• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 12554 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 11 تیر 1394 - ساعت: 00:10

چاپ
امر به معروف و نهی از منکر واجب فراموش شده است

فرمانده سپاه میاندورود:

امر به معروف و نهی از منکر واجب فراموش شده است


فرمانده سپاه میاندورود امر به معروف و نهی از منکر را یکی دیگر از تاکیدات حضرت آقا دانست و گفت: امر به معروف و نهی از منکر واجب فراموش شده است.

به گزارش میانخبر ، حسین جناسمی شب گذشته در مراسم ساحل سالم با اشاره به شهید شاخص جامعه زنان سال کشور شهیده طیبه واعظی گفت: شهیده طیبه واعظی در زندان‌های ساواک پیام بزرگی را به خواهران ما داد كه حاضر بود بمیرد ولی چادر از سر بر ندارد.

وی با اشاره فضیلت‌های ماه مبارک رمضان افزود: این ماه برکات زیادی دارد و انسان‌های زیرک کسانی هستند که از این ماه بیشترین استفاده را ببرند.

فرمانده سپاه میاندورود با بیان اینکه حضرت آقا هندسه جامع اسلامی را در ابتدای سال در حرم رضوی فرمودند، خاطر نشان کرد: اقامه الصلات یکی از تاکیداترهبری بود که حلقه‌های صالحین بسيجيان باید به نماز جماعت و نماز جمعه ختم شود.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی بیان داشت: برای مقابله با تحریم‌های ظالمانه و ایستادن روی پای خود باید به اقتصاد مقاومتی توجه بیشتری شود.

جناسمی امر به معروف و نهی از منکر را یکی دیگر از تاکیدات حضرت آقا دانست و گفت: امر به معروف و نهی از منکر واجب فراموش شده است.

وی اظهار داشت: اگر امر به معروف و نهی از منکر در کشور نهادینه شود دیگر پرونده قضایی، کج روی‌ها و بزه‌های اجتماعی نداریم.

عضو شوراي تامين مياندورود تصريح كرد: امر به معروف و نهی از منکر سنت است و مانند نماز واجب و همه ما نسبت به آن وظیفه داریم و در انجام آن نباید منتظر مسئولین باشیم.

جناسمي تاكيد كرد: برای انجام امر به معروف و نهی از منکر بايد ابتدا از خانواده خود شروع کنیم.دیدگاه شما در مورد : امر به معروف و نهی از منکر واجب فراموش شده است

امر به معروف و نهی از منکر واجب فراموش شده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ