شود که چرا شاگردان حضرت امام ره را شهید کردن

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : منافقین، جرم بهشتی را سوارشدن در ماشین 6 سیلندر می‌دانستند

منافقین، جرم بهشتی را سوارشدن در ماشین 6 سیلندر می‌دانستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ