• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 13841 - تاریخ انتشار : جمعه 02 مرداد 1394 - ساعت: 22:54

چاپ
سخنی با مخاطبان میانخبر

میانخبر 3 ساله شد

سخنی با مخاطبان میانخبر


پایگاه خبری تحلیلی میانخبر در مدت سه سال از شروع به فعالیت خود در شهرستان میاندورود سعی کرده است به بهترین شکل ممکن به وظیفه خود عمل کند.

به گزارش میانخبر ، عصر حاضر به عصر ارتباطات شهرت یافته است، استفاده دائم از اینترنت، این شبکه جهانی، دنیای حاضر را به دهکده‌ای کوچک تبدیل کرده است. تمامی مردم دنیا در یک چشم برهم زدن از اخبار، اتفاقات و احوالات سایرین باخبر خواهند شد.

در دنیای امروز، وقت(زمان) ارزشی بسیار بالاتر از گذشته پیدا کرده است و مردم سراسر دنیا خواهان بهترین‌ها، برترین‌ها و تازه‌ترین اخبار و رویدادها در کمترین زمان ممکن هستند.

شهرستان میاندورود با وسعت بسیار وساختار اکوسیستمی بی‌نظیرش می‌طلبید که پایگاهی خبری تحلیلی در سطح استان و کشور را دارا باشد و بار این مسئولیت خطیر و البته دلچسب به دوش ما فرزندان همین مرزو بوم نهاده شد.

ظرفیت شهرستان نوپای ما با خلقت خدادادی فراوانش از کوه و جنگل گرفته تا دریا لایق یک پایگاه خبری مردمی بوده است که به لطف خدا، در سایه نظام همیشه سربلند ایران اسلامی و تحت توجهات صاحب الزمان(عج) و یاری جوانان این دیار، این پایگاه خبری تحلیلی ایجاد شد و میانخبر نام گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی میانخبر نیز در جهت اطلاع‌رسانی با هدف انعکاس خبرهای فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، سیاسی و ... شهرستان میاندورود از تیرماه سال 91 آغاز به‌کار کرد و سه سال از شروع فعالیت آن می‌گذرد.

در مدت این سه سال تمام سعی مدیریت این پایگاه خبری آن بود که حرف مردم را به گوش مسئولین برساند، شهرستان و ظرفیت‌های آن را معرفی کند، اخبار و حوادث شهرستان را به‌اطلاع مردم برساند که در این راستا قطعا با مشکلات زیادی روبرو بودیم و موانع زیادی مقابل ما قرار گرفت و کمبود نیروی انسانی را نیز باید دلیل اصلی نپرداختن به موضوعات و خبرهای بیشتر دانست.

سایت میانخبر در این مدت سعی کرده است به‌دور از هرگونه جانب‌داری، به معضلات و مشکلات شهرستان بپردازد و نقاط ضعف و کاستی‌های موجود را به گوش مسئولان برساند.

در راستای اطلاع‌رسانی قطعا کاستی‌هایی وجود دارد و آن را می پذیریم و دلیل آن را کمبود نیروی انسانی می‌دانیم اما آن را توجیهی برای کم‌کاری نمی‌دانیم و سعی می‌کنیم تمام تلاش خود را در این راه انجام دهیم.

میانخبر سعی کرده است در کنار اطلاع‌رسانی اخبار ادارات مختلف به مردم، بدون هیچ‌گونه تعارفی انتقادهای خود را نیز نسبت به آنها داشته باشد و قطعا در این بین بودند کسانی که انتقادها را برنتابیده و اقدام به مقابله با ما کردند.

در یک سال گذشته افرادی برای به‌حاشیه کشاندن و دور کردن میانخبر از رسالت اصلی خود که همان آگاهی رساندن و روشن کردن مردم بود اقدام به برخورد با آن کردند که توهین، فحاشی، تهدید و... از جمله اقدامات این افراد بوده است.

میانخبر همچنان در راستای شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی به کار خود ادامه خواهد داد و در راه احقاق حقوق مردم با کسی تعارف ندارد و در این راه قطعا انواع برخوردها را پیش‌بینی کرده و خود را برای چنین روزهایی آماده کرده است و مطمئنا با چنین برخوردهایی دلسرد نخواهد شد.

این دغدغه در ما میانخبری‌ها وجود داشته و دارد که به نحو احسن انجام وظیفه کنیم و بتوانیم رسالت کاری و انسانی خویش را به بهترین شکل ممکن ارائه دهیم که قطعا در این راه کاستی‌هایی بوده و این را منکر نمی‌شویم.

خداوند منان را سپاس می‌گوییم که در حق شهرستان و مردم ولایت‌مدارش کم‌کاری نکردیم و نزد وجدان خویش شرمنده نیستیم زیرا تا جایی که در توان داشتیم برای احقاق حق مردم از جان مایه گذاشتیم.

از ایزد لایزال خواستاریم که هم‌چون گذشته در این راستا یاری‌مان دهد، تا با کمک خداوند بزرگ، گره از مشکلات مردم فهیم‌مان باز کنیم و قدمی در راه پیشبرد اهداف شهرستان برداریم.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • جمعه 02 مرداد 1394 - 23:33 صادقی

  ما مخاطبان همیشگی میانخبر براتون از خدا توفیق خدمت رسانی بیشتر رو میخواهیم.همیشه مشکلات هست اما تلاش بی وقفه و شبانه روزی شما ستودنی هست.

  پاسخ به نظر
  + 9 - 0
 • شنبه 03 مرداد 1394 - 09:12 معافی

  سلام و خداقوت خدمت دست اندرکاران و زحمت کشان سایت میانخبر و با آرزوی توفیق روزافزون از درگاه باری تعالی.

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
دیدگاه شما در مورد : سخنی با مخاطبان میانخبر

سخنی با مخاطبان میانخبر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ