• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 13294 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 تیر 1394 - ساعت: 00:00

چاپ
سومین دوره مسابقات کشتی پهلوانی میاندورود برگزار شد+عکس

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خبر داد

سومین دوره مسابقات کشتی پهلوانی میاندورود برگزار شد+عکس


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود از برگزاری سومین دوره مسابقات کشتی پهلوانی میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر ، مختار مهدوی در گفت‌وگو با ما گفت: سومین دوره مسابقات کشتی پهلوانی شهرستان میاندورود با حضور 24 کشتی‌گیر و به صورت دوره‌ای در سالن وررشی روستای دارابکلا برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقات کشتی‌گیرانی با اوزان مختلف طبق قوانین کشتی پهلوانی به مصاف هم رفتند و در پایان دسته‌بندی وزنی 50-60 اویس آهنگر، 60-70 محمدحسین طالبی و در 70-100 کیلوگرم جواد طالبی برای مدت یک سال به‌عنوان «پهلوانی» رسیدند و جواد طالبی عنوان «سرپهلوان» را از آن خود کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خاطر نشان کرد: در پایان این مراسم به هر پهلوان یک رأس گوسفند اهدا شد و به سرپهلوان تندیس کشتی و بازوبند پهلوانی داده شد.

مهدوی تصریح کرد: همچنین در رده سنی نونهالان هم این مسابقه برگزار شد و علیرضا قاسمی به‌عنوان «پهلوانک» رسید و یک مرغ محلی جایزه گرفت.

به گزارش میانخبر ، در این مسابقه، مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود و عبدی رئیس هیئت کشتی میاندورود به همراه محمدحسین دباغی و محمد یعقوب‌زاده از مربیان و پیشکسوتان کشتی میاندورود حضور داشتند.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 24 تیر 1394 - 00:57 شعبانی

    عجب خبری!عجب عکسای حرفه ای!بابا مدیر میانخبر دست مریزاد،دمت گرم!ما منتظر خبرهای ورزشی بیشتری از این پایگاه خبری فعال و دوست داشتنی هستیم

    پاسخ به نظر
    + 5 - 0
دیدگاه شما در مورد : سومین دوره مسابقات کشتی پهلوانی میاندورود برگزار شد+عکس

سومین دوره مسابقات کشتی پهلوانی میاندورود برگزار شد+عکس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ