• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 13863 - تاریخ انتشار : شنبه 03 مرداد 1394 - ساعت: 15:18

چاپ
کسب رتبه نخست مسابقات کشوری تولید محتوای الکترونیکی کار و فناوری توسط دبیر میاندورودی

مدیر آموزش و پرورش میاندورود خبر داد

کسب رتبه نخست مسابقات کشوری تولید محتوای الکترونیکی کار و فناوری توسط دبیر میاندورودی


مدیر آموزش و پرورش میاندورود از درخشش دبیر متوسطه اول دبیرستان بنت‌الهدی اناردین در مسابقات کشوری تولید محتوای الکترونیکی کار و فناوری خبر داد.

به گزارش میانخبر، بهروز عرب‌خزائلی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، بیان کرد: خانم رقیه بهمنی دبیر متوسطه اول دبیرستان بنت‌الهدی اناردین توانست در مسابقه تولید محتوای الکترونیکی کار و فناوری رتبه نخست را کسب کند.

وی با اعلام این خبر، افزود: این مسابقات در پایگاه کیفیت بخشی کار و فناوری همدان برگزار شده بود که خانم بهمنی به عنوان نفر برتر استان در این مسابقات شرکت کرده بود.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود با اشاره به اهمیت آموزش اولیای دانش‌آموزان پایه اول در راستای ایجاد سازگاری با محیط مدرسه و موفقیت تحصیلی آنها، گفت: دوره آموزش خانواده ویژه اولیای دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی در دبستان بهارآرزوی جامخانه برگزار شد.

عرب خزائلی با اشاره به اینکه مدت زمان برگزاری این دوره، 4 ساعت برای هر اولیا است، تصریح کرد: موضوعات و مباحثی چون روان‌شناسی رشد و عوامل موثر برسلامت کودک دبستانی از جمله تغذیه، خواب، بهداشت فردی و عمومی در این دوره مطرح شد.

وی رویکردهای کتب جدیدالتالیف را اصول حاکم بر ارزشیابی پیشرفت تحصیلی و تأثیر والدین در تربیت کودکان دبستانی دانست و افزود: نقش والدین اثربخش و شیوه‌های رفتاری مناسب در پرورش و تربیت کودک و راه‌کارهای عملی مناسب و اثربخش در رشد عاطفی نیز از دیگر سرفصل‌های این دوره بود.دیدگاه شما در مورد : کسب رتبه نخست مسابقات کشوری تولید محتوای الکترونیکی کار و فناوری توسط دبیر میاندورودی

کسب رتبه نخست مسابقات کشوری تولید محتوای الکترونیکی کار و فناوری توسط دبیر میاندورودی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ