• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 13900 - تاریخ انتشار : یکشنبه 04 مرداد 1394 - ساعت: 19:14

چاپ
جانب‎داری از کاندیدا توسط مدیران یا مجموعه اداری قابل قبول نیست

فرماندار میاندورود مطرح کرد

جانب‎داری از کاندیدا توسط مدیران یا مجموعه اداری قابل قبول نیست


فرماندار میاندورود با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در امسال خطاب به مدیران اجرایی گفت: هرگونه تمایل یا جانب‎داری از کاندیدا توسط مدیران یا مجموعه اداری قابل قبول نیست و با آن فرد برخورد می‎شود.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری در نشست شورای اداری میاندورود با اشاره به ضرورت توجه اساسی مدیران به نشست‌های شورای اداری اظهار کرد: هدف از برگزاری این نشست بیان سیاست‎های دولت و نظام است و به کارگیری این سیاست‎ها توسط همه مدیران در امور اجرایی الزامی است.

وی آخرین تغییرات ایجاد شده در مذاکرات هسته‎ای را مورد اشاره قرار داد و افزود: نتایج به دست آمده در روزهای گذشته نقطه عطفی در تاریخ این مذاکرات محسوب می‎شود و نشان‌دهنده ظرفیت بالای دولت خصوصا در عرصه سیاست ‎خارجی است.

فرماندار شهرستان میاندورود تسلیم یا تقابل را دو رویکرد و دو راه انحصاری در سرنوشت مذاکرات در گذشته دانست و اظهار کرد: دولت روحانی در این مذاکرات بر خلاف رویه و تفکر گذشته هیچ یک از این دو مقوله را در سرلوحه کار قرار نداد و ثابت کرد که نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال جنگ و ستیز نیست و با مذاکره منطقی به حقوق خود می‎رسد.

این مسئول گفت: با وجود برخوردهای نادرستی که دشمنان شرقی و غربی در گذشته برای رسیدن به منافع خود با مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران داشتند اما دولت تا آخرین لحظه مذاکرات را ترک نکرد و به دنبال قهر کردن نبود و این مساله نشان‌دهنده اوج پختگی نظام جمهوری اسلامی بعد از گذشت 37 سال از عمر آن بود که توانست با مذاکره و ایستادگی حق خود را از شش کشور بگیرد.

قادری با بیان اینکه هر چه از عمر نظام جمهوری اسلامی ایران می‎گذرد کارایی آن بیشتر می‎شود و در بزرگ‌ترین مشکلات با دوری از شمشیر به حقوق خود می‎رسد،اظهار کرد: روش و گفتمان دولت را مردم در انتخابات 1392 تعیین کردن که امروز این انتخاب موجب استحکام نظام شد.

وی پیروزی در مذاکرات هسته‎ای را مدیون حمایت‎ها و هدایت‎های رهبر معظم انقلاب دانست و با تاکید بر تعلق جایگاه و شخص رهبری به همه ملت و گروه‎های سیاسی نظام گفت: اگر چتر حمایت ایشان نبود برخی از چهره‎های سیاسی برای ادامه مذاکرات مشکل ایجاد می‎کردند پس نباید رهبری را به عنوان والی نظام اسلامی به نفع یک گروه مصادره کرد زیرا ایشان متعلق به همه ملت هستند.

فرماندار میاندورود در پایان با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در امسال خطاب به مدیران اجرایی این شهرستان هشدار داد: هرگونه تمایل یا جانب‎داری از یک کاندیدا توسط مدیران یا مجموعه اداری قابل قبول نیست و با آن فرد برخورد می‎شود، نام هر کسی که از دستگاه‎های نظارتی و صندوق آرا خارج شود مورد انتخاب ما است و وظیفه ما ترغیب بیشتر مردم برای مشارکت در انتخابات است.


منبع : فارس

برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 04 مرداد 1394 - 21:53 حسن آقا

  فرماندار جان، بجای انقده تعریف و تمجید از دولت روحانی،لطفا بچسب به کارا و مشکلات شهرستان.حداقل خیری ازین دولت به مردم برسه.و من الله توفیق.........

  پاسخ به نظر
  + 6 - 1
 • یکشنبه 04 مرداد 1394 - 23:36 حاجی

  فضا فضای بانشاطی هستش آقای قادری!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اما کاملا در جریان درمی،وسه هکان جان هرکس دوست دانی،چشی فرمانداری ته؟ فقط قشنگ قشنگ گپ دانی هیچ حرکتی ندیمی اما،ولایی که!نخوانی بوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ به نظر
  + 7 - 1
دیدگاه شما در مورد : جانب‎داری از کاندیدا توسط مدیران یا مجموعه اداری قابل قبول نیست

جانب‎داری از کاندیدا توسط مدیران یا مجموعه اداری قابل قبول نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ