• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 13899 - تاریخ انتشار : یکشنبه 04 مرداد 1394 - ساعت: 19:11

چاپ
شرور میاندورودی در دام قانون گرفتار شد

فرمانده انتظامی میاندورود:

شرور میاندورودی در دام قانون گرفتار شد


فرمانده انتظامی میاندورود از دستگیری یکی از افراد شرور این شهرستان معروف به «علی خطر» خبر داد.

به گزارش میانخبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، هادی نصیری گفت: در پی ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان به همراه برهم‌زدن نظم عمومی در سطح حوزه استحفاظی این شهرستان توسط تعدادی افراد شرور موضوع در دستور کار یگان‌های انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود افزود: از آن‌جایی‌که افراد پس از اقدام وحشیانه از منطقه متواری شده بودند تلاش‌ها برای شناسایی این افراد آغاز شد.

نصیری خاطرنشان کرد: با به‌کارگیری منابع اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه‌روزی ماموران پلیس امنیت عمومی محل اختفای این افراد شناسایی و در اقدامی عملیاتی یکی از سرکرده‌های این باند شرارت به نام «علی ـ ب» معروف به علی خطر دستگیر شد.

نصیری گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی یکی دیگر از هم‌دستان این متهم به نام «اسماعیل ـ ش» هم در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

نصیری با اشاره به اینکه این افراد پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند،تصریح کرد: شهرستان میاندورود دیگر جای امنی برای افراد شرور و کسانی که بخواهند در نظم و امنیت عمومی اخلال ایجاد کنند، نیست و پلیس با هرگونه شرارت‌ها و ناامنی‌ها به‌شدت برخورد می‌کند.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 04 مرداد 1394 - 21:41 رحمانی

  خدا خیر بده به همه اونهایی که آرامش و امنیت را برای مردم به ارمغان میارن.از اطلاع رسانی خوب شما میانخبری ها هم متشکریم.یاعلی

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • دوشنبه 05 مرداد 1394 - 00:15 وطن پرست

  سلام، با گرفتن این افراد از جامعه‌ فقط یک مسکن تزریق میشه به امنیت مردم، باید ریشه مشکلات پیدا شده و برای آن راه حل بیابیم که چرا یک جوان که میتونه پتانسیل بالایی برام کشور باشه، افتخار بیافرینه ،کارهای بزرگی انجام بده به این روز افتاده، باید برای یک لحظه خود را جای اون جوان گذاشت، باید دست جوانها رو گرفت، دلایل بروز این مشکلات را پیدا و رفع کرد نه سوال را حذف کرد.

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : شرور میاندورودی در دام قانون گرفتار شد

شرور میاندورودی در دام قانون گرفتار شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ