• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 13977 - تاریخ انتشار : دوشنبه 05 مرداد 1394 - ساعت: 12:29

چاپ
برگزاری همایش خانوادگی و جشنواره بازی‌های بومی محلی و غذاهای سنتی در میاندورود

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خبر داد

برگزاری همایش خانوادگی و جشنواره بازی‌های بومی محلی و غذاهای سنتی در میاندورود


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود از برگزاری همایش خانوادگی و جشنواره بازی‌های بومی محلی و غذاهای سنتی در میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، مختار مهدوی از برگزاری همایش سراسری داوران، ناظران و نمایندگان فوتبال مازندران در این شهرستان خبر داد و گفت: به‌منظور افزایش سطح دانش داوران و هماهنگی پیش از فصل مسابقات و همچنین به‌منظور گزینش و انتخاب داوران برتر و نمایندگان و ناظران جهت فعالیت در سطح استان و کشور این کلاس برگزار می‌شود.

وی افزود:این کلاس با حضور نزدیک به 150 نفر از داوران و نمایندگان فوتبال و ناظران روز سه‌شنبه 6 مرداد در اردوگاه شهدای دانش‌آموزی بادله برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خاطرنشان کرد: آخرین تغییرات و قوانین داوری مسابقات با دبیری غلام‌رضا بهروان مدرس برجسته داوری کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

مهدوی بیان کرد: همایش خانوادگی و جشنواره بازی‌های بومی و محلی و غذاهای سنتی در شهرستان میاندورود برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این همایش در روز جمعه 9 مرداد با حضور باشکوه مردم شهرستان و مسئولان استانی و شهرستانی با اجرای برنامه‌های متنوع و حضور هنرمندان مطرح استان در جهت تشویق و ترغیب مردم، پرکردن اوقات فراغت، بالا بردن روحیه نشاط و شادابی و افزایش حس تعاون و همکاری بین خانواده‌ها در مکان ورزشی و تفریحی روستای اوسا برگزار می‌شود.دیدگاه شما در مورد : برگزاری همایش خانوادگی و جشنواره بازی‌های بومی محلی و غذاهای سنتی در میاندورود

برگزاری همایش خانوادگی و جشنواره بازی‌های بومی محلی و غذاهای سنتی در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ