• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 14078 - تاریخ انتشار : سه شنبه 06 مرداد 1394 - ساعت: 22:47

چاپ
داوران رکن مهم برگزاری مسابقات هستند

رئیس هیئت فوتبال مازندران:

داوران رکن مهم برگزاری مسابقات هستند


رئیس هیئت فوتبال مازندران، گفت: داوران رکن مهم برگزاری مسابقات هستند.

به گزارش میانخبر ، همایش سراسری داوران، ناظران و نمایندگان فوتبال مازندران در اردوگاه دانش‌آموزی بادله با حضور فرماندار میاندورود، رئیس هیئت فوتبال مازندران، رئیس و نایب رئیس کمیته داوران استان، شهردار و اعضای شورای شهر سورک، رئیس ورزش و جوانان میاندورود و داوران استان برگزار شد.

غلام‌رضا بهروان در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با بیان اینکه این همایش هر ساله بین داوران برگزیده، ناظران داوری و مسئولان برگزاری مسابقات سراسر استان برگزار می‌شود، گفت: این مراسم یک کلاس آموزشی است که در آن آموزش تئوری داوران همراه با آزمون تست بدنی انجام می‌شود.

وی افزود: لازم است هر ساله برای بازآموزی و آموزش یافته‌های جدید داوری به آنها آموزش داده شود.

رئیس هیئت فوتبال مازندران با تاکید بر اینکه داوران رکن مهم برگزاری مسابقات هستند، خاطرنشان کرد: باید داوران را از نظر جسمانی، اجرای دانش داوری، بحث مدیریتی و روانشناسی تحت کنترل داشته باشیم که این موارد در این کلاس‌ها آموزش داده می‌شود.

بهروان با بیان اینکه استان مازندران پتانسیل بالایی در داوری دارد، تصریح کرد: پنج داور از استان در لیگ برتر حضور دارند که چهار داور اصلی و یک داور کمک هستند.

وی تعداد داوران شرکت کننده در این کلاس‌ها را رابیش از 100 نفر دانست و بیان کرد: مازندران چندین هزار داور دارد و کسانی که در این کلاس‌ها حضور دارند داوران برگزیده استان هستند.

عضو هئیت رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه حضور در لیگ برتر حداقل برای یک فصل نیاز به 15 میلیارد تومان هزینه دارد، اظهار کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی که تیم‌های استان دارند اگر تیم‌ها حمایت شوند می‌توانند به شایستگی در لیگ برتر حضور پیدا کنند.

بهروان مازندران را استان اول صادر کننده ورزشکار عنوان کرد و گفت: مازندران در لیگ برتر به‌اندازه بیش از 2 تیم بازیکن داریم.

وی تاکید کرد: در استان‌های دیگر بخش دولتی به تیم‌های فوتبال کمک می‌کند ولی در استان مازندران بنگاه اقتصادی بزرگ نداریم.

بهروان با اشاره به اینکه فوتبال باعث می‌شود که یک وفاق ملی ایجاد شود، افزود: مدیریت کلان استان باید این مسئولیت را بپذیرد و بنگاه‌های کوچک را جمع کند تا به ورزش استان کمک کنند.

وی با بیان اینکه در تمام رده‌ها مختلف سنی در سطح کشور نماینده داریم، خاطرنشان کرد: حمایت از این تیم‌ها فقط وظیفه ورزش و جوانان و هیئت فوتبال نیست و همه باید کمک کنند.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 11 مرداد 1394 - 22:47 اسرافیل

  از اقای مختار مهدوی تشکر . تاز فهمیدیم که میاندرود شهرستانه دمت گرم مهدوی جان کلیپی از برنامهای ورزشی در یک سال را به میاندرودیها بده تا بدانند که ورزش چی شد قبلا از یک عکس 10 بار عملکرد درست می کردند نشان دوستان می دادند. سورک 30 سال پیش سالن در ته محل درست کرد الان بعد از سی سال هنوز ان مکان اباد نشد الان سورکی ها اصلا زمین ندارند از مهندس بهروان تشکر داریم

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • دوشنبه 12 مرداد 1394 - 14:42 محمدی

  با تقدیر تشکر از اداره ورزش و جوانان میناندرود جناب اقای مهدوی

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : داوران رکن مهم برگزاری مسابقات هستند

داوران رکن مهم برگزاری مسابقات هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ