• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 13572 - تاریخ انتشار : دوشنبه 29 تیر 1394 - ساعت: 11:09

چاپ
آّبگرفتگی مزارع برنج و سه منزل مسکونی/ زیرگذرهای اسرم و جامخانه مسدود شدند

در پی بارندگی شب گذشته؛

آّبگرفتگی مزارع برنج و سه منزل مسکونی/ زیرگذرهای اسرم و جامخانه مسدود شدند


در روستای برگه سه منزل مسکونی نیز دچار آبگرفتگی شدند و کمیته بحران مردمی در این روستا شکل گرفت تا به خسارت دیگان کمک شود.

به گزارش میانخبر ، اسحاق‌علی کشاورز در گفت‌وگو با ما با اشاره به بارندگی شب گذشته اظهار کرد: خوشبختانه این بارندگی خسارت خاصی درپی نداشت و تنها باعث آبگرفتگی چند منزل مسکونی شد.

وی افزود: زیرگذرهای روستای جامخانه و اسرم هم دچار آبگرفتگی شدند و عبور و مرور از آن ممکن نیست.

بخشدار بخش مرکزی میاندورود از آمادگی کامل در صورت بروز سیل گرفتگی در شهرستان خبر داد و گفت: در حال حاضر با حضور مسئولین مربوطه در حال بازدید از مناطق مختلف شهرستان هستیم.

ابراهیم نوائیان بخشدار گهرباران از آبگرفتگی مزارع برنج در این بخش خبر داد و گفت: هنوز از میزان خسارت وارده به مزارع برنج آمار دقیقی در دست نیست و باید بعد از اتمام بارندگی بررسی شود.

وی تصریح کرد: همچنین بندهایی که به‌دلیل کم آبی ایجاد شده بودند با استفاده از بیل مکانیکی در حال بازگشایی هستند تا از ایجاد خسارت جلوگیری شود.

نوائیان بیان کرد: در روستای برگه سه منزل مسکونی نیز دچار آبگرفتگی شدند و کمیته بحران مردمی در این روستا شکل گرفت تا به خسارت دیدگان کمک شود.دیدگاه شما در مورد : آّبگرفتگی مزارع برنج و سه منزل مسکونی/ زیرگذرهای اسرم و جامخانه مسدود شدند

آّبگرفتگی مزارع برنج و سه منزل مسکونی/ زیرگذرهای اسرم و جامخانه مسدود شدند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ