• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 13034 - تاریخ انتشار : جمعه 19 تیر 1394 - ساعت: 23:20

چاپ
اسرائیل در آرزوی تسلط بر دنیای اسلام است/ امروز یمن را تبدیل به غزه کردند

خطیب جمعه میاندورود:

اسرائیل در آرزوی تسلط بر دنیای اسلام است/ امروز یمن را تبدیل به غزه کردند


خطیب جمعه میاندورود گفت: اسرائیل در آرزوی پیروزی و تسلط بر دنیای اسلام و مسلمانان مانده است و این ناکامی‌ها را به یدک می‌کشد و از ملت مسلمان در سراسر جهان خشمگین است.

به گزارش میانخبر ، حجت الاسلام سیدمجتبی رسولی جویباری در خطبه‌های این هفته نمازجمعه میاندورود، راهپیمایی روز قدس را وظیفه شرعی دانست و گفت: راهپیمایی روز قدس را تکلیف شرعی خود می‌دانیم و تا محو این غده سرطانی از پا نخواهیم نشست و در همه حال از تمام ملت مظلوم حمایت می‌کنیم.

وی روز قدس را لیله‌القدر و یوم‌القدر جهان اسلام دانست و افزود: با قدس سرنوشت دنیای اسلام رقم می‌خورد و در دهه آخر ماه مبارک رمضان که مصادف با شب‌های قدر است مردم در این روز، سرنوشت فلسطین و مسلمانان را با حضورشان و سر دادن شعارها و تنفر خود از اسرائیل غاصب، از مرد فلسطین و همه مردم مظلوم عالم حمایت می‌کنند.

امام جمعه میاندورود تصریح کرد: 67 سال است که صهیونیست‌ها با همه توان با مردم بی‌دفاع فلسطین می‌جنگند و آن‌ها را آواره، کشته و بی‌خانمان می‌کنند.

وی به آرزوی دیرینه اسرائیل برای تسلط بر دنیای اسلام اشاره کرد و گفت: اسرائیل در آرزوی پیروزی و تسلط بر دنیای اسلام و مسلمانان مانده است و این ناکامی‌ها را به یدک می‌کشد و از ملت مسلمان در سراسر جهان خشمگین است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود بیان کرد: 36 سال است که از انقلاب اسلامی می‌گذرد و در این مدت صهیونیست‌ها از انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) خشمگین هستند زیرا امام روز قدس و فلسطین را جهانی کرد و نام‌گذاری این روز موجب شد که قدس متعلق به همه جهان شود.

حجت الاسلام رسولی با بیان اینکه صهیونیست‌ها در تلاش هستند که مردم جهان این روز مقدس را فراموش کنند اضافه کرد: ظالمان در تلاش هستند که مردم، قدس و فلسطین را فراموش کرده و با حمله به یمن، دخالت و زیاده خواهی در مذاکرات هسته‌ای سعی در جدا کردن مردم از قدس هستند.

وی افزود: مسئله فلسطین و قدس شریف موضوع اول دنیای اسلام است و هرگز فراموش شدنی نیست.

خطیب جمعه سورک هدف کشتار مردم مظلوم را اسلام ستیزی و اسلام هراسی دانست و گفت: متجاوزان در صدد تسلط دنیای اسلام هستند و در حمله عربستان به یمن، دست آمریکا و صهیونیست‌ها به وضوح مشاهده می‌شود.

وی ادامه داد: امروزه یمن را تبدیل به یک غزه دیگر کرده‌اند اما جهان اسلام از جمله مردم غیور ایران اسلامی تا آخرین قطره خون خود از مردم مظلوم فلسطین در مقابل اسرائیل خواهند ایستاد و با همه توان از آن‌ها دفاع خواهیم کرد.

رسولی دخالت صهیونیست‌ها در مذاکرات هسته‌ای را بی‌ثباتی آمریکا دانست و بیان کرد: در مذاکرات هسته‌ای نیز دخالت اسرائیل مشاهده می‌شود اما ما تمام تلاش خود را در مذاکرات انجام داده و باز هم تلاش خواهیم کرد اما بی‌ثباتی آمریکا همیشگی بوده است و در گذشته به آمریکا اعتمادی نداشته و امروزه هم به آن‌ها اعتماد نداریم.

وی گفت: اگر در مذاکرات بتوانیم به یک توافق خوب برسیم و آن‌ها تعهدات خود را نادیده بگیرند، باز هم روز از نو و روزی از نو خواهد شد و ما هم به حرف اول خود باز می‌گردیم و هیچ تهدیدی نمی‌تواند مانع کار ما شود و همچنان با قدرت، صلابت، اقتدار و افتخار این روند را ادامه خواهیم داد.

خطیب جمعه میاندورود با اشاره به اهمیت مبارزه با استکبار جهانی بیان کرد: در تمام عرصه‌ها که آمریکا و صهیونیست‌ها قدرت نمایی می‌کنند، ما یقین داریم که هیچ غلطی نمی‌کند وآنچه مهم است مبارزه با استکبار جهانی است که حضرت امام (ره) با نام‌گذاری روز قدس، فرهنگ مبارزه با استکبار جهانی را نهادینه کرد.

وی خاطرنشان کرد: متجاوزان به‌دنبال این هستند که سرنوشت و منابع کشورهای اسلامی را از دست ملت بگیرند ولی روز قدس نه تنها سرنوشت کشورهای اسلامی را رقم زد بلکه ملت‌های اسلامی را دگرگون کرد و این همدلی، هم‌بستگی و هم‌زبانی سرنوشت دنیای استکبار را تغییر خواهد داد.دیدگاه شما در مورد : اسرائیل در آرزوی تسلط بر دنیای اسلام است/ امروز یمن را تبدیل به غزه کردند

اسرائیل در آرزوی تسلط بر دنیای اسلام است/ امروز یمن را تبدیل به غزه کردند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ