• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 13111 - تاریخ انتشار : یکشنبه 21 تیر 1394 - ساعت: 00:51

چاپ
جاده بالادست میاندورود همچنان نیازمند نگاه مسئولان

جاده بالادست میاندورود همچنان نیازمند نگاه مسئولان


با گذشت نزدیک به چهار ماه از سال جاری هنوز پروژه آسفالت جاده جنگلی انجام نشده است.

به گزارش میانخبر، با گذشت نزدیک به چهار ماه از سال جاری هنوز پروژه آسفالت جاده جنگلی انجام نشده است.

این جاده که راه ارتباطی 6 روستا می‌باشد بیش از 30 کیلومتر جاده خاکی دارد که قرار بود 6 کیلومتر آن در سال جاری آسفالت شود.

ارسطو قادری فرماندار میاندورود در سال گذشته و سال جاری بارها در سخنرانی‌های خود به آسفالت این جاده از اقدامات خوب خود نام برده و قول آسفالت این جاده را داده بود.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز از تبصره 22 ماده 180 مبلغ 500 میلیون برای آسفالت این جاده در نظر گرفته بودند که با حضور معاون راه روستایی وزیر راه و بازدید از این جاده مبلغ یک میلیارد تومان به این پروژه اختصاص دادند.

شاکری رئیس سابق اداره راه و شهرسازی میاندورود نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ما از اتمام این پروژه تا پایان اردیبهشت سال جاری خبر داده بود اما ظاهرا با گذشت چهار ماه از سال جاری همچنان این جاده بدون تکلیف مانده است.

تنها اقدام صورت گرفته در این مسیر، زیرسازی به طول سه کیلومتر بوده است و نزدیک به 500 متر از جاده هم شن دپو شده است که این خود مشکلی برای عبور و مرور ماشین‌ها شده است.

در چند ماه اخیر این مسیر شاهد بارندگی چندانی نبوده است اما اگر بارندگی شدیدی در این منطقه اتفاق بیفتد زیرسازی‌های انجام شده از بین خواهند رفت و دوباره نیاز به زیرسازی خواهد بود که قطعا هزینه اضافه‌تری در پی خواهد داشت.

انتظار می‌رود با نزدیک شدن به فصل برداشت برنج و افزایش تردد در این مسیر مسئولین امر هرچه سریع‌تر اقدامات لازم برای آسفالت این جاده را انجام دهند.برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 21 تیر 1394 - 02:24 همشهری

  تبارک الله احسن الخالقین!عجب جاده ای،عجب فضایی!حیفه واقعا این فضا جاده خوب نداشته باشه. میانخبر عزیز ؛مسئولین ماعادت کردن به پشت میز نشینی و وعده های سر خرمن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • یکشنبه 21 تیر 1394 - 09:38 فرهنگ

  این سه کیلومتر زیر سازی را اقای اصغری مدیر عامل نکا چوب انجام داد نه اداره راه یا فرمانداری این بنده خدا در جلسه ستاد یاد واره شهدا قول داد و قول خودش را عملی کرد متاسفانه فرماندار که با ان مشاور جوانش چیزی جز زدن حرفهای پوپلیستی ندارد

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • یکشنبه 21 تیر 1394 - 10:35 تلنگر

  واقعاً حیفه که جاده به این خوشگلی آسفالت بشه

  پاسخ به نظر
  + 3 - 5
دیدگاه شما در مورد : جاده بالادست میاندورود همچنان نیازمند نگاه مسئولان

جاده بالادست میاندورود همچنان نیازمند نگاه مسئولان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ