• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 13494 - تاریخ انتشار : شنبه 27 تیر 1394 - ساعت: 23:03

چاپ
مقایسه این توافق با معاهدات ننگین دوره‌های گذشته خیانت است

امام جمعه میاندورود:

مقایسه این توافق با معاهدات ننگین دوره‌های گذشته خیانت است


امام جمعه میاندورود تضعیف دولت را حرام دانست و گفت: مقایسه این توافق با معاهدات ننگین دوره‌های گذشته واقعا خیانت و ته دل مردم خالی کردن است.

به گزارش میانخبر ، سیدمجتبی رسولی در خطبه‌های نماز عید سعید فطر گفت: روز عید، روز گردهمایی و روز همایش حضور در صحنه برای اهل ایمان است تا شکرگذار درگاه خدا و نعمات او و توفیقاتی که به ما عطا کرد باشند.

وی افزود: روز عید، روز جشن و پیروزی بر نفس و شیطان است که یک ماه در غل و زنجیر اسیر ما بود و ما با عبادت آزادانه خود، شیطان را اسیر کردیم.

امام جمعه میاندورود خاطر نشان کرد: مومنان خدا با اعمالشان شیطان را در غل و زنجیر کردند و این پیروزی باید حفظ شود و ادامه پیدا کند.

رسولی روز عید را روز اجتماع دانست و اضافه کرد: این یعنی با هم بودن، همدلی، هم‌زبانی، اتحاد و همبستگی که مردم از گوشه و کنار شهر و روستا در یک‌جا در کنار هم، همدل و متحد برای نماز و اقامه فریضه جمع می‌شوند و رمز موفقیت در همین است.

وی تاکید کرد: اگر می‌خواهیم قله عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ... را فتح کنیم باید همدل و هم‌زبان باشیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود با بیان اینکه این روزها، روزهای جشن رمضان و روزهای جشن عید فطر است، تصریح کرد: خداوند یک عیدی سیاسی و اجتماعی به مردم ما داد که آن عید هسته‌ای است.

وی توافق انجام شده را حاصل تلاش 12 سال مسئولین مختلف دانست و گفت: آنچه در این روزها در سایت، رسانه و مطبوعات مختلف مشاهده می‌شود نشان می‌دهد عده‌ای در داخل نه تنها نمی‌خواهند این موفقیت را قبول کنند بلکه با تحلیل‌های نابجا دارند دل مردم را خالی می‌کنند.

رسولی این توافق را مورد قبول مردم و اکثر صاحب نظران و کارشناسان عنوان کرد و افزود: عده‌ای در داخل انگارنه‌انگار که فرزندان انقلاب کار بسیار بزرگی انجام دادند.

وی با ابراز گلایه از کسانی که نمیه خالی لیوان را می‌بینند، بیان کرد: عده‌ای انگار خلق شدند برای انتقاد کردن، اما و اگر درست کردن.

این مسئول با اشاره به شعار سال حضرت آقا، اظهار کرد: همدلی و هم‌زبانی حضرت آقا برای ما است یا برای غیره و خارجیان.

رسولی تضعیف دولت را حرام دانست و گفت: مقایسه این توافق با معاهدات ننگین دوره‌های گذشته واقعا خیانت و ته دل مردم خالی کردن است.

وی افزود:همدلی و همزبانی این است که با آنچه مردم خواستند و رهبری تایید کردند همراهی کنیم.

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه تا اینجای توافق کار بسیار بزرگی انجام شده است، یادآور شد: به دشمن و آمریکا اعتباری نیست و نمی‌گوییم که همه کارها تمام شده است.

رسولی با اشاره به تلاش 2 ساله تیم مذاکره کننده هسته‌ای بیان کرد: بیاییم دست به‌دست هم دهیم از انقلاب، نظام و رهبری حمایت کنیم.برای این پست 5 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 28 تیر 1394 - 01:55 قربانی

  امام جمعه محترم حرف شما درباره هم دلی و هم زبانی درست،اما باید قبول کنیم یکسری انتقادات وارد هست به کارهای دولت،مردم ما بسیار فهیم هستند و همه چیز را درک میکنند!زیادی خوش بین بودن هم خوب نیست اخوی.

  پاسخ به نظر
  + 15 - 2
 • دوشنبه 29 تیر 1394 - 17:09 فرهنگی

  جناب قربانی نظر شما چیه لطفا یه راهکار بدهید دولت باید چیکار می کرد سیاست دولت احمدی نژاد جواب نداد سیاست دولت روحانی این بود سیاست شما چیه بگو شاید جواب بدهد

  پاسخ به نظر
  + 0 - 7
  چهار شنبه 31 تیر 1394 - 09:22 فارا

  سیاست احمدی نژاد جواب میداد اگر خاینین داخلی و وطن فروشان و دست بریدگان از بیت المال میگذاشتند...

  پاسخ به نظر
  + 1 - 2
 • سه شنبه 30 تیر 1394 - 09:37 ناشناس

  ای که معلوم بونه اولی کرون

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
 • سه شنبه 30 تیر 1394 - 15:47 قربانی

  باسلام و خداقوت به میانخبری های عزیز و ساعی!جناب فرهنگی خیلی ممنونم از لطفتون که اجازه دادید به بنده بیام سیاستمو به سمع و بصر برسونم،به چشم!به وقتش حتما،توی دولتی که حرفم خریدار داشته باشه،نه توی دولتی که همش حزب و دسته و گروه مطرحه!و بند پ در حال اجراست...........روزگار به کام.یاعلی

  پاسخ به نظر
  + 5 - 1
 • چهار شنبه 31 تیر 1394 - 22:32 سورکی

  ای آقا از کی تا حالا تضعیف دولت حرام شده شما از سورک رفتی ساری حالا برو قم میدونم نمیتونی دل بکنی از فرماندار چپیت!!!!

  پاسخ به نظر
  + 4 - 1
دیدگاه شما در مورد : مقایسه این توافق با معاهدات ننگین دوره‌های گذشته خیانت است

مقایسه این توافق با معاهدات ننگین دوره‌های گذشته خیانت است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ