• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 13546 - تاریخ انتشار : یکشنبه 28 تیر 1394 - ساعت: 19:39

چاپ
میاندورود 33هزار بیمه شده تحت پوشش دارد/ 40 میلیارد ریال مطالبات معوق داریم

رئیس تامین اجتماعی میاندورود:

میاندورود 33هزار بیمه شده تحت پوشش دارد/ 40 میلیارد ریال مطالبات معوق داریم


رئیس تامین اجتماعی میاندورود گفت: تامین اجتماعی میاندورود با حدود 33 هزار بیمه شده تحت پوشش و مستمری بگیر، حدود 53 درصد جمعیت شهرستان را تحت پوشش دارد.

به گزارش میانخبر ، حسن مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به هفته تامین اجتماعی، اظهار کرد: تامین اجتماعی یک نهاد عمومی غیردولتی و به‌عنوان بزرگترین سازمان بیمه‌گر بیش از 40 میلیون جمعیت کشور را تحت پوشش دارد.

وی 2 وظیفه عمده تامین اجتماعی را ارائه خدمات بیمه‌ای و حمایتی به بیمه‌شدگان و پرداخت حقوق و ارائه خدمات به مستمری بگیران عنوان کرد.

رئیس تامین اجتماعی میاندورود خاطر نشان کرد: در چند سال اخیر رویکرد سازمان به سمت اتخاذ یک رویکرد کاملا مردم مدارانه و مشتری گرایانه بوده است که در این راستا ارائه خدمات تامین اجتماعی برای کارآفرینان و بیمه‌شدگان بدون نیاز به مراجعه به سازمان قابل انجام است.

مهدوی با تاکید بر اینکه تامین اجتماعی با همکاری و همراهی شرکا اصلی خود که همان کارآفرینان و بیمه‌شدگان هستند در حال ارائه خدمات است، تصریح کرد: با توجه به اینکه تامین اجتماعی هیچ بودجه‌ای را از دولت دریافت نمی‌کند و محل اصلی تامین منابع از طریق پرداخت حق بیمه‌های کارآفرینان و بیمه‌شدگان است به همین جهت در این هفته بایستی از تلاش بیمه‌شدگان و کارگران و هم از همراهی کارآفرینان با تامین اجتماعی تشکر کرد.

وی بیان کرد: در سال‌های اخیر به‌دلایل مختلف از جمله تحریم‌ها، رکودهای اقتصادی و سیاست‌های نه چندان درست که منجر به اختلال در منابع سازمان شد علی‌رقم آن، سازمان هیچ وقفه‌ای در ارائه خدمات به بیمه‌شدگان و بازنشستگان نداشت.

این مسئول با اشاره به فعالیت 15 ساله تامین اجتماعی در میاندورود، گفت: سازمان تامین اجتماعی میاندورود با حدود 33 هزار بیمه شده تحت پوشش و مستمری بگیر، حدود 53 درصد جمعیت شهرستان را تحت پوشش دارد.

مهدوی یادآور شد: با توجه به اینکه عمده فعالیت شهرستان در حوزه کشاورزی است به همین دلیل عمده تقاضا برای بیمه شدن در کارگاه‌های کشاورزی است و در این راستا برای حصول اطمینان بیشتر و ساماندهی امور طی جلساتی با سازمان جهاد کشاورزی و مجمع امور صنفی کشاورزان تصمیمات خوبی اتخاذ شد.

وی با تاکید بر اینکه سازمان تامین اجتماعی با حق بیمه‌های بیمه‌شدگان به ارائه خدمات می‌پردازد، افزود: انتظار ما همکاری کارفرمایان نسبت به ارائه به‌موقع حق بیمه است و با ارائه دستمزدهای حقیقی برای بیمه‌شدگان خود، سازمان را در ارائه هر چه بهتر خدمات بیمه‌ای و حمایتی یاری کنند.

این مسئول مجموع مطالبات سازمان تامین اجتماعی میاندورود را حدود 40 میلیارد ریال بیان کرد و گفت: عمده این بدهی مربوط به سه شرکت بحران‌دار شهرستان چل الکتریک، پارس کروم و تخته سه‌لا شهید رجایی می‌باشد.

مهدوی خاطر نشان کرد: امیدواریم با دریافت این مطالبات سازمان تامین اجتماعی میاندورود در سال جاری با داشتن کمترین میزان مطالبات به هدف خود که همان ارائه خدمات بهتر به مردم است نزدیک‌تر شود.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • یکشنبه 28 تیر 1394 - 23:49 صابر

    اقای مهوی لطف کن سری به باجه اغتبار دفترچه بزن و از نزدیک مشکلات و طرز برخورد کارکنان با قشر زحمتکش جامه را رو برسی کن شاکی زیادی دارند

    پاسخ به نظر
    + 7 - 0
دیدگاه شما در مورد : میاندورود 33هزار بیمه شده تحت پوشش دارد/ 40 میلیارد ریال مطالبات معوق داریم

میاندورود 33هزار بیمه شده تحت پوشش دارد/ 40 میلیارد ریال مطالبات معوق داریم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ